Играта на Памперс - въпроси и мнения

  • 44 293
  • 918
  •   1
Отговори
# 15
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
опа и аз тука

# 16
  • София
  • Мнения: 1 067
Обадих се на телефона по-горе и ми казаха, че мога да си пратя картата и без плика, а с мой собствен...

Иначе картата я взех от една съседка. Тя ползвала Либеро, и не събираше мечета. Ама ако раздават още карти бих си взела още една, щото искам и жирафа и патето Simple Smile 

# 17
  • Мнения: 296
Айде и аз да се запиша. Обадих се уж щяха да идват на 31, най късно на 1 сега е 6 и още никой няма...
Чудя се да се обаждам ли пак и за какво да се обаждам...

карти се раздават още!

Къде има? Че искам и за едно патенце да пратя.

# 18
  • Мнения: 7 640
чакаме играчките  Rolling Eyes пратих средата на януари

мда, аз също

# 19
  • Мнения: 208
и аз ще чакам с вас Peace

# 20
  • Мнения: 59
и аз чакам Thinking

# 21
  • Мнения: 200
Аз съм май от онези дето не са разбрали. Ще повтори ли някой къде се раздават карти  да командироваме таткото   Simple Smile

# 22
  • София
  • Мнения: 148
Момичета аз получих играчките миналата седмица картите ги пращах средата на декември имаме жираф и пате.Дойде един чичка разписах му се и ми ги даде дори не разбрах от коя фирма е важното е че наистина ще ги получите само търпение Hug

# 23
  • София
  • Мнения: 44 128
 и аз да се разпиша Simple Smile))

# 24
  • София
  • Мнения: 1 457
И аз се разписвам да следя темата. Аз още събирам мечета за жирафа. Дано само не свършат жирафите  Simple Smile

# 25
  • Мнения: 4 161
Жирафа може да се купи и за 30-на лева като се поръча от магазина на фишер прайс от Австрия. Има една тема тук. Казва се: Има ли желаещи. Ще правят обща поръчка от този магазин. Самия жираф там струва 24 лева. Който иска може да си го поръча. 51-56 лева  в Марсел и Бонжур е твърде много за този жираф. Хубав е, но пък чак пък толкова...

# 26
  • Мнения: 2 197
Рано е. Аз пратих плика в средата на декември, а играчката дойде на 02.02.

# 27
  • София
  • Мнения: 2 884
Пратих за пате към 5 януари-чакаммммммммм Whistling
Сега събирам за жираф Flutter

# 28
Сега- да ви кажа. Обадих се на П&Г.Казаха ми 4е не могат да ми дадат информация за това дали въобще са полу4или писмото ми Rolling Eyes.Оставам да си 4акам все пак...... Peace

Ние да се похвалим имаме си жирафче Hug ние пратихме писмото по коледа. В отговор на всички които още не са си олучили играчките и са дали Софииски адрес.
Обаждате се на Сити Експрес на тел. 9141425 и Ви казват дали сте в списъка на чакащите и ако нямате търпение като нас отивате в офиса им и си взимате играчката.

# 29
  • Мнения: 4 970
Kremi_wt , аз по-напред бях писала 4е първо се обадих на куриерската фирма.Няма ме в списъците SadЗа това звъннах и на П&Г

Общи условия

Активация на акаунт