Памперсите на момченцата

  • 1 303
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • pomorie
  • Мнения: 848
Аз го слагам нагоре но не съм сигурна как трябва да е newsm78

# 16
  • Мнения: 5 026
В родилния дом няколко акушерки имаха различно мнение-едната казваше пишата нагоре, друга -надолу. Аз я слагам надолу.

# 17
  • Мнения: 1 273
Принципно знам, че се слага нагоре, но  с тия памперси е абсурд да се задържи.  И ние се напикавах ме--даже бях пуснала тема ченещо не мога да сложа памперса като хората. Майчетата ме посъветваха да сменя марката и сега вече всичко е ОК.

П.П> моя мъж винаги когато е със слипове си го държи нагоре Laughing Laughing Laughing, явно така е по-удобно-незнам, но довечера ще питам

# 18
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Не я намествам пишката специално нанякъде. тя естествено си стои надолу и не я пипам. Гравитацията е голяма работа  Wink
Аз имах проблем с тройката на Памперс - пропускаше яко. Смених с други и чак на 4+ се върнах пак на Памперс.

# 19
  • Мнения: 59
на мен една комшийка ми каза да слагам пишата на горе-тя има 2ма сина,аз пробвах но се оказа лоша идея.всичко ставаше мокро.сега си е надолу и няма проблеми, немисля че има някакво значение на къде е newsm12

# 20
  • Мнения: 137
докато бяхме на 1 и 2 и при нас се получаваше така. след като качи килограмите и минахме на по-горен номер памперс не се е намокрял никога.

# 21
  • Мнения: 47 996
Ами никак. Просто слагам отгоре памперса, все пак той не трябва да е супер стегнат, така че не мога да разбера за какво положение става въпрос.
Peace 
както и да го сложа,после си застава както си иска

# 22
  • София
  • Мнения: 6 011
Аз също знам,че трябва да е нагоре и се опитвах да го слагам така,но ефекта беше единствено,че детето беше мокро,а пениса пак му беше надолу след малко.Отказах се преди няколко дни и сега имам едно сухо бебе.Ползвах Памперс,по-голям номер,стягах го до посиняване-само си мъчих детето.
Сега е надолу.

# 23
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 988
Благодаря ви, мили мами!  Hug
Много ми повдигнахте духа! Че нещо ме заляха със съвети "Пишката ВИНАГИ нагоре" и аз си вече си се представих как сменям дрешки по десетина пъти на ден, че и нощем.
Поздрави на всички!

# 24
  • София
  • Мнения: 3 787
Разбира се, че надолу  Peace


  newsm10 Надолу,естествено Peace

# 25
  • varna
  • Мнения: 404
дори и да я сложиш нагоре,след малко тя пак ще е надолу-така че няма никакво значение,важно е бебето ти да е сухо!!!

# 26
  • Мнения: 262
Аз му я слагам надолу. И пробвай с памперси Либеро. От тях съм по-доволна. Памперс все ми пропускаше а и са по- груби от Либеро Peace

Общи условия

Активация на акаунт