Подфорум СВЕКЪРВОФОБИЯ

  • 4 986
  • 78
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 6 155
Е КАК НЕ ВИ Е СРАМ ДА РАЗВИВАТЕ ТАКАВА ТЪПА ТЕМА.И ОЩЕ ПО ТЪПО ДА ОТГОВАРЯТЕ.Е КАТО Е СВЕКЪРВА И ТЯ НОСИ ДУША.ИНАЧЕ ТЕЗИ КОИТО СИ ОПЛЮВАТ СВЕКЪРВИТЕ СИ,КАТО СЕ ВИДЯТ ИМ СЕ ПОДМАЗВАТ.НЕ ЗНАМ НО ТОВА Е ТЕМА РАЗВИТА ОТ ,ЧОВЕК ИЗРАСНАЛ НА УЛИЦАТА С УЛИЧНО ДЪРЖАНЕ.НЯМАМ ДУМИ ПРОСТО,НО АВТОРА Е НЕГРАМОТНО СЪЩЕСТВО И С ОСНОВНО ОБРАЗОВАНИЕ,ЩЕ ГО НАЕМА НА РАБОТА

Включване от една свекърва  Mr. Green

# 61
  • Мнения: 4 053
Е КАК НЕ ВИ Е СРАМ ДА РАЗВИВАТЕ ТАКАВА ТЪПА ТЕМА.И ОЩЕ ПО ТЪПО ДА ОТГОВАРЯТЕ.Е КАТО Е СВЕКЪРВА И ТЯ НОСИ ДУША.ИНАЧЕ ТЕЗИ КОИТО СИ ОПЛЮВАТ СВЕКЪРВИТЕ СИ,КАТО СЕ ВИДЯТ ИМ СЕ ПОДМАЗВАТ.НЕ ЗНАМ НО ТОВА Е ТЕМА РАЗВИТА ОТ ,ЧОВЕК ИЗРАСНАЛ НА УЛИЦАТА С УЛИЧНО ДЪРЖАНЕ.НЯМАМ ДУМИ ПРОСТО,НО АВТОРА Е НЕГРАМОТНО СЪЩЕСТВО И С ОСНОВНО ОБРАЗОВАНИЕ,ЩЕ ГО НАЕМА НА РАБОТА

брейй,брей,че силни думи  smile3555

# 62
  • Мнения: 3 205
Мимкебримке, много ще е трудно да се намери някой по-неграмотен от теб. Самонаеми се.

# 63
  • София
  • Мнения: 1 635
Гласувах с не.
Но не защото харесвам моята.
А и има доста, момичета, които да се оплачат от своята.
Но да и заделим Подфорум. Чак пък толкоз - НЕ Е ЗАСЛУЖИЛА.

# 64
юл4е,ти също си неграмотна.Виж само как си написала двете изречения.Като си тъпа,защо си даваш мнението.Няма смисъл.Глупавичка си.Тръгнала да говри по адреса на свекървите.хахахахаха

# 65
  • Мнения: 3 423
юл4е,ти също си неграмотна.Виж само как си написала двете изречения.Като си тъпа,защо си даваш мнението.Няма смисъл.Глупавичка си.Тръгнала да говри по адреса на свекървите.хахахахаха

Моля, по темата пишете.
Хич не ме интересува, дали сте глупави.
Моята свекърва е умна и грамотна.
По това я избирах.

# 66
  • Мнения: 338
Не, така бихме им отделяли повече време, от това което заслужават Hug

# 67
  • Мнения: 7 122
Към така споменатия форум ако може едно подфорумче да се създаде:
"Снахи с оперирано чувство за хумор".

# 68
  • Мнения: 6 472
Към така споменатия форум ако може едно подфорумче да се създаде:
"Снахи с оперирано чувство за хумор".
Joy Подфорумче ще бъде крайно недостатъчно, за да се обсъдят всичките аспекти на буквализма Joy

# 69
  • Мнения: 7 122
Герб

На това много полезно канцеларско пособие му се казва свекърва.

# 70
  • Мнения: 57
Е КАК НЕ ВИ Е СРАМ ДА РАЗВИВАТЕ ТАКАВА ТЪПА ТЕМА.И ОЩЕ ПО ТЪПО ДА ОТГОВАРЯТЕ.Е КАТО Е СВЕКЪРВА И ТЯ НОСИ ДУША.ИНАЧЕ ТЕЗИ КОИТО СИ ОПЛЮВАТ СВЕКЪРВИТЕ СИ,КАТО СЕ ВИДЯТ ИМ СЕ ПОДМАЗВАТ.НЕ ЗНАМ НО ТОВА Е ТЕМА РАЗВИТА ОТ ,ЧОВЕК ИЗРАСНАЛ НА УЛИЦАТА С УЛИЧНО ДЪРЖАНЕ.НЯМАМ ДУМИ ПРОСТО,НО АВТОРА Е НЕГРАМОТНО СЪЩЕСТВО И С ОСНОВНО ОБРАЗОВАНИЕ,ЩЕ ГО НАЕМА НА РАБОТА
smile3534

# 71
  • Мнения: 6 919
Гласувах за Mr. Green
Не че имам какво да пиша там, но и без друго половината теми тук са за свекърви, определено има какво да се обсъжда на тази тематика.

# 72
  • Бургас
  • Мнения: 5 734
Това е брилянтна идея, която ще подпомогне отношенията в семействата на всички четящи. ЗАЩО???

1. Тези, които мразят "съкровището" ще разпускат гнева, пишейки и четейки. Ще знаят, че има и други в това положение и ще обменят опит.

2. Тези който само се дразнят от свекитата, ще се радват, че все пак са в супер отношения, виждайки какво теглят други.

3. А тези, които си ги обичат, ще се замисят какво не им е наред   Mr. Green

4. Последно, но не на последно място, свекървите ще имат достъп до прекрасна и систематизирана база данни , какво се прави и какво не. И как ще бъдат наказвани ако прекалят.

Аз лично май съм във втора група. Ама като порастна сигурно в 4-та.

# 73
  • Мнения: 564
Абе аз моето "съкровище" си го харесвам..Не е най-голямото зло, но бих се радвала да има място където да мога да си излея насъбрания гняв, който несъмнено се появява при чести срещи..Гласувам ЗА!  Peace

# 74
  • Мнения: 2 677
Турнете ги в секция "Продавам, купувам, заменям" и гледайте какви сензационни криви на предлагането ще сътворим!  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт