Турски Филми и Сериали - Обща тема - Тема 16

  • 46 261
  • 418
  •   10
Отговори
# 75
  • Мнения: 27 692
Fermi,благодарско:heart_eyes:
Сега съм харесала тази

Голям хейт се изсипва върху МЧ ,жена му и партньорката му,че чак са тръгнали да съдят.И то,при условие,че те даже и целувки не показват заради канала на който снимат.Нищо ново,разбира се,но наистина се чудя как може така да се вманиачиш,че чак клетви и псувни заради това,че човекът е семеен
Феминце,казах още преди да започне сериалът на Чачи,че тази мацка не ми харесва и това е
ПУСНИ НЕЩО ДО СЕ ПОЧЕРПИМ ЗА ПРАЗНИКА!!!

Вааал , кой е този нема общо с Чачи и Баръш Бакташ .

Почерпка за празника !

Последна редакция: пн, 04 мар 2024, 13:20 от femmi2

# 76
  • Мнения: 1 810
Феми,това е Баръш,човек!
Виж колко е готин

# 77
  • Мнения: 27 692
Феми,това е Баръш,човек!
Виж колко е готин
Той ли е ? Не го познах заради голямата брада на лицето.

Ти заради главната ли актриса няма да гледаш Гаддар?

# 78
  • Мнения: 1 810
не,не,ще го гледам,разбира се
Искам да се натрупат повечко серии,че нямам нерви вече да следя всяка седмица какво става
Като гледам повече излезл серии мога  и по две наведнъж

от мен едни прекрасни и различни "Панаири"

# 79
  • Мнения: 2 674


от мен едни прекрасни и различни "Панаири"


Благодаря ВАЛ за прекрасната песен на легендата Лили Иванова, и от мен поздравче с още две легенди

Heart Честит национален празник! Heart

# 80
  • Мнения: 1 810
и още една
Поздрав за всички българи,където и да се намират те!!!

# 81
  • Мнения: 27 692
и още една
Поздрав за всички българи,където и да се намират те!!!



Деска има ангелски глас:heart_eyes: всичко може да пее. Тя премина през не лек период,  но се справи.  

Валл , "Шивача" по Нетфликс загледали го? Стисках зъби и очи  с лансиранатЪ звездъ.. не му е  на нивото.
 Неопитна е  но сега е по разпознаваема  заради проекта и колегите и дори и награда получи.    
Там да видиш как се вихрииии изгаря от вън и от вътре също, като менеее Nature Fire
Много му се отдават психо драмите , екшън и любовните особено екшън адреналинааа върховен е и всеки му го признава.

Последна редакция: пн, 04 мар 2024, 14:47 от femmi2

# 82
  • Мнения: 1 810
Феми,гледам,гледам
обаче като няма химия,физика и анатомия Чачи е като самотна лястовица в пролетта
Как не му намериха чифтето от турските актриси -не знам
И той,милият,каквато му дадат,с такава се мъчи цял сериал
Вече втора неподходяща партньорка,защо,бе?
Дърва да бяха щяха да се развълнуват,а те -жени?!?
Дано да се разиграе поне това моме.Ама то,който може.
Който не може само трупа активи покрай този богатир!!
Ще видим по-нататък

# 83
  • Мнения: 7 902
Момичета, 😍 честит празник! 🇧🇬

Нищо не казвате за Камък, ножица, хартия, а той може да излезе нелош.
Това го казвам след 10 минутно гледане😂, но ме заинтригува и нямам търпение да го догледам.

Иначе все по-интересно става в Скрий ме.
Но ще ме е яд, че онази 🐶 Наз ще я очовечат, че и ще я стиковат с Кадирчо-   добро и честно момче.
Гледам го заради надеждата, че Инджила ще добие самочувствие и сила, и ще израсне, но пък в тази среда на богати, уж образовани, но нищоправещи жени, не зная какво всъщност очаквам.

Последно най-любим ми стана Перлите, след него се нарежда Бахар,
Предателство и Шербета делят  трето място и оттам нататък не помня какво гледам. 😂
Варна и Алексчето са направили превод на 1 еп. на Дилема с Бергюзар.
Благодаря им от сърце 😍 , защото сериалът е много интригуващ, много! ❤️
https://playtube.tv/watch/%D0%B4%D0%B8%D0%BB%D0%B5%D0%BC%D0%B0-1 … AZOPe8J8Ttyt.html

# 84
  • Мнения: 5 703
Обещах да дам обратна връзка за сериала Мехмед Фатих със Серкан Чайолу.
Изненадващо ми хареса 1 серия. Не тръгнах с големи очаквания, но засега мисля да го гледам. Има история, разказват интересно, пропаганда засега почти няма, а ако по-нататък остане в  умерени количества, ще я понеса. Има и интриги- семейни, дворцови.
Е, не всички актьори ми харесват. Мара Бранкович например е актриса без излъчване- според мен, а личността и в историята може да е спорна, но в никакъв случай безинтересна. Като си спомня какви актриси са я представяли- Ебру Озкан, Туба, сигурно и други интересни, за които не се сещам. Освен това въпросната незнайна за мен актриса май има намеси по лицето, което хич не е добре за исторически сериал. Младата любима на Мехмед ми допадна, за пръв път виждам това момиче- естествена е, приятна. Героинята и има предпочитано занимание за бъдещи съпруги на владетели- лечителка. Blush
Не очаквам всичко да е близко да историческите сведения. Най-малкото- възрастта на Мехмед, но то това е проблем при всички сериали и филми за него. Особено през първия период на султанството му, когато реално е бил на 12-14 години. Според мен за първата серия можеше да включат някое младо момче актьор, пък после да продължат със Серкан, то е ясно, че той е Мехмед Фатих. Blush Но нищо, все пак сериал гледаме, не четем историческа хроника.
Селим Байрактар както винаги е великолепен в ролята на важната личност на Чандарль паша. Много му вървят такива роли! Hands Clap
Баталните сцени са добре направени- реалистично като за Средновековието. Със сигурност по-нататък византийците ще бъдат представени като слабаци, но това е очаквано. Grinning Първата голяма битка, която показаха в серията, бе с чичото на Мехмед, противоборството им продължава дълго  и в историята. Показа се, макар и за кратко и Сечкин Йоздемир като бъдещия император Константин. Унгарският виден предводител Янош Хуняди също се яви. Само Влад Цепеш още не сме видели. Grinning

Последна редакция: пн, 04 мар 2024, 13:40 от oncee

# 85
  • София
  • Мнения: 1 152
Здравейте.
Може ли да споделите с мен информация за филма Бихтер? Излезе ли, кога ще излезе, и дали ще има БГ субтитри?
Нямам търпение да видя този прочит…

# 86
  • Мнения: 5 703
Люксен, "Бихтер" излезе, да.  Черна комедия се е получила. На мен ми допадна като решение. Има нещо особено иронично в начина, по който е поднесена историята. Затова казвам- по-скоро има хумор, а не драма, като хуморът е близо до сарказъм.
Иначе стилът, атмосферата, облеклото са като в книгата. Не точно от началото на 20 век, по-скоро 20-те години, но атмосферата я има.
На доста хора не им хареса, защото сравняват с известния сериал. А тук прочита е съвсем различен
На български не съм виждала субтитри, гледах го с руски дублаж. Ето тук: https://turkrutv.tv/bihter/
Не го предпочитам, но това има , аз поне това съм срещала. Автоматични български субтитри може и да има, провери по сайтовете и в Ютуб.

# 87
  • Мнения: 27 692
💥📸 OGM Pictures ви напомня, че премиерата на сериала „Следващата стая” (Yan Oda) ще се състои тази събота, 9 март. Интересното е, че Онур Сеит Яран вече ще се бори за сърцата на зрителите в събота, влизайки в надпревара с предишния си сериал "Моите братя и сестри".


Ето това е ефекта от сериалите при комшийте . Сериален туризъм и икономика .  Не е само с това дизи отдавна е така.  Това е вълнение да усетиш и посетиш местата, ако са на любими актьори  още по добре .
💥 Започнаха да се провеждат екскурзии в беседката, където се провеждат снимките на сериала „Зърна от перли“. Въпреки факта, че най-достъпната екскурзия струва от 10 хиляди турски лири, беше обявено, че всички места за март вече са резервирани, а за април има ограничен брой свободни места.


Ваааалл , разсмя ме но си права мъчи сеее и ние също . Да ида аз да му партнирам  направо ще избием рибата с ашкъмаааа и взривим екрана. Колкото и нескромно да е пред такъв Аполон и красавец  няма как да си като пън и да не изгориш ... Визулно ще си паснем ,щото му подхождат нежни, красиви брюнетки и миньончета. 
Като го питаш ще каже обратното за екранните пафтньорки, щото е добричък и е джентълмен . Той е висш пилотаж и спасява сериалите и от него се учат по неопитни и млади ..

 Поздрав с готина турска песничка композирана от Чачи и изпята от аркадаша . Топъл глас и тембър има.  
Като му е кеф  и готино сам е пожелал да се пусне сторито с песента, като шофира .  Четейки текста се сетих как Чачо също е споделял, като аркадаша че има малко близки приятели и обкръжение и че се броят на пръстите му. Двамата си пасват и са като братя .

https://twitter.com/cagatayyfanclub/status/1764697622768484445

Мустафа Мерт Коч каза, че е композирал мелодията на песента „Sessizim“ заедно с  Чаатай.
Те са близки приятели повече от 8 години. Освен това Мустафа казва, че в обкръжението му има много малко близки хора, буквално 3-4 души, а Чаатай е един от тях. Той е човекът, на когото може да разкаже за чувствата си. Преди да композира нещо, той го обсъжда с приятел. Мустафа сподели още, че Чаатай много му помага и го подкрепя в писането. Той свири добре на китара и учи Мустафа, от което водещата беше много изненадана и каза, че не знае за тези способности на Чаатай (от коя планета е 🤣) и заключи, че Чаатай е страхотен. Приятелите постоянно си изпращат етюди на песни. Водещата и Коч обсъдиха и факта, че песента  е привлякла много внимание (сега е на 3-то място в турските тенденции в YouTube), ако Мустафа не беше публикувал стори с Чаатай. Младият изпълнител сподели, че го е пуснал в мрежата по инициатива на Чаатай и приятелят му наистина вярва в това начинание. Той сподели още, че вече имат подготвени тесктове  на няколко нови песни.



Мустафа е писал специално тази песен, имал е нужда от това и Чачо е помогнал за композирането и свирането с китара. Кеф е да слушаш нещо композирано  от красивите талантливи ръце на любимеца. Отдавна свири има много таланти дори и музикално студио направи и оборудва в дома си. Мрънкаме да споделя повече и да ни огрее.. На барабанките е луд Звяр! Stuck Out Tongue

Последна редакция: ср, 06 мар 2024, 19:31 от femmi2

# 88
  • София
  • Мнения: 3 469
Привет!
Не съм влизала от доста време в темата и може да съм пропуснала ваши коментари, но гледа ли някой сериала "Бахар" и има ли отделна тема.

Гледах първи епизод и много ми хареса, а рейтинга е невероятен. Аз не съм виждала такъв:

# 89
  • Мнения: 27 692
Няма отделна тема за "Бахар" пролетният сериал, но може да се направи при желание.
Рейгинга е впечатлаващ ,но не е единственият с такъв в момента.

Все се отплесвам да питам ако накой от групата е изгледал филма по Нетфликс " Пепел" с Алперен Дуймаз и Фунда да сподели линк и разкаже.
Иска ми се да го изгледам.

Общи условия

Активация на акаунт