Януарски сладури Х

  • 10 564
  • 264
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 6 971
Мартин още си е на памперси, отложила съм гърнето за по-топлите дни. Говори всичко, от цифрите знае само нула и непрекъснато обяснява, че е на 5 годинки. Сега уж приключихме с грипа, от вчера виждам, че очичките му са залепнали и имат секрети и гурели, днес като се прибера от работа пак сме на доктор  Sad. Сутринта се изгори на котлона, след милион обяснения, колко е гореща печката и как не се пипа, днес успя да се "добере" до топлия котлон, беше вече изключен и на него нямаше нищо, как се навря между печката и пералнята, за да го пипне(аз използвам само вътрешния котлон заради него) не зная. Голям рев беше, обещания, че повече няма да пипа печката, дано да си вземе бележка, че явно всичко ще става по трудния начин. Важното е да са ни живи и здрави дечицата. Хубав ден на всички.

# 31
  • София
  • Мнения: 1 402
Buni много съжалявам .... дано бързо да му мине на Мартин .... лошо ли се изгори?
Аз поради същатата причина готвя само на вътрешните котлони  и мен много ме е страх ... ужас.
Ние също сме с памперси, чакаме лятото Simple Smile

Стискам палци бързо да му мине...

# 32
  • Мнения: 247
Здравейте Януарски мами от 2005-та Simple Smile
Честито на всички  2-годишни дечковци и техните семейства! smile3525
От цяла вечност не съм писала,но от време  на време чета.Не мога да се вредя на РС-то от Атилла.Направих грешката да му покажа сайта на Телетъбис и сега види ли кампютъра започва да повтаря Ляля,По,Тъби-тъби и докато не стане на неговата няма оттърване Simple Smile
В мамента гледа телетъбис по ВВС,та използвам паузата да драсна някой ред.А...ето ,че свърши newsm53.Чао!До скоро

# 33
  • Sofia
  • Мнения: 366
Здравейте и от нас, ние уж оздравяхме и сега се стягаме за кръщенката на Тодоров ден - дано всичко е наред че 3-та година се гласим.

Buni стискам палци Мартин да се оправи бързо и да не е нищо сериозно!!!

Имам някакъв проблем и трудно влизам във форума да пиша. Не знам дали и при вас е така. Но с четенето всичко е наред.

Тея гледа Ну Погоди - това и е любимото и страда много когато бият вълчо или нещо друго му се случва. Товага пък ние имаме спокойствие и мога да разтребя из къщи макар и за няколко мин. да видя чисто....

# 34
  • София
  • Мнения: 6 971
Изгарянето е съвсем леко, но пък сме с конюктивит, течащ нос и подути сливици. Момичета, вече полудявам, от ноември не излизаме от лекарския кабинет, стискам палци да са ни здрави сладурчетата.

# 35
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Изгарянето е съвсем леко, но пък сме с конюктивит, течащ нос и подути сливици. Момичета, вече полудявам, от ноември не излизаме от лекарския кабинет, стискам палци да са ни здрави сладурчетата.
buni стискам палци да се оправите и да не боледувате вече.
Ely-st нямаш само ти този проблем но аз започнах да пиша само когато предполагам че нее толкова натоварен форума.Следобяд е почти невъзможно да се пише.

# 36
  • София
  • Мнения: 1 402
Ама какво става бре хора??? Къде сте??? Верно малко слънчице има и сигурно сте вече по площадки ...ама разписвайте се моля тука  Laughing

Кате да не си почнала работа?

MIA а вие ? ...Джули, Ели, Аса и всички останали как сте?

Аз вчера се изложих бая, направих едно маратонско ходене, от Лъвов мост до работата /бул.Васил Левски и ул.Хан Крум/ после до Хемус и обратно ..абе направо съм луда ...вечерта бая ме боля корема ...

# 37
  • София
  • Мнения: 6 146
Галя, моето дете се е вбебенило съвсем и аз няма с каво да се похваля  Joy
Ходи си с памперси, не говори, иска да яде от шише, напоследък иска и само с количка да излиза...смятам да се прехвърля в "януарчета 2007" ако така продължава  Wink
А ти се пази с тези маратонски ходеници. Верно, че разходките са полезни, ама по-добре го раздавай мързеливата. Има време ще тичаш достатъчно Wink

Ева я пращам утре с баща си за седмица при баба и дядо, а аз ще се опитам да се радвам на ергенския живот. Макар, че имам толкова ангажименти, а и разчитам да пооправя къщата през това време, че не съм сигурна дали ще успея да си почина.

# 38
  • Мнения: 455
Аз пък не получавам съощения по пощата и си мися, че никой не пише....а то....

Галя С. пази се, де....не се претоварвай Simple Smile

Миа, как ти завиждам благородно.....Simple Smile

# 39
  • Sofia
  • Мнения: 366
Гале пази се да сте добре с бебока!!!

Миа първо си почини и после къщата - в нея винаги можеш да си намериш работа!!!

Ние се стягаме за кръщенка в събота и ми е малко притеснено че Тея не дава да я събличаме и да и пипаме главата. Имам и обиколки по магазините че и стегнах тоалета и сега гледам сняг и студ и се чудя какво да правя да не я простудим. Днес я записахме и на ясла от септември и ходи пробно за няколко минути и се върна недоволна че сме я лишили от забавлението. Отучваме се и от памперси и сме на периоди - няколко дена суха и си казва и после за 1 вечер 2-3 чифта напикани гащи и после пак сух период /днес и сама се беше справила - свалила гащите, седнала и свършила работата и чухме сифона в банята/. Не ми е скучно тези дни де  Wink

# 40
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Галенце , пазисе  Naughty , все пак сте първото януарче което ще става кака  Grinning . Едва ли ще има друга мама от нас която да се престраши толкова скоро  Hug

# 41
  • Мнения: 7 837
Едва ли ще има друга мама от нас която да се престраши толкова скоро  Hug

А на бас  Mr. Green

Съвсем  не ми остава време напоследък. Радвам се, че всички сте добре  Grinning Болните, да оздравяват бързо.
Сами е още с памперс и е доникъде с гърнето. Напредва с английски, за сметка на българския. Подлудява ме и е на периоди. Един ден е много спокоен, на другия - непоносим  Laughing Борбата е жестока и гледам да удържам фронта.

# 42
  • София
  • Мнения: 1 402
Много се радвам че всички сте на линия, обещавам да намаля до минимум маратонските си похождения   Laughing

в обратен ред ще го карам ....

Кейси хайде де ... няма само с Десита да отсрамваме фронта.

Снеже Деската /Дейзиг/ живот и здраве е преди мен, но пък е ваш ред.

МIA елена също не говори, с памперс е и сега е адски срамежлива, крие се от всеки непознат или съсед.

Веси ако не се лъжа получаваш инфо на мейла само когато имаш лични съобщения, поне аз не съм видяла такава опция да те информират когато се пише в обща тема.
 

Последна редакция: ср, 21 фев 2007, 13:11 от Galya S

# 43
  • София
  • Мнения: 3 630
Едва ли ще има друга мама от нас която да се престраши толкова скоро  Hug

А на бас  Mr. Green


Как да разбирам това, как да разбирам товааааа Grinning?

Ние сме добре, на Виктор махнах памперса през деня. Ползваме само докато спи и сме на разходка. За 1 ден се научи да казва, че му се пишка. Не ми остава време за форума откакто Калоян мина втора смяна в у-ще. Сутрин борбата е жестока, единя трябва да учи, другия му пречи. Чистя, готвя.  Пред полудяване съм  Crazy.

Галя и Деси да се пазят. Сега не е времето за походи и маратони.

# 44
  • Мнения: 455
Веси ако не се лъжа получаваш инфо на мейла само когато имаш лични съобщения, поне аз не съм видяла такава опция да те информират когато се пише в обща тема.[/quote]

има,има...известяват те за всеки постинг .... Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт