Януарски сладури Х

  • 10 615
  • 264
  •   1
Отговори
# 210
  • Sofia
  • Мнения: 366
Гале аз и капачките отгоре съм лепила с тиксо че имаше едни дето бяха с целофанче на капачката - не помня дали на ХИП имаха такива. Какво ли не направих за да приличат на външен вид на купешките...

# 211
  • София
  • Мнения: 1 402
Ели друго се замислих .... дали не иска да я храня  newsm78 но не и това не е ..... защото снощи изяде половин кремвирш, после обра краставиците от салатата и всичко останало се плюеше. Започнах аз да и давам...неистово обръщаше глава ...свалих я от стола ....след 40 мин. идва и ми съобщава че иска да яде ...води ме на стола и ми сочи че иска ябълка...обелих нарязах една половинка - от нея хапна две парченца и това беше ....
На обяд детегледачката твърди че всичко си изяжда  Rolling Eyes

# 212
  • София
  • Мнения: 7 186
Ели, много хубави снимки, ще запомните кръщенето. Да ви е жива и здрава малката.

# 213
  • Sofia
  • Мнения: 366
buni благодаря!!!

Гале и Тея не се храни добре вечер. Сутрин понякога закусва понякога пие само сок или "кафе" /мляко с какао на нескуик/. На обяд си изяжда яденето от кухнята /само второто с един сухар натрошен/, следобяд понякога крема от кухнята, понякога кроасан, понякога вафла - каквото и хрумне. Вечер се лъжем да яде или да не яде - прихапва от нашето, но около 100 гр. После дояжда с царевични пръчки, пуканки или някаква друга глупост. Плодове не яде - само банани и то много рядко. Не дава аз да я храня, а всичко сама - къде с лъжица къде с вилица, но се оправя все по-добре. Това ти го пиша за твое успокоение да не и се впрягаш толкова - опитват се да се налагат...

# 214
  • София
  • Мнения: 6 255
И Ева яде най-много на обед. Сутрин пийне малко мляко и малко сок (по 1/2 чаша и от двете) и е приключила.
Следобед или няколко макарона (тип спиралки) или печена филийка с масло и подправки няколко залъка или 2-3 шоколадови бонбона Twisted Evil
Вечер пийва пка 100мл. мляко и малко каша.
Но на обяд се почва от навън: "искам кюфте, искам хляб, искам маслини, искам солети, искам зрънчо..." прибираме се хапва кисело или плодово мляко, след това пие адаптирано почти цяло шише и цяло шише сок  Tired Така, че нищо чудно и Елена да си хапва добре на обед, а вечер да не и се яде.

# 215
  • София
  • Мнения: 1 402

Гале и Тея не се храни добре вечер............

Да знаеш че почти същата картинка се очертава при нас, с малки разлики  Mr. Green

И Ева яде най-много на обед............

Ейййй не знам вече ...дайте да ги съберем тез деца да се запознаят бре  Hug

# 216
  • София
  • Мнения: 6 255
Трябва, трябва - преди аз да тръгна на работа, а ти да родиш. Ама само да не стане женски бой - каквито са оправни  Joy

# 217
  • София
  • Мнения: 1 402
Трябва, трябва - преди аз да тръгна на работа, а ти да родиш. Ама само да не стане женски бой - каквито са оправни  Joy

хахаха верно за тва не се бях замислила ... но си заслужава да рискуваме Simple Smile

# 218
  • София
  • Мнения: 6 255
Трябва, трябва - преди аз да тръгна на работа, а ти да родиш. Ама само да не стане женски бой - каквито са оправни  Joy

хахаха верно за тва не се бях замислила ... но си заслужава да рискуваме Simple Smile

Наистина е РИСК. Ева много харесва някои деца (особено момченца) и се държи приятелски с тях. Но с дъщерята на най-добрите ни приятели (с 6 месеца по-малка) никак не се харесаха  Sad Първите срещи протекоха в сконфузно разтърваване и успокояване, а после срещите се разредиха до "без деца" - чакаме ги да пораснат  Wink , но може и цял живот да не си допадат

# 219
  • София
  • Мнения: 803
Кой каза среща  Laughing

Ева много харесва някои деца (особено момченца) и се държи приятелски с тях.
Е значи ние няма да имаме проблеми  Laughing

Ели, много е сладка Тея на кръщенето, имам 1-2 снимки фаворит (например тази).
Гале, за пюретата не мога да ти дам никакъв съвет, ние от поне година не сме купували, а като купувахме, вземахме Ганчев, а за тях няма какво толкова да реве  Wink
Миа, като каза какво ядете, се замислих че това е точно това което ние не ядем - нашия сокове не близва, а мляко яде само кисело - с лъжица. Адапте не съм купувала от около 11 месеца, а обикновено прясно мляко дори не съм му давала да опита. Ама той освен вода друго не признава за пиене (е понякога посяга към чашата ми с кафе, ама обикновено вече е празна). В последно време иска понякога да пие от обикновена чаша без накрайник, та може да го пробвам с мляко с нескуик - ако не иска, аз ще пия - де да ида  Sunglasses
Мами, я кажете слушат ли ви дечицата, нашия е в някакъв ужасен период, мрънка и се тръшка за най-малкото нещо  #Crazy днес чак един чичко от блока забеляза, че в последно време го чува по-често да реве  Cry
Уж се учим да вървим хванати за ръка, но понякога се пуска и за секунди тръгва да тича на някъде - най-често към шосето, или пък се е изморил и иска да го нося.
Всеки път от площадката си тръгваме с рев, ако пък сме излезнали за нещо друго ме дърпа към площадката  Close А като не е на неговото започва да се тръшка и да се търкаля по земята  #Crazy
Само се надявам скоро този период да отмине  Praynig

ПС: Май така, както го описах никой няма да ни иска за среща  Wink

# 220
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Здравейте
качих малко нови снимки на беба - http://dezygg.multiply.com/

Гале видях, че си питала за данъчното облекчение. Можеш да го ползваш за 2007 г. за двете деца. Това значи че ти или съпругът ти трябва да подаде декларация в данъчното или при работодателя в началото на 2008 г.
 

# 221
  • София
  • Мнения: 6 255
Ivanichka нищо ново под слънцето, но при нас като че ли има временно затишие. Аз все я оправдавам Ева със зъбите и си мисля, че изпада в такива настроения, когато я мъчи зъб. Проблема с различните посоки на движение го имахме и аз излизах непрекъснато с количка. Омръзна ми да се тръшка на средата на улицата, защото искала да я нося или да се теглим, защото аз смятам, че трябва да се прибираме, а тя да си играе с банкомата. И понеже ми писна да тикам и количка, купихме триколка с дръжка. За сега си го харесва и затова нямам проблеми, а до лятото все се надявам да се научи да го кара и така да изразходва повече енергия.
За сега Ева е поутихнала, защото е на етап питане. Почва се в ранни зори: "нали това са очи, нали това са Оши, нали това е нос, уста, лампа, врата, таван, панталон..." и почва да ми бърка по очите и ушите още докато спя и да сочи всичко около нея. Тръшка се като види нещо на картинка и почне да вика "дай-дай", а аз няма как да и го извадя от картинката.

Деси, Теди изглежда спокойно бебе и сега виждам какви хубави очи има. Таткото трябва да е много горд - има две красиви дъщери, ама да се упражнява с пушката от сега, как ще ги пази  Wink

# 222
  • София
  • Мнения: 1 402
Здравейте
качих малко нови снимки на беба - http://dezygg.multiply.com/

Гале видях, че си питала за данъчното облекчение. Можеш да го ползваш за 2007 г. за двете деца. Това значи че ти или съпругът ти трябва да подаде декларация в данъчното или при работодателя в началото на 2008 г.
 

Деска ти си злато мила ... хиляди благодарности   bouquet

# 223
  • София
  • Мнения: 7 186
Ivanichka, и при нас е същото положение. Като се разхождаме ми увисва на ръката и ми ляга пред краката, ако се излъжа да го понося, но не минава номерът, оставям го да си лежи на земята. А иначе основната дума е: "искам, искам, искам". Явно го повтаря по няколко пъти, за да ме убеди в правото си. А се тръшка най-редовно за каквото си поиска, аз не му обръщам внимание и малко намаляха кризите с тръшкането. Така че ние сме готови за среща на малките беснотии.
Деси, страхотна кукличка е малката, пу,пу.

# 224
  • София
  • Мнения: 1 402
Иваничка, Мия споко МНОГО СМЕ ...с истериите сме на ТИ ...с рев си тръгваме от площадката ... с рев влизаме в къщи ..не ще и не ще тва дете да се прибира ...пък за говоренето ..хич ни няма ...само сочи и иска да и казвам кое какво е ..беснее и вика ако не и отговря на секундата.
Така че давайте да се срещаме ... на един хал сме  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт