Януарски сладури Х

  • 10 614
  • 264
  •   1
Отговори
# 225
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Ние ходим при една хомеопатка и тя каза, че от 2 до 3 години се осъзнават и са в първия пубертет. Незнам дали ще издържа до декември на лигавщините. Не иска да се облича, не иска да се съблича, не иска да излиза, да яде. Само се мъкне след баща си /той до края на седмицата е отпуска/ или след мен ако със с бебето и вика, скача и крещи. Опитва се да посяга и да хапе, попива всичко и вече почна да обижда.

# 226
  • София
  • Мнения: 1 402
Деска значи тежко положението ...а иначе ревнува ли? макар че то поведението й би могло да се отдаде на ревност към мъничето  newsm78

# 227
  • Sofia
  • Мнения: 366
Деси много ти е сладко бебочето!!!

И ние бяхме същите - не даваше да се облича, съблича, не изкаше на разходка - абе противник на всичко. Така 3 месеца. Истерии и тръшкане - 6 месеца и още продължават, но в по-лек стадий от първоначалното. Питах мамите с по-големите дечица - успокоиха ме че отминавало. Аз се надявам това подобрение да е трайно, а не временно. Сутрин я молех час и половина да я облека. Тъкмо съм я облякла и се почваха молбите да излезнем за храната - стигаше се до там да тръгна сама и да я оставя в къщи и стоях отвън пред вратата да я чуя кога ще реши да тръгне след мен. Та нищо от това което ми казвате не е непознато за мен. При едни деца почва по-рани, при други малко по-късно. И било около 6 месеца - поне препатилите така ми казаха.

# 228
  • Мнения: 625
Трудни са януарските дечица-знам го от личен опит,но един ден ще имаме тооолова много за разказване Wink

# 229
  • София
  • Мнения: 3 732
Аз на Виктор не му обръщам внимание на тръшканиците. Знам че отминава. И друг път съм го казвала, и ще се повторя - като станат 4-годишни вече може да се отдъхне. Тогава според мен стават хора. А до тогава  Crazy

Понеже напоследък не съм много редовна в сайта, ако си организирате среща ми звъннете. Тел. ми е 0889 75 19 81 - Ася.

# 230
  • София
  • Мнения: 1 402
Аз на Виктор не му обръщам внимание на тръшканиците. Знам че отминава. И друг път съм го казвала, и ще се повторя - като станат 4-годишни вече може да се отдъхне. Тогава според мен стават хора. А до тогава  Crazy

Понеже напоследък не съм много редовна в сайта, ако си организирате среща ми звъннете. Тел. ми е 0889 75 19 81 - Ася.

записвам си го ..и ще държим връзка

# 231
  • София
  • Мнения: 803
Лелеее, Аса, съвсем ме отчая с тия 4 години  Cry Cry Cry
Смятам в такъв случай тия дни да си запазя място на 5-ти колометър  #Crazy определено след това ще съм за там.

Деси и аз да се присъединя към Ели
Цитат
Деси много ти е сладко бебочето!!!
А честно казано, чак се учудвам, досега мислех че Габи и много тиха и послушна  newsm78

# 232
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Гале не ревнува, защото е така още преди да ес роди Теди.
Иначе и тиха и добра когато има чужди хора, но като ги опознае си показва рогата.

# 233
  • София
  • Мнения: 6 255
Явно всички са един дол дренки  Crazy

Хора, нещо вече се чудя какво да правя с това гърне. Вече цяла седмица, оставих Ева само на нощен памперс, но тя като на пук съвсем отказа да седи на гърне, а прави всичко в гащите. После си ги сваля и дори си търси сухи в шкафа. Не и се карам, само и показвам и гърнето и обяснявам следващия път да е там. Тя знае какво се прави в него, защото решава да се изпишка в него, само когато трябва да си ляга следобед, а не иска да ляга. Понякога казва "пиш" преди да се е изпишкала и аз и свалам гащите, давам и гърнето, а тя почва да вика "не-не-не" да търчи със смъкнати гащи възможно най-далече от гърнето и се изпикава върху полусмъкнатите си гащи и чоропогащник  ooooh!
Чудя се дали да се откажа и да отложа за по-късно или да се помъча още малко. Една мама ми каза "не я мъчи още", но измъчената в никакъв случай не е Ева. Тя си е суха и не и се карам. Но аз вече станах бръм да пера и бърша локви  Sad

# 234
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Миа не се притеснявай. Габи е без памперс от август, но пак има моменти в които не иска да пишка в гърнето. Дори имаше един период от около седмица в който и акаше в гащите.

# 235
  • Sofia
  • Мнения: 366
Миа и Тея е на моменти. С акането отдавна си е на гърне - преди нова година имаше един период в който се върна за около 2 седмици и после пак си го притърси гърнето. С пишкането през деня без проблеми си е на гърне. Проблема идва вечер когато е уморена - тогава може да се усети след като го е направила. Аз и чета едно конско как всички пишкат на гърне дори и котето /имаме си котарак/ и че е вече голяма за да си мокри гащите. Давам пример с мама и тати как са със сухи гащи и ходят на гърне. После тя навежда засрамено глава и почва през час да иска да сяда за да не се изпусне пак. Нощем е с памперс, но от 2 месеца си е сух. Денем само на отдалечените разходки слагам памперс. Имаше момент в който не искаше да сяда на гърнето и тогава и позволих да си носи играчки в банята. Сега като тръгне за гърне помъква една кошница с играчки и като се заиграе трудно я вдигам. Но всяко дете си е индивидуално и като си реши само почва да си казва.

# 236
  • Мнения: 115
Ели,много хубави снимки - Теа хич не е харесала попа.... Mr. Green
Гале - да не би детегледачката да си изяжда всичко бре?????? Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Деска,много голяма сладуранка е мъничката Теди Hugти вече отдъхна ли си ?Посвести ли се?Габи помага ли?


А за срещичка ако правите - свиркайте -  и ние хубостниците да се запишем за участие  Mr. Green Mr. Green Mr. Green


Поздрави от нас!!!

# 237
  • София
  • Мнения: 6 255
Значи казвате, да продължавам  Rolling Eyes  И на мен не ми се искаше да се отказвам толкова лесно. Но дори и мъжа ми казва, дай да го отложим. И днес и казах, че скоро пак ще и сложа памперса като на малките бебета. Вчера обаче и обясних, че деца, които носят памперс не могат да пият Кока-Кола (Познава бутилката от рекламата и като ни види, че ние пием много иска и тя). Не знам кое е повлияло, но тази сутрин сама си свали гащите и се изпишка в гърнето. После излезнахме на разходка от 11 до 14 и тя остана суха, а като се прибрахме, пак сама свали гащите, седна и се изпишка. Сега като я слагах да спи, се развика "пиш-пиш", но докато станем, вече се беше изакала в гащите и се разплака милата. Сочеше гърнето и викаше "тук-тук"  Confused Успокоих я и съм сигурна, че като се събуди и чаршафа ще е мокър, ама да видим след това  newsm78

# 238
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
С риск да ви досадя с моите деца ще постна линк със снимки на Габи и Теди
http://dezygg.multiply.com/photos/album/3

# 239
  • Варна
  • Мнения: 2 171
С риск да ви досадя с моите деца ще постна линк със снимки на Габи и Теди
http://dezygg.multiply.com/photos/album/3

Как ще досадиш Hug? Тази ми хареса най- много . Много са сладки  Heart Eyes!
Аз почти нямам време да попиша като бял човек ooooh!. Миа, браво на Ева!

Общи условия

Активация на акаунт