Януарски сладури Х

  • 10 585
  • 264
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 455

Веси не разбрах къде си качила снимки от РД-то?
[/quote]


Гале, под постинга ми в уеб-страничката, пише, че потребителят има нови снимки....а не в заглавната страничка,както се очаква май.....

# 16
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Мами , мойте момичета изкараха и двете пневмония по едно и също време . Направо щях да откача и с двете . Едната реве след инжекцията , после започва да реве другата , направо едвам устисках . Радвам се , че всичко мина и замина , дано само успеем да се закрепим здрави до 27.02 , че ако се отложи и операцията не знам какво ще правя .

# 17
  • Мнения: 455
Лелееееееее,срашен грип!!!Вече трета седмица ни отлагат ваксината!!!!

# 18
  • Мнения: 115
Кате,чакай и нас да допълниш в списъка - Алекс - 16.01.2005г.- 3.100 кг.- 49 см. Mr. GreenАйде Благодарско! Mr. Green

# 19
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Veselka не се притеснявай и аз не съм водила Криси за ваксина.Няма страшно ще и я направят.Снежка каква операция ви очаква?Пожелавам на всички болни скорошно оздравяване и не си и помисляйте да ви повтаря.Ние сме добре.Сега уча Криси да си спи в леглото,а и се мъчим отново да свикне да ходи на гърне.Много се срамува даже и от мен ooooh! .Добре че се събираме с други деца който ходят на гърне и тя ги вижда че те ходят и тя от време на време казва.Купих и памперс гащи и тя започна да казва от време на време.А вие как сте на какво ново учите децата си.Аааа забравих  сега се учим да броим до 10 до 5 вече може да брои.

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 366
И ние не сме ходили на ваксина, но ще я водя март месец, че като слушам как вдигат температура и се поболяват не ми се иска точно преди кръщенето и да имаме такива емоции. А и в момента уж се оправяме от грипа /дано не ни повтори че тогава не ми се мисли какво ще става/.

И ние се учим на гърне и сме с памперс гащи за да си ги сваля и обува сама. Акуто си го казва, но за пишането не винаги. 1 чифт обаче за деня ни е достатъчен. Сама си сяда на гърнето и след това си го изхвърля и като чуя че е пуснала водата в тоалетната отивам да и измия дупето и да видя дали няма да чистя след нея. С броенето сме до 3, а от буквите знае около 20. Повечето ги знае като Н-на ножицата, М-на магарето и т.н.

# 21
  • София
  • Мнения: 1 402
Снежекаква операция? Аз съм пропуснала нещо?

Ама много неща знаят вашите деца, мойто ...нищо .... нито познава буквите, нито може да брои .... Embarassed каква майка съм и аз само

# 22
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Ще ни махат третата сливица , и тъкмо се чудя дали да не ги махнат и двете . Вие какво ще ме посъветвате ?

# 23
  • Мнения: 455
Снежи, проблем ли имате с носната сливица?


Помня като ми ги махаха и трите...бях на 6 години, дори казаха, че е ранко....На майка ми са ги махнали на 7 и са закъснели-винаги е имала проблеми с тях, дори са и докарали сърдечно заболяване.

# 24
  • София
  • Мнения: 1 402
Ще ни махат третата сливица , и тъкмо се чудя дали да не ги махнат и двете . Вие какво ще ме посъветвате ?

Снеже и на мен ми махаха 3-та сливица га бях на към то 5-6 години .... съвет не бих могла да ти дам ....кво казва педито?

# 25
  • Мнения: 4 629
Снеже, дано да мине добре операцията  Praynig

# 26
  • На небето
  • Мнения: 5 530
И ние се учим на гърне и сме с памперс гащи за да си ги сваля и обува сама. Акуто си го казва, но за пишането не винаги. 1 чифт обаче за деня ни е достатъчен. Сама си сяда на гърнето и след това си го изхвърля и като чуя че е пуснала водата в тоалетната отивам да и измия дупето и да видя дали няма да чистя след нея. С броенето сме до 3, а от буквите знае около 20. Повечето ги знае като Н-на ножицата, М-на магарето и т.н.

Ние също махнахме памперса. Аз пробвах малко по малко без да махам памперса изцяло, но за 6 месеца никакъв успех (пишаше и акаше където свари, нали му е сухо с памперса), накрая реших, че няма да стане по лесния начин, 1 ден просто махнах памперса, на 1-вия ден имаше много напикани гащи, но поне му беше гадно че е мокър, на 2 ден по-малко напикани гащи и повече висене на гърне, а на 3 ден, реших да го изпикавам прав (като мъжете) и то взе че му хареса на детето и се научи. Така, че всичко стана за 3 дена. 2 дена по късно установих, че и обедния памперс остава сух и него махнахме, и сега забелязах, че и вечерния , много често или остава сух или не успява да устиска и се изпишква 1 в него. Така, че най вероятно и него ще махнем скоро.
А за грипа всички в къщи сме болни. Лошото е, че мъжа ми и сина ми аз ги гледах, но сега аз съм зле, пък мен няма кой да ме гледа. Като парцал се чувствам. Гадна работа.
Иначе, какво знае, хм.... познава всички животни от енциклопедията (дори ни засрамва, понеже ние не ги познаваме всичките). Та като му търсихме нова енциклопедия жената в книжарницата се шашна като казахме, че търсим за 2 годишно дете и не искаме да има много текст. И женицата ни вика, ама вие на 3г. сигурно ще четете. Кой знае какво си помисли, „егати, амбициозните родители”, ама то детето само иска аз не го карам, на него му е интересно.  Друго говори свободно, ръси разни бисери всеки ден, чак се измарям да го слушам понякога, дойде времето да го моля за млъкне за малко, че да си почина. Друго не се сещам за сега.

# 27
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Честит празник на всички влюбени,именници,рожденници и лозари

# 28
  • София
  • Мнения: 3 669
Честито и на всички  празнуващи (по избор дали ще е Трифон Зарезан или деня на влюбените), само положителни емоции!
Много, много любов и щастие!
Наздраве  newsm24

# 29
  • София
  • Мнения: 1 402
Честито на патерица на всички които са празнували вчера!!!!

Поздрави от нас с Еленчето   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт