Турски Филми и Сериали - Обща тема - Тема 16

  • 55 067
  • 483
  •   1
Отговори
# 420
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 406
Благодаря ти, Феми за новинарския брифинг.
Част от звездите ги следя в Инстаграм, и са ми интересни.
Напоследък ми харесва, като жена, а и като актриса Хатидже Шендил от Доброта, не че го гледах. Само три серии издържах от него. Доста впечатляваща игра показа, досега не ми беше позната.

# 421
  • Мнения: 27 922
Благодаря ти, Феми за новинарския брифинг.
Част от звездите ги следя в Инстаграм, и са ми интересни.
Напоследък ми харесва, като жена, а и като актриса Хатидже Шендил от Доброта, не че го гледах. Само три серии издържах от него. Доста впечатляваща игра показа, досега не ми беше позната.

Хатидже Шендил е добра актриса гледала съм я в проекти с Йозджан Дениз и Ибо Челликол.  Тези сериали са класика по няколко пъти съм ги въртяла. Страхотно си химичат и играят. По Ибо колко съм въздишала на младини.. Уникален е и сега не изгубил от харизмата си.  За таланта му спор няма.

Ти видя ли като следиш ИГ
Чачо е публикувал лични снимки от ”Кюбра”. Подгрява ни за С2 . Този проект и роля са важни за него и обръща специално внимание.
Направо да не повярва човек как се е активизирал и социализирал за наша радост.
Наслада за сетивата и душата. Heart

# 422
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 406
Femmi,  не не бях видяла. Но, сега влязох в профила му, все повече визуално го доближават до Месия.

Изгледах последната серия и се потвърди най-вероятното, което имаше логика, а именно че Семави е в центъра на проект.
Това, което считам че ще е ново, в сюжета е вероятността да направят изк. интелект с човешки емоции, с което той да победи човека. Бота превзема душата на Семави и чрез него ни показва, че божественото не може да бъде победено от никой грешен... Нещо такова си мисля..
Иначе, сценаристите са взаимствали от няколко филма и сериала, като аз намирам взето от Ex machine и Black mirror.

# 423
  • Мнения: 27 922
Femmi,  не не бях видяла. Но, сега влязох в профила му, все повече визуално го доближават до Месия.

Изгледах последната серия и се потвърди най-вероятното, което имаше логика, а именно че Семави е в центъра на проект.
Това, което считам че ще е ново, в сюжета е вероятността да направят изк. интелект с човешки емоции, с което той да победи човека. Бота превзема душата на Семави и чрез него ни показва, че божественото не може да бъде победено от никой грешен... Нещо такова си мисля..
Иначе, сценаристите са взаимствали от няколко филма и сериала, като аз намирам взето от Ex machine и Black mirror.

  И аз нещо подобно мисля ..   Само да го преведат бързо след излъчването иначе ще си почакаме ...
 Визията му с къдриците, като Месия ме заплени .. Искам пак ди си пусне дълга коса и къдрици ... Heart Eyes

 Пепелчееее:heart: нерде се изгубиии да не си на туристически туризъм ..
 Специално за теб един от твойте хора . В момента снимат с Хазалка ''Стая за разпити '' и са на снимачната площадка .


Завършиха снимките на първия сезон на сериала „Зърна от перли“. Премиерата на последния епизод ще бъде следващият четвъртък.



Съла Тюрколу, като рекламно лице на  BeLove бренда Pandora.

 Красиво нежна, ефирна  Йозге Гюрел:heart_eyes: в Кан - Франция представяща  марката Лореал - Париж








Кой сега е номбър уааан:clap: .. Кралят на Нетфликс Турция .. Ще се откажат от него, ама друг път.. Кой луд се отказва от ''златната кокошка'' успех , талант и новаторство ..

Дигиталната платформа Netflix продължава да публикува данни за броя гледания на телевизионни сериали и филми през изминалата 2023 година. През ноември 2023 г. платформата публикува отчет за първото полугодие, а вчера излезе отчетът за второто полугодие. В отчета за първото полугодие данните са представени по общ брой гледани часове, а в отчета за второто полугодие е добавен броят гледания.

Според доклад, публикуван вчера, най-гледаният турски сериал през 2023 г. е „Шивачът“ (сезон 1). Сезонът, пуснат на 2 май, получи общо 119 200 000 гледани часа до края на годината. По общо гледано време за 2023 г. „Шивачът“ е следван от „От кого бягахме, мамо?“ и "Шахмаран" (сезон 1). Сериалът беше класиран на 58-мо място сред всички сериали и филми на Netflix (на английски и неанглийски) за 2023 г.

В списъка на филмите най-гледан по брой часове е „Накарай ме да повярвам“ с Екин Коч и Айча Айшин Туран. Следват го филми от 2023 г. като „Merve Kult“ и „Last Call to Istanbul“.

Така най-успешният турски актьор в дигиталната платформа Netflix е Чаатай Улусой. Любопитно е, че неговият сериал „Защитникът“, който излезе на 14 - ти декември 2018 г., продължава да бъде популярен сред световната публика. През 2023 г. е получил 17 милиона 900 хиляди часа гледане. Сред актрисите лидер е Туба Бююкюстюн, чийто сериал „Другото аз“ (излязъл на 28 юли 2022 г.) получи 15 милиона 100 хиляди часа гледания през 2023 г.

Ранини също е отразила инфото
http://www.ranini.tv/haber/52835/1/2023un-ikinci-yarisinda-netfl … -yerli-dizi-terzi



Последна редакция: пн, 27 май 2024, 00:29 от femmi2

# 424
  • Мнения: 7 914
Тук съм Феми😍, благодаря за инфото, за снимките, за всичко.

Гледам си кротко сериалите аз (в момента съм на Шербета) и хич не съм забелязала, че Предателство не е имало тази, седмица.
Дали е свършил сезонът, ще трябва да преговоря последния епизод, явно пак нещо съм проспала. 😂

Перлите дано ме зарадват поне с леко повдигане на завесата около  тайната на убийството, че хич не ми се чака до есента.

Хубава вечер на всички, чета ви и ви лайквам.

🥰 🥰 🥰

# 425
  • Sofia
  • Мнения: 1 457


Любим сериал приключи снощи.
С щастлив финал, както чувам и се радвам.
Ще ми липсват. Страхотни образи и истории имаше. Прекрасна работа на целия екип!
А тези двамата са ми огромни любимци завинаги. Такава химия имат, такава любов изиграха, че чак не ти се вярва, че не са двойка и в живота. Надявам се някога да ги видя пак заедно на екран.

# 426
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 406
Сега попаднах на профила на Хакан Курташ, който съм гледала в Д-р Чудо. Много ми харесва този актьор и визуално и като игра в сериала.
Страхотен мъж!
Ето линк, за да се сетите.
Бил е и в Кан, но аз избрах тази фотосесия от преди 5 дена, където е невероятен!
https://www.instagram.com/p/C7RoMLmsbGa/?igsh=MTFiMmR1dXlvZzEwcg==

# 427
  • Мнения: 5 767
Да, Хакан Курташ заедно с Бирдже Акалай, Боран Кузум и Бурчин Терзиоглу са били в Ница, Монако и на Формула 1. Някакво рекламно пътуване е, сега не ми се търси от коя фирма , има някъде по снимките.
Има много снимки, пускам само тези- на четиримата. Иначе имааше още много, както и сторита, лайфове. Голям кеф е на Гран При! Grinning Радвам им се. Blush





# 428
  • Мнения: 27 922


 Официален трейлър на ''Кюбра''  Финален Сезон 2  - Нетфликс  




Последна редакция: пн, 27 май 2024, 18:30 от femmi2

# 429
  • Мнения: 3 251



Hushpuppy,  ето последния сериал с Хакан Курташ  "Благодаря, следващия", където си партнира със Серенай Саръкая.

# 430
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 406
Еее, много са готини със Серенай!
Благодаря!
Има ли го преведен?

# 431
  • Мнения: 5 767
Има го с руски субтитри по техните сайтове. С английски скоро търсихме, поне до оня ден нямаше.

# 432
  • Мнения: 1 864
Днес е починала актрисата Гюлшах Чомолу. Била е на 38 години.
Участвала е в сериали като Висше общество, Градският доктор, Безхат Ч.,
Не ме забравяй.
Била е болна от левкемия.

# 433
  • Дубай
  • Мнения: 3 772
Да почива в мир! Жалко, много млада жена, имала е и дъщеричка на 2 годинки.

# 434
  • Мнения: 5 767
Много тъжно!😢
Във "Висше общество"е играла сестрата на главната героиня.
Нека и е светло!

Общи условия

Активация на акаунт