Помогнете ни, утре пътуваме спешно за Русе и си търсим хотел

  • 1 122
  • 27
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 261
моля, препоръчайте ми
с две малки деца сме, аз  и съпругът ми

# 1
  • Мнения: 6 622
В коя част на града?

# 2
  • София
  • Мнения: 4 867
за "бистра и галина" съм чувала, че е приличен. в нета не може да няма предложения.
и съпругът ми утре пътува за русе Simple Smile

# 3
  • Мнения: 6 622
yanita Бистра и Галина е повече от приличен!

# 4
  • София
  • Мнения: 4 867
yanita Бистра и Галина е повече от приличен!

така съм чувала от моя мъж... в русе не съм ходила от десетина години.

# 5
  • Мнения: 5 577
в русе не съм ходила от десетина години.

a може би  е време  Flutter

П.П. Рига също мога да предложа, там пратих наскоро съпруга на една форумка, който  не можеше да се ориентира в града и ми се обади по тел. Иначе не контактувам с обвързани мъже.  Blush

# 6
  • Мнения: 1 320
в русе не съм ходила от десетина години.
a може би  е време  Flutter
П.П. Рига също мога да предложа, там пратих наскоро съпруга на една форумка, който  не можеше да се ориентира в града и ми се обади по тел. Иначе не контактувам с обвързани мъже.  Blush
Аз пък няма да го пускам вече да Русе ...  Crossing Arms ... сам
  bouquet мъж ми е доволен от хотела    ... ако имаш предвид него  ....  Wink

# 7
  • Мнения: 261
рига е скъп, влизах в търсачката
а какво ще кажете за ловна среща

# 8
  • Мнения: 9 904
http://www.journey.bg/hotels/hotel.php?hotel=819

виж този - става. Съвсем приличен хотел си е. Или този:

http://www.journey.bg/hotels/hotel.php?hotel=820

# 9
  • Мнения: 261
никъде не видях телефони, а  смятах да направя резервации

# 10
  • Мнения: 6 622
http://www.ruseinfo.net/profiles.php?2936 този е на прилична цена приятен е и удобен ,защото е на центъра.Под него има барче и механа .Не е голям и супер луксозен ,но предполагам ,че ще ти свърши работа.
"Ловна среща" бил над една дискотека и май  е за кратко /почасово / пребиваване.
Обади се в Лилия за цени.

# 11
  • Мнения: 6 622
Ей сега видях ,че са ти дали препратка към хотел Лилия  Joy Joy

# 12
  • Мнения: 261
благодаря ,момичета направих резервация и тръгваме

# 13
  • Мнения: 2 759
           "Дунав" и "Сплендид" са хубави хотели, но не знам как стои въпроса с цените. "Бистра и Галина" също е добър  Peace.

# 14
  • Мнения: 2 759
          "Комплекс"РАЙ" също е нелошо предложение (за една нощ). Ползвахме го веднъж, след като нямахме резервация, а се оказа, че има някакви бизнес дни и никъде нямаше свободни места... "Рига" според мен е ужасен, но от много години не съм стъпвала там - може да са го оправили newsm78...

# 15
  • Мнения: 1 568
Комплекс Рай е извън града!Аз работя в хотел "Дунав"-заповядайте,мога да запазя места!Много удобен е хотел"Ана-Палас"-в центъра е също,като"Дунав",но е по-малък!Бих препоръчала и"Бистра и Галина"!Малки и спретнати в самият център на града,може би малко по-евтини са от "Дунав"!Съпругът ми пък работи в хотел "Рига" Ако искаш помощ-пиши на лични!

# 16
  • Мнения: 2 759
           stefiji, a къде можем да видим цените на "Дунав"?

# 17
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Ели, само да те посъветвам-махни си личните данни от аватара, сега всички знаем кога ви няма вкъщи  Wink
Нашите ползват Сплендид, Рига и Дунав.

# 18
  • Мнения: 1 568
           stefiji, a къде можем да видим цените на "Дунав"?


Стая с две легла-стандартна-64 лева,апартамента е 122!

# 19
  • Мнения: 2 759
          Много благодаря. Обожавам този хотел  Peace.

# 20
  • Мнения: 1 568
във всяка стая има интернет

# 21
  • Мнения: 2 759
          Мда, но преди време много бяха вдигнали цените... Някъде към 200 апартамент или нещо такова... А много ми харесва ресторанта, и обичам да се наслаждавам на гледката от сладкарницата рано сутрин (особено втория етаж)... Сигурно щото съм била щастлива там... но съм го запомнила с много добро.

# 22
  • Мнения: 1 568
Мила,вече няма сладкарница,събориха частта в която се намираше тя и на нейно място издигнага голяма сграда с офиси и магазини,ще има и още 3-4 ресторанта,но още не е довършено,инъче хотелът е хубав,може би най-луксозният в градаНад средното европейско ниво!Цените ги написах по-долу!

# 23
  • Мнения: 9 904
на мен Ана палас ми харесва повече. Но то е индивидуално, разбира се.

# 24
  • Мнения: 2 759
...иначе хотелът е хубав,може би най-луксозният в града. Над средното европейско ниво!
          Съгласна съм, че беше над средното ниво за Европа Peace! И сега наистина много съжалявам за сладкарницата  ooooh!... А какво стана с дискотеката под нея? Не че беше нещо особено, но някак завършваше целия комплекс към хотела... Аз не съм идвала скоро към Русе, пък и последните пъти отсядахме другаде и не съм обърнала внимание на тия промени... Много благодаря за инфото  Hug!

# 25
  • Мнения: 1 568
Ами цялата част я нама и барът също,но в сградата,която строят (огромна е )ще има и сладкарница и пияно бар и механа и ресторант още един и дискотека!Ще има басейни спа център!
Ана-Палас е също прекрасен хотел и там съм работила,просто Дунав предлага повече забавления !По-просторен е и можеш да си прекараш денят само там,докато Ана-Палас е повече фамилен хотел,спокоен и уединен,зависи каква среда търсиш,там обстановката е по-ретро стил,докато Дунав е съвременен!

# 26
  • Мнения: 2 759
             Значи пак ще е супер (наистина спа си му липсваше, браво!), че малко ми стана криво, като чух, че ще е с офиси и магазини... Браво на тях, обещавам да идвам пак  bouquet!

# 27

Общи условия

Активация на акаунт