Помогнете ни, утре пътуваме спешно за Русе и си търсим хотел

  • 1 106
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 568
Комплекс Рай е извън града!Аз работя в хотел "Дунав"-заповядайте,мога да запазя места!Много удобен е хотел"Ана-Палас"-в центъра е също,като"Дунав",но е по-малък!Бих препоръчала и"Бистра и Галина"!Малки и спретнати в самият център на града,може би малко по-евтини са от "Дунав"!Съпругът ми пък работи в хотел "Рига" Ако искаш помощ-пиши на лични!

# 16
  • Мнения: 2 759
           stefiji, a къде можем да видим цените на "Дунав"?

# 17
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Ели, само да те посъветвам-махни си личните данни от аватара, сега всички знаем кога ви няма вкъщи  Wink
Нашите ползват Сплендид, Рига и Дунав.

# 18
  • Мнения: 1 568
           stefiji, a къде можем да видим цените на "Дунав"?


Стая с две легла-стандартна-64 лева,апартамента е 122!

# 19
  • Мнения: 2 759
          Много благодаря. Обожавам този хотел  Peace.

# 20
  • Мнения: 1 568
във всяка стая има интернет

# 21
  • Мнения: 2 759
          Мда, но преди време много бяха вдигнали цените... Някъде към 200 апартамент или нещо такова... А много ми харесва ресторанта, и обичам да се наслаждавам на гледката от сладкарницата рано сутрин (особено втория етаж)... Сигурно щото съм била щастлива там... но съм го запомнила с много добро.

# 22
  • Мнения: 1 568
Мила,вече няма сладкарница,събориха частта в която се намираше тя и на нейно място издигнага голяма сграда с офиси и магазини,ще има и още 3-4 ресторанта,но още не е довършено,инъче хотелът е хубав,може би най-луксозният в градаНад средното европейско ниво!Цените ги написах по-долу!

# 23
  • Мнения: 9 903
на мен Ана палас ми харесва повече. Но то е индивидуално, разбира се.

# 24
  • Мнения: 2 759
...иначе хотелът е хубав,може би най-луксозният в града. Над средното европейско ниво!
          Съгласна съм, че беше над средното ниво за Европа Peace! И сега наистина много съжалявам за сладкарницата  ooooh!... А какво стана с дискотеката под нея? Не че беше нещо особено, но някак завършваше целия комплекс към хотела... Аз не съм идвала скоро към Русе, пък и последните пъти отсядахме другаде и не съм обърнала внимание на тия промени... Много благодаря за инфото  Hug!

# 25
  • Мнения: 1 568
Ами цялата част я нама и барът също,но в сградата,която строят (огромна е )ще има и сладкарница и пияно бар и механа и ресторант още един и дискотека!Ще има басейни спа център!
Ана-Палас е също прекрасен хотел и там съм работила,просто Дунав предлага повече забавления !По-просторен е и можеш да си прекараш денят само там,докато Ана-Палас е повече фамилен хотел,спокоен и уединен,зависи каква среда търсиш,там обстановката е по-ретро стил,докато Дунав е съвременен!

# 26
  • Мнения: 2 759
             Значи пак ще е супер (наистина спа си му липсваше, браво!), че малко ми стана криво, като чух, че ще е с офиси и магазини... Браво на тях, обещавам да идвам пак  bouquet!

# 27

Общи условия

Активация на акаунт