Детските консултация

  • 1 528
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 351
Едва ли ще им апроблем ако закъснеете малко с ваксината. Ние бяхме болни, в деня когато ни се падаше да ни я сложат и я отложихме с една седмица. Нали е по-важно децата да са здрави когатоп ги ваксинират.

# 16
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Споко и на нас вече трета седмица ни отлагат тази  ваксина ,заради грипната епидемия.Лекарката каза да отидем чак на 19,Ако имаше проблем едва ли щеше да ги отложи толкова  bouquet

# 17
  • София
  • Мнения: 6 011
Моят син е на 3 месеца,беше на антибиотик и не му биха ваксина.Педиатърката каза,че няма никакъв проблем да отложим ваксините-може да 6 календарни месеца да се отлагат.

# 18
  • Мнения: 17
И при нас е същото - трябваше на 31.01 да сме на консултация и 3-та ваксина ДТК, но ни отложиха чак за 15.02.

# 19
Georgievaa,ние сме утре на консултация. И също сме на 6м. Да те попитам след поставянето на противохипатитната ваксина как се чувстваше детето. Покрай прочетеното и чутото за тези ваксинации настръхвам, когато ни престоят. Направо се тревожа да няма някакви последствия... Rolling Eyes Спомням си, че 1-та ваксинация я понесе сравнително добре, в сравнение с полиомиелитната.

# 20
  • Мнения: 229
Georgievaa,ние сме утре на консултация. И също сме на 6м. Да те попитам след поставянето на противохипатитната ваксина как се чувстваше детето. Покрай прочетеното и чутото за тези ваксинации настръхвам, когато ни престоят. Направо се тревожа да няма някакви последствия... Rolling Eyes Спомням си, че 1-та ваксинация я понесе сравнително добре, в сравнение с полиомиелитната.
Не се притеснявай Black_Cat73  противохипатитната ваксина не е като полиомиелитната, детенце не вдига температура, чувства се добре. На мен лично ми беше по-трудно да го извардя да пикае в шише за изследванията на кръв и урина, които се полагат на 6 месечна възраст. Голям зор падна. Първият ден имахме фалстарт, но на втория нямаше проблем. Взеха му и кръв от пръстчето - въобще не рева, комай не разбра какво стана.
Успех!   bouquet

# 21
  • София
  • Мнения: 44 115
ами тя епидемията е отменена, вече може да ви я сложи.че и миналата седмица можеше. иначе...ще си ги наваксате няма страшно. Wink

# 22
  • Мнения: 5 026
Мисля, че не е проблем.Ще се забави и следващото слагане на ваксината.

# 23
  • Мнения: 639
При обявена грипна епидемия е абсолютно забранено да се слагат имунизации. Не е проблем да се отложи. Не бива само да се слага по рано от 30 дни от предишната.

 Peace съгласна съм и дори и ние закасняхме с един месец

Общи условия

Активация на акаунт