Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (козметика от dm, Lilly drogerie и други) - тема 90

  • 60 646
  • 760
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 13 208
Тези за рожден ден се комбинират и с други отстъпки, дето иначе по принцип не могат. Тези за Добре дошъл или както там се водеше при регистриране, мисля че и те са така. Но те тези са различни и явно се водят изключения като са по повод, нормалните талони наистина не дава.
А дали може едновременно хем за рожденник, хем за Добре дошъл, хем и някой друг талон, това вече не съм пробвала Grinning

# 76
  • Deutschland
  • Мнения: 5 468
На Микса са май без аромат, а аз търся точно с такъв.

# 77
  • Мнения: 100

А дали може едновременно хем за рожденник, хем за Добре дошъл, хем и някой друг талон, това вече не съм пробвала Grinning

Талона за рожденник май не се комбинира с този за Добре дошъл. Поне при мен е така в приложението. Въпреки, че за РД е активиран, в разбивката най-накрая не се появява, вижда се само този за Добре дошъл + някой от спечелените талони.

# 78
  • Мнения: 2 686
На Микса са май без аромат, а аз търся точно с такъв.

Да, Фрау, без аромат са на Микса. Този с кокос на Нивеа е хубав, според мен ще ти хареса, с черешов цвят също. Преди няколко години си бях взела 3 от тях и останах доволна.

# 79
  • Deutschland
  • Мнения: 5 468
Мисля само с кокос има при нас в ДМ. По едно време бяха пуснали боди бътъри на Дав и ме е яд, че не купих. Вече ги няма.

# 80
  • Мнения: 9 691
Така нашумелия нощен елексир за коса е ужасен.
Пробвах го 2, 3 пъти и косата ми беше като слама на сутринта. Сега съм го дала на майка ми да го пробва.
https://www.dm-drogeriemarkt.bg/schwarzkopf-gliss-noshten-eliksi … 000101702347.html

Мега доволна съм от тези два продукта.
Лосиона го купувам вече за 3ти път. Бързо попива и кожата ми става една гладичка и освежена.
https://www.dm-drogeriemarkt.bg/alverde-naturkosmetik-losion-i-s … 066447235715.html

Балсама за коса го ползвах няколко пъти и съм впечатлена! Косата ми е супер жива и лъскава. Абсолютна конкуренция на козметиките от много висок клас.
https://www.dm-drogeriemarkt.bg/balea-professional-balsam-za-kos … 066447220452.html

# 81
  • Мнения: 2 516
Аз нямам оплаквания от действието на нощния еликсир, даже мога да кажа, че на моята коса действа много добре, но тоя аромат ме убива! А слагам количество колкото монета от 2 лв. Добре че поне не се задържа твърде дълго.

# 82
# 83
  • София
  • Мнения: 22 939
Втората опаковка на Плекс балсама отиде в коша. От серията имам серума. Много малко съм го ползвала и се чудя дали и него да не изхвърля.

Последна редакция: пн, 26 фев 2024, 12:10 от Amiamo

# 84
  • Deutschland
  • Мнения: 5 468
При мен първият път ефекта от Плекса беше УАУ. После изчезнаха и при повторно зареждане купих и вече нямаше този ефект. Дали смениха и формулата, нямам идея. Маската 3 в 1 тяхната е абсолютна катастрофа за косата ми.

# 85
  • Мнения: 191
Отдавна им се каня, от кои продукти от Плекс серията сте доволни за тънка коса?
Някой случайно да е срещал някъде зареден пантенол разтвора на VZK в Лили? От края на миналата година изчезна, в магазините все ми казват, че ще го заредят и да проверявам, но няколко месеца вече няма, както и онлайн. Много добре ми действаше на косата и определено ми липсва

# 86
  • Мнения: 420
Първият път от Plex серията бях много доволна от шампоана. Сега като го взех (след дългото му отсъствие) на втория ден скалпът започва да ме сърби и да се лющи. С друг шампоан нямам такива преживявания. И все пак косата ми е чиста с него, та смятам да му дам още един-два шанса и ако тогава отново не стане, ще се разделя с него. Балсамът и маската им ги харесвам, но те ми са още от първото зареждане. До серум така и не успях да се добера, така че, Amiamo, не го хвърлях, дай го насам! Smile

# 87
  • Мнения: 1 585
Еее аз тъкмо взех Шампоан и маската от Плекс серията, а толкова недоволни от тях. Не съм ги пробвал още, дано не са чак толкова зле.

# 88
  • Сливен
  • Мнения: 4 064
аз съм с тънка ,боядисана коса,която е и на кичури,ползвах шампоана и балсама миналата година на морето,не бях впечатлена,но от серума съм много доволна,косата ми е подредена и по-лесно се разресва.

# 89
  • Мнения: 598
Отдавна им се каня, от кои продукти от Плекс серията сте доволни за тънка коса?
Някой случайно да е срещал някъде зареден пантенол разтвора на VZK в Лили? От края на миналата година изчезна, в магазините все ми казват, че ще го заредят и да проверявам, но няколко месеца вече няма, както и онлайн. Много добре ми действаше на косата и определено ми липсва
Как го използвате този пантенол?

Общи условия

Активация на акаунт