Турски Филми и Сериали - Обща тема - Тема 16

  • 56 213
  • 497
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 481
Привет!
Не съм влизала от доста време в темата и може да съм пропуснала ваши коментари, но гледа ли някой сериала "Бахар" и има ли отделна тема.

Гледах първи епизод и много ми хареса, а рейтинга е невероятен. Аз не съм виждала такъв:
Аз го гледам, за друг не се сещам. Коментирам си го сам-самичка в другата тема, за сериалите без тема в платформата.

# 91
  • Мнения: 7 917
Феми, 😍 и кво сега- закъсняла съм да се запиша за посещение в павилиона на Перлите, а съм върла фенка на сериала и особено на павилиона. 😂
Ама пък 10 000 лири чак няма как да похарча. 😂

10кю😍, не си, сама с Бахар и аз съм в агитката й. 😂
И даже фризьорката си зарибих. 😂
Днес не ми е останало време да погледна за превод, но дори и на озвучка ще се жертвам - нямам търпение.

# 92
  • Мнения: 5 776
И аз започнах Бахар и ми харесва, но го карам яваш- яваш. Още съм по средата на 2 серия. Прозаична причина- недостатъчно време, въпреки че замразих 3 от гледаните сериали. Blush

# 93
  • Мнения: 27 940

Ибо от новата фотосесия:heart_eyes:

Пепелчеее Heart Eyes за павилиона закъсняхме , но ти водя  Чачиииии от новият епизод  в Петък.
Толкова е сладък и красииив  ЖДНБ! Animal Scream Cat

Супер денсингс старс , нашите ряпа да ядът пред нашия жесток танцьор .  Не се шегувам .. може да танцува и чуствено танго и джайв и валс ..
Айде,  шурейййй да направим шоутооооо  и патаклама ще включим Nature Boom
Навсякъде гъмжи от танцьора радват му се и се забавляват Joy Heart EyesPeople Dancer Сега е момента и Сюмие да друсне кючек и да се вдигне рейтаааа и пофлиртува с някой и Даханчо да побеснееее няма само тя да ревнува от ветеринарката и да се карат на улицата .
 Аз си мисля че може и да отвлекат някой на тая сватба от близките на Дахан .  Сюмие е много хубава  и добре стои до Чаатай . Темпераментна ,  смела ..  Hands Clap
Дахан има рефлекси , ловък , пъргав , бързо реагира , обучен е в армията .





Кой си ти ?   Дахан също  задава този въпрос на себе си ?!  След армията нищо не е същото в живота му и семеството .  Спасител и наемен убиец едновременно . Какъв поглед, какво чудооооо...Sleeping ScreamHeartsNature Fire Nature FireТой така си гледа по принцип. Най - добрияяят!  
Няма дубликат не може да се имитара  от никой !

Последна редакция: пт, 08 мар 2024, 17:48 от femmi2

# 94
  • Мнения: 5 776
Честит празник, скъпи момичета! Hug Blue Heart



"Ние сме внучките на вещиците, които не успяхте да изгорите" Hands V

# 95
  • Мнения: 7 917
🌹 Момичета, със закъснение- честит празник! ❤️

И по този повод да се оплача от странното развитие на Шербета.
Надявах се, че това ще е филм за силните жени, които побеждават предразсъдъци и ограничения, а изведнъж виждам Чимен покрита и омъжена (вероятно само религиозен брак) за мъж силно консервативен по техния си лицемерен начин, разбира се, женен и с две деца. Т. е. Чимен ще е нещо като втора съпруга.
Впрочем също като мене, почитателките на сериала изригват в ИГ  от гняв и възмущение, още повече, че е и смешно, и много нелогично точно тази героиня да постъпи по този начин.
Започна да става чиста сапунка и този сериал, но има лесно - финализирам, ако това не е нечий сън. 😂
Хубав ден! ❤️
И да се радваме на правото на свободен избор (макар и с някои уговорки).

Последна редакция: сб, 09 мар 2024, 12:27 от pepel_ot_rozi

# 96
  • Мнения: 1 864
Юсра Гейик се присъедини към “Камък, ножица, хартия”.

Ще дават нов турски сериал по БТВ.
Казва се “Скъпа мамо” (Canim Annem).
Започва на 27 март от 16:00 до 17:00 часа и ще се излъчва всеки делничен ден.
В главните роли са Селин Сезгин, Йозлем Саваш, Гедже Ъшък Демирел, Дилара Бююкбайрактар, Белма Мамати, Ерол Гедик и др.
Сериалът има 350 епизода.

# 97
  • Мнения: 27 940


💫📸 Халит Озгюр Саръ на корицата на мартенския брой на списание ALL Men






Алп Навруз в Катар Smile

Пепелчееее , Heart Eyesнещо ново от  НЧ нали го следиш изкъсо  
Рейта на всички сериали снощи е спаднал заради празника и футболният мач с Галатасарай .

Твоя човек ще снима с Хазалка .  Щастливец е Чаалар с такава партньорка .
Любопитен е този тандем . Чаалар не съм го гледала много, като актьор и външно не е мой тип .

🔥💣 Според Birsen Altuntas Caglar Ertugrul ще си партнира с Hazal Kaya в новата криминална серия на Karga7 Pictures за цифровата платформа TOD от beINConnect „Interrogation Room“ (Sorgu Odası). Режисьор на сериала е Дениз Йорулмазер. Сценаристи са Нурай Услу и Милай Езенгин. Планирани са общо 10 епизода. Снимките ще започнат в края на март

Статия за  Гаддар и нестихващата еуфория . Супер беше новият епизод няма слабо място .
За екшън сцените на "Gaddar" се говори много!

В новия епизод на сериала на Ay Yapım „Gaddar“, който се излъчва по екраните на NOW  TV в петък вечер, забавните сцени от сватбата на Yağmur и Enver бяха високо оценени, а Leyla се сблъска с истинското лице на Dağhan за първи път.

Gaddar, събрал  в главните роли  Чаатай Улусой, Сюмейе Айдоган, Онур Сайлак ,  Алпер Чанкая  и  Ердал Йозягджълар, снощи се срещна с публиката с 8-ми епизод. В епизода, в който Дахан се сблъсква с факта, че е убил бащата на Лейля, той взема Лейля под своя защита след всичко, което се случи.
 Докато Енвер беше подготвил незабравима сватба за Ямур, Екбер се опита по всякакъв начин да им попречи да се оженят. Във финала сцената, в която Лейля среща Дахан с истинското му лице, остави своя отпечатък върху епизода. Сериалът, за който се говори широко в социалните медии, остана на дневен ред през цялата нощ с хаштагове #Gaddar и #Dağhan.
В 8-ия епизод на „Gaddar“, който беше излъчен снощи, Дахан се изправя пред факта, че е убил бащата на Лейля и трябва да я защитава от мъжете, които я преследват във връзка със записи на мръсните дела на баща й.
Yağmur се съвзема от травмата, която преживя, след като научи, че Енвер е убил майка си. Енвер бързо започна подготовката за сватбата, за да създаде собствено семейство, въпреки баща си. Междувременно Фатма казва на Ямур и Рюзгяр, че Давут й изневерява с Фикрие и вкъщи настава хаос, а Давут напуска къщата.
Ekber подозира Мениджъра, че е спасил Yağmur от убиеца, който нае.  Той му казва, че иска да вземе компютъра на бащата на Leyla. След като Дахан защити Лейля от хората му и му изпрати съобщение, Екбер се срещна с Мениджъра и тайно го заплаши. Слухът "Gaddar", разпространяващ се навсякъде, привлече вниманието на полицията. Gürkan започна да се съмнява дали има връзка между него и Dağhan.
Айдан видя Дахан и Лейля заедно, потърси отговорност от Дахан и даде да се разбере на Лейля, че ревнува. Междувременно подготовката за сватбата продължаваше у дома и Енвер положи големи усилия цялото му семейство да дойде на сватбата за Ямур.
Забавните сцени от сватбата, заедно с моментите, в които Енвер взе Ямур от дома ѝ като негова булка, оставиха своя отпечатък върху епизода, щастливите моменти завършиха с това, че Екбер провали сватбата. Екбар опитваше всички възможни начини да предотврати брака и нареди Енвер да бъде арестуван.
В забележителния финал на епизода, Dağhan трябваше да покаже лицето си на Gaddar, за да защити Leyla и повали мъжете, които се опитаха да отвлекат Leyla, един по един. Лейла, която беше много изненадана, докато беше свидетел на тези моменти, попита Дахан: "Кой си ти?".
Какво ще се случи между Leyla и Dağhan в новия епизод вече предизвиква любопитство.
Източник: .gecce.com.tr



Видео от Официалният канал на сериала


  ''Кой си ти'' ?? Гаддар . Така завърши епизода и Дахан не отговори нищо и само се обърна





Последна редакция: сб, 09 мар 2024, 22:49 от femmi2

# 98
  • Мнения: 1 653
femmi2,
Благодаря!
Ето такава новина пък чаках аз!
Доста време Чаалар бе с друго зает явно, а проектът за платформа - Магарсус така и не ми допадна. Та, сега чакам!

А това къде ли се обсъжда, в коя тема?
https://youtu.be/J8L_UnauO24?si=GjNvz94rByXkN8PV

Последна редакция: нд, 10 мар 2024, 21:16 от janakrasi

# 99
  • Мнения: 5 776
Днес гледах първа серия на един от новите сериали- "Не бой се, с теб съм" / "Korkma Ben Yanındayım".
Различна тема, симпатични актьори. Накратко- ранна бременност на момиче, ученичка, 17 годишна. В началото на серията даже започна да ражда.
Момичета е със стипендия в колеж на богати ученици, майката е чистачка там. Това е тривиално, гледали сме такива.
Момчето- естествено богато, неин съученик, син на директора, който е и собственик на училището. В семейството им има психически тормоз, засега друг не са показали.
В семейството на девойката цари топлота, обичат се и се подкрепят. Дъщерята им е слабост, ще има драма значи после.
Та загледах го, защото ми стана интересно как ще развият нещата. Съдейки по заглавието, момичето ще получи подкрепа от семейството си. Така ако разкажат историята ще е много ценно. И поучително за турското общество.
Толкова дотук, повече впечатления по-нататък.

Хубава нова седмица на всички! Nature Sunny

# 100
  • Мнения: 1 864
✔Дилара Аксюек се присъедини към “Не мога да се побера в този свят”.

Последна редакция: пн, 11 мар 2024, 13:55 от mimchyyy9

# 101
  • Мнения: 27 940
femmi2,
Благодаря!
Ето такава новина пък чаках аз!
Доста време Чаалар бе с друго зает явно, а проектът за платформа - Магарсус така и не ми допадна. Та, сега чакам!

А това къде ли се обсъжда, в коя тема?
https://youtu.be/J8L_UnauO24?si=GjNvz94rByXkN8PV

Чаалар след Мангарсус къде е играл имал ли е проект и с кого ?

 Видеото от линка е на екшън сериала ''Ариен'' за платформата Гайн и скоро ще се пусне на екран . Коментира се в темата на Толгахан Сайшман и любими турски актьори .  Каквото ви вълнува и искате да питате за актьора заповядайте в темата .

Последна редакция: пн, 11 мар 2024, 17:06 от femmi2

# 102
  • Мнения: 7 917
Чааларко в театрална постановка мисля, че участва и доста попътува по света.
Време му е за сериал.
В  Магарсус много ми харесаха и тримата с Беркай, Мерве, та дори и с настоящата партньорка на Чачко. Онче, 😍 чудех се директорът само психотормоз ли налага или съм проспала някоя минута, защото жена му направо е смазана.
Значи засега няма или не знаем още...
Харесва ми топлотата в отношенията в бедното семейство и заради тях ще продължа да гледам. Засега. 😂

# 103
  • Мнения: 5 776
Пепелче, една новина от Братчетата, дето я чакахме 4 сезона. Sunglasses
Аз като се отказах от тях, ги "гледам" само по фраговете, горе-долу да съм в течение, толкова го бутах тоя сериал. Та в последния фраг  май добутахме работата- Акиф си признава на Омер, че е убил баща му! Hushed  Представяш ли си!  Какво чакане беше децата най-после да разберат истината! Е, поне един ще я разбере.
Доколкото видях пък от предишен фраг, Акиф се разболява сериозно, та сигурно затова е решил каквото има да казва, да казва. Друго не знам, ама то това е достатъчно. Grinning

За новия сериал- "С теб съм... не се плаши", как беше заглавието... Grinning
Засега показват само психотормоза, предполагам има и друг. Страхът на по-малкия му син ми напомня някаква друга история, ама вече се оплетох в тези сериали. Grinning
Иначе и на мен топлотата в обикновеното семейство много ми харесва. И подкрепата един към друг.

# 104
  • Мнения: 7 917
Онче, 😍 ами то направо овен ще заколя, курбан ще направя 😂 - дочаках го това признание.
Е, пак добре, че има някой жив от кардешлерчетата да го чуе. 😂
А Акиф, казваш, и той пътник... 😂

За Не бой се, с тебе съм- и аз сякаш съм гледала тази мъчителна сцена край масата и докато пиша се сещам или за Чуй ме, или Прашна яка- някъде там беше.
Оставям на тебе да си избереш, щото никой не съм изгледала докрай. 😂

Тази вечер гледам Бахар - 5 с озвучка.
Видях, че рейтингът се вдига и нямах търпение за субки.

Общи условия

Активация на акаунт