Спойлери от реалити предавания – тема 18

  • 231 331
  • 1 301
  •   35
Отговори
# 810
  • Sofia
  • Мнения: 4 065
Снимките на Hells Kitchen са приключили вече. Някой знае ли кой печели?

# 811
  • Мнения: 203
Ами в Един за друг, кой печели? Знае ли се , че нещо ме изнервят тия змии Animal Snake

# 812
  • Мнения: 1 011
Имаше статии, че печелят перничани - Венци и Мишето (част от Animal Snakeкоалиция). Дали е вярно...

# 813
  • Мнения: 461
Снимките на Hells Kitchen са приключили вече. Някой знае ли кой печели?
Чоткин. На финал е със Станислав.

# 814
  • Мнения: 4 524
Дано не е вярно. Един от-най големите ми дразнители, да победи един от фаворитите ми Scream

# 815
  • Мнения: 2 534
Оу, супер, ако Чоткин спечели. 😊 Той е любимецът в нашата къща.

# 816
  • Мнения: 1 872
Снимките на Hells Kitchen са приключили вече. Някой знае ли кой печели?
Чоткин. На финал е със Станислав.

Доста неочаквано поне за мен Grinning

# 817
  • Мнения: 2 657
Ако е Чоткин - супер! Мислех си, че ще е жена победителят тази година.

# 818
  • Мнения: 4 524
16 май според уикито

# 819
  • Stockholm
  • Мнения: 471
Коя напуска Ергенът тази седмица? Единственият приятен момент в предаването е краят на церемонията на розата, когато поредната търсачка на популярност, остава без роза  Joy Joy Joy

# 820
  • Sofia
  • Мнения: 3 835
Нещо за Един за друг знае ли се? Видях, че пише за възможни победители
пернишката латерна и мъж, и много ми се иска да не е вярно!

# 821
  • Мнения: 4 419
Коя напуска Ергенът тази седмица? Единственият приятен момент в предаването е краят на церемонията на розата, когато поредната търсачка на популярност, остава без роза  Joy Joy Joy
Със сигурност едната е Киара, щом пусна песен - ще използва да си я промотира по предавания и подкасти.

# 822
  • Мнения: 232
Е,другата е Горджъс. Не останаха много. После трябва да са Мария и Надя.

# 823
  • Мнения: 5 675
Аз се чудя какво ще направи Йоанна да напусне малко преди финала. Тя се влияе доста от приказките на баба си Надка и затова изперка. Настъпи Маги за обувките, но на Габа за това, че е летяща сервитьорка не смееш дума да обели. Мигаше на парцали. Защо когато простотията срещне възпитание се издига? Маги може и да лъже, че би седяла на палатка, но пък да носиш маркови обувки не е престъпление. Както се вижда тя и корекции има по себе си, та личи, че не е на трудовата борса. Маги сама каза, че е имала финансова подкрепа и е била зависима и е видяла, че на света не парите са най-важното.
Не вярвам и на дума на Маги. И тя е меркантилна - влязла е в предаването да си направи реклама и евентуално, ако Алек богаташко синче, да го върже. Толкоз.

# 824
  • Мнения: 232
Доколкото помня промото от еп.1 ще има среща с руса мацка😉,с която ще се возят на гуми в морето. Повече срещи не помня да са останали.

Общи условия

Активация на акаунт