Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (козметика от dm, Lilly drogerie и други) - тема 90

  • 60 686
  • 760
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 1 574
Може ли да споделите мнения за тези шампоани ? Чудя се между тези двата и този на Керастаз за мазна коса ?

Последна редакция: сб, 20 апр 2024, 20:37 от Marilyn3

# 571
  • Мнения: 1 675
Здравейте, може ли да препоръчате хубав и ефикасен крем за напукани и загрубели ръце? Ползвала съм почти всичко в дрогерийната мрежа, но без особено добър резултат. Трябва ми нещо наистина работещо, дори и да е по-скъпо.

# 572
  • Deutschland
  • Мнения: 5 475
Този крем е малко скъп, но много хубав (ще кача снимка)..
Преди да започна да се мажа с него, натрупах голяма колекция от кремове. Каквито марки има по дрогериите + лимитки, които са само за аромат, всичко имам. Добре, че имам на кого да подарявам.
Този крем обаче е страхотен. Взехме и вариант за крака.

# 573
  • Мнения: 23 171
Ползвам Агива двуфазна мицеларна.

# 574
  • Мнения: 1 166
И преди съм писала, че за мен най-работещият крем за ръце е Атрикс. Има го във вариант по-мазен и олекотен. Попива за секунди, а прави ръцете много меки. Аз го купувам от Ремедиум, но съм го виждала и по други магазини и аптеки.

# 575
  • Мнения: 256
И аз натрупах количество кремове за ръце, докато търся плътен и богат крем, който да се справи с напукването и болезнените рани по ръцете. Стандартните кремове като Атрикс според мен са за кожа, която не е с такива поражения. Последно си взех крем за ръце на Палмърс с шеа:
https://www.palmers.bg/producti/-Shea-Formula-Moisturising-Hand-Cream-8-106.htm
Много е хубав, плътен и усещам кожата много подхранена. Не е евтин, но отговаря на търсенето по другите точки

# 576
  • Мнения: 1 622
И преди сте хвалили Orjena тук, та и аз искам да поръчам Simple Smile
До този момент вит. Ц не съм изпозлвала, та серума или емулсията препоръчвате за първи опити?

# 577
  • Мнения: 2 531
Ами и двете са хубави. Серумът има лееек глоу ефект, кожата става гланцова, няма блясъци. Емулсията е голямо количество за тези пари, много е приятна, попива и хидратира кожата. Което си прецениш, но което и да е - все е хубаво.

# 578
  • Мнения: 1 622
Благодаря за бързия отговор☺
Реших емулсията да поръчам като за начало и още някои неща на марката - околоочния който хвалехте, тонер с азиатска центела и tea tree cica emulsion.
В Be well store има код за отстъпка за 35% който хваща почти всичко.

# 579
  • Мнения: 220
Здравейте, може ли да препоръчате хубав и ефикасен крем за напукани и загрубели ръце? Ползвала съм почти всичко в дрогерийната мрежа, но без особено добър резултат. Трябва ми нещо наистина работещо, дори и да е по-скъпо.
Аз си мажа ръцете със сквалан. Имах 1 шишенце, което ползвах за лицето, но в един момент ми омръзна и реших, че ще го доизмажа на и без това сухите ми ръце и ефектът е чуден. Мажа и крем на Авен през деня, но вечер задължително сквалан-а.

# 580
  • Мнения: 1 167
Кремовете с уреа ми помагат, но бавно попиват и мажа предимно вечер. Вчера видях този крем с пантенол и глицерин, но не съм го ползвала:
https://www.dm-drogeriemarkt.bg/balea-universalen-krem-za-suha-k … 066447492125.html

Следващият DM live на 24.04:

# 581
  • Мнения: 2 693
Ще пусна лайфа, защото -20% на гримове от тези марки са супер предложение.

# 582
  • Мнения: 1 950
Момичета, ще направите ли и една подсещанка тук и на деня на лайфа, за да не забравя да си пусна аларма 🤣Не се смейте.

# 583
  • Мнения: 2 693
Момичета, да сте минавали през Кауфланд днес? Има намаление на парфюми Найк, но ми е далеч и ми се искаше да знам какви варианти имат на място. Има и намаление на Дав, но не са изгодни:

# 584
  • София
  • Мнения: 22 950
Кои парфюми на Найк са хубави?
Това е тоалетна вода, а не парфюм. Но ако е траен аромат, не е проблем.

Общи условия

Активация на акаунт