Януарски сладури Х

  • 10 577
  • 264
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 6 182
Как да разбирам това, как да разбирам товааааа Grinning?

И аз се загледах в личната титла на Кейси Wink

# 46
  • Мнения: 4 629
Ние никак не напреджаме с памперсите. Алекс се забавлява най-вече с пускането на водата в тоалетната, но още не може да схване какво се прави на нея Crazy

# 47
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
И ние сме още с памперса . Мислех си , че като почне на ясла ще го махнем , но уви . Един път казва друг път не и така . Абе успокоявам се , че скоро и това ще стане . Все пак идва пролет и ще ни е по-лесно . Кейси ти защо си траеш и тайничко само намекваш , а ??   bouquet

# 48
  • София
  • Мнения: 7 034
Мартин вчера за първи път ака в гърнето и след като приключи огледа съдържанието на гърнето добре и прояви желание да "папка акото"  Grinning, а навън иска да хапва кучешките л..*а, мъкаа. Продължаваме си с памперсите докато му отслабне апетита за тези "вкусотии".

# 49
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Здравейте момичета Hug!
Тук съм, ама чета набързо и не пиша/някакъв мързел ме е налегнал ooooh!/.
Галенце, да се пазиш Heart Eyes, после с количката има да обикаааляш Simple Smile!
Аз започвам работа от първи март. Не знам дали съм доволна, защото не ме връщат на старото място, а ме местят в счетоводния отдел, което си е повишение реално, но аз пък нищо не разбирам от счетоводство ooooh!. Тя и сестра ми е там и като се уча поне мога да разчитам да тормозя някого с въпроси непрестанно, пък ако не се харесаме взаимно с тази професия, ще си търся нещо друго. Предпочетох това, защото си ме познават и мога ако се наложи да отсъствам без проблеми заради дедтето и да си тръгвам навреме за да го вземам.
Мишо е добре и си ходи на ясла с голям кеф. Миналата седмица беше сополив и вкъщи и махнахме памперса през деня. Стана изведнъж и съм много учудена, че беше така лесно Grinning. Детето къде си казва, къде го подсещам, но дори си спа на обедите без пампа. За седмица и много се разприказва- почна да прави прости изречения, да ми рецитира на българо-бебешки стиховете дето ги учат, да ми пее "мила моя мамо"/ Heart Eyes/, и да се опитва да ми обеснява какво правят през деня. Все още се изисква голяма доза фантазия за да го разбера и да навържа думичките обаче Laughing.
Аз пък не се загледах в Кейсина титла и отивам да го направя Simple Smile!
Целувки на всички януарчета Hug!

п.п. видях кейсината титла, сигурно има нещо общо с изявлението й в друга темичка, че спира цигарите, мда...
Кейс, едно честито от мен и лека и безпроблемна бременност   bouquet!

Последна редакция: чт, 22 фев 2007, 13:35 от Катюша

# 50
  • Мнения: 7 837
Мда, спрях цигарите, повръщам и съм като парцал  Laughing
Заради спокойната бременност със Сами, сега ми се връща тъпкано  Grinning

# 51
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Кейси честито
Аз съм вече на финала. Престоях няколко дни в болница, защото в неделя реших че са почнали да ми изтичат водите, но се оказа фалшива тревога. Днес на консултацията ми казаха, че Теди е две седмици пред мен и сигурно пак ще раждам по-рано от термина /вече ми омръзна и доста ми тежи корема/. Миналия път Габи само ме подритваше в ребрата, а сега тази бебка много се върти и ме подритва и подръпва отвсякъде. Окончателно реших да раждам в новата болница Токуда /там лежах тези дни/, условията са прекрасни.

# 52
  • Мнения: 115
Кейси,Честито! LaughingДано всичко да мине безпроблемно!!!Евала и на теб за смелостта!!! Mr. Green Mr. Green Mr. Green
При нас - нищо ново.Освен "Френския език" на Алекс,който с голяма мъка превеждаме,и ако остане неразбран...малейййй....бяс,тръшкане,ритане по вратите...абе пощурява това дете...
Всяка нощ се мята на сън и приказва...едно негово приятелче се мести от София и цяяяяяля нощ реве и споменава името му....дали няма да дойде някой чувстветелен младеж тоз моя пакостник newsm78 newsm78 newsm78

Айде бягам сега!!!
Целувки на всички малки разбойници!!!

# 53
  • Мнения: 4 629
Kейси честито и от мен   bouquet

Деси  аз чух много добри отзиви за новата болница. Леко раждане   bouquet

# 54
  • Sofia
  • Мнения: 366
Кейси честито!!!  bouquet

Това с повръщането ще отмине след 3-тия месец и ще го забравиш  Wink

# 55
  • София
  • Мнения: 7 034
Честито, Кейси, желая ти спокойна бременност и здраво бебче.

# 56
  • София
  • Мнения: 1 402
Кейси страшно много се радвам ...аз съм реотан ....... ЧЕСТИТО!!!!!!!

Деска дръж се ....... рано ти е

# 57
  • София
  • Мнения: 767
Ей бременничките да се пазите  Heart Eyes
Кейси честито   bouquet и да се присъединя към мнението на Хайманата "Евала за смелостта!"
Аз тея дни съм болнава... нещо явно съм лепнала някой вирус и съм с ужасен гърлобол, в сряда цял ден бях Т - над 39 и неможех да стана от леглото. Естествено не се разминах и с антибиотика  Cry сега вече целите ми сливици са в налепи... Добре, че поне за сега другите в къщи нямат признаци да са се разболели  Hug

# 58
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Ей бременничките да се пазите  Heart Eyes
Кейси честито   bouquet и да се присъединя към мнението на Хайманата "Евала за смелостта!"
Аз тея дни съм болнава... нещо явно съм лепнала някой вирус и съм с ужасен гърлобол, в сряда цял ден бях Т - над 39 и неможех да стана от леглото. Естествено не се разминах и с антибиотика  Cry сега вече целите ми сливици са в налепи... Добре, че поне за сега другите в къщи нямат признаци да са се разболели  Hug


И ти ли си хванала тоя гаден вирус, ние всички бяхме болни, малкия го държа 1 седмица, мъжа ми 4 дена, а мен 2 седмици ме мъчи. Сега мъжа ми го повтаря и гледам, че и Давид започна пак да кашля, че се притеснявам и него да не го повтори. Всички около нас го прекараха или са болни. Някой го повтаряха и потретваха.  Sad

# 59
  • София
  • Мнения: 3 663
Хайде и от мен официално ЧЕСТИТА БРЕМЕННОСТ Кейси  bouquet
Бързо да ти минават неразположенията и този път една мома да бъде. Ще чакаме да разберем пола. Всъщност няма значение, да са живи и здрави  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт