Януарски сладури Х

  • 10 606
  • 264
  •   1
Отговори
# 240
  • Sofia
  • Мнения: 366
Честито на всички с имена на цветя!!!
  bouquet

Деси много са ти хубави децата и дано така да си се гушкат винаги!!!

# 241
  • Мнения: 206
наистина са мноого сладки
да ви са живи и здрави
честито

# 242
  • София
  • Мнения: 7 164
С риск да ви досадя с моите деца ще постна линк със снимки на Габи и Теди
http://dezygg.multiply.com/photos/album/3
Деси, снимките са много хубави и двете са красавици, да са ти живи и здрави.

# 243
  • Мнения: 4 629
Няма начин да досадиш с принцесите си. Даже питаме за още  Hug

Аз пък за гърнето си мислех, че имаме голям напредък като Алекс пишка през деня само  Rolling Eyes Даже много се радвам, че вече и навън започва да ми казва кога му се пишка. Ама се започва едно търсене на тоалетни  Crazy Та за сега той си е с памперс докато спи и навън за всеки случай

# 244
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Няма начин да досадиш с принцесите си. Даже питаме за още  Hug


Здравейте
 преди малко качих нови снимки на двете момичета в http://dezygg.multiply.com/photos/album/3 ако ви се гледат

ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ НА ВСИЧКИ 

# 245
  • Sofia
  • Мнения: 366
Деси много са ти хубави и щастливи децата!!!

Аз да се оплача какво ни се случи вчера. Отиваме на автогарата /защастие посрещахме не пътувахме/ и си държа за ръчичката моето дете и то се лигави и изведнъж ръчичката и изпука. Рев и не мога да разбера какво е станало. Нося я в колата и питам къде я боли и тя ми показа ръката между китката и лакета. Като видяхме къде я боли направо в Пирогов. Питат ме лекарите какво е станало и аз обяснявам, а те 'класика в жанра'. Казаха че до 6 годишна възраст често ставало посукване на костите в тази област. Наместиха и ръчичката и след 2 мин. Тея пощуря отново. Аз обаче съм в стрес и ме е страх да я хвана за ръката. Нямах представа че се случват и такива неща. Е не бяхме единствени имахме си компания с 2 дечица малко по-големички със същия проблем. Оплаках ви се  Sad

# 246
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Ох, Ели! Случват се такива неща  ooooh!. На моя братовчедка редовно и се разместваше ръчичката от китката или рамото.

Весело изкарване на празника момичета! Ние ще ходим на селото на зет ми и там ще боядисваме и чакаме Христовото Възкресение Simple Smile! Ще метна снимки после на омазания Михаил, щото смятам тази година да го оставя да се позабавлява с боядисването и без друго поне сто яйца ще боядисваме за три семейства Crazy. И аз чакам вече с нетърпение Великден/не само заради края на постите ми/. В селото, където отиваме има много хубава и много стара църква. Много ми е хубаво и светло на душата сутринта в неделя след като запаля свещичка да вървя към къщата, да пеят птички, да мирише на спокойствие, да се чуват животните от дворовете, да ми блести слънцето в очите и да се чувствам мнооого пълна и завършена вътрешно.
Целувки на всички януарчета  Hug!

# 247
  • София
  • Мнения: 6 223
Kaте, завиждам ти! И аз искам някъде на закътано, на спокойно, сред природата и с хубава и стара църква. На това място мога да се изфукам, че в сряда направихме първо причастие на Ева и съм много доволна. Бяхме пробвали няколко пъти и все пълен провал, тя се бие, гърчи, рита. А сега стана като по вода  Grinning

Ели, даде ми повод за една фобия повече. До тук са ми две: едната че ще изгубя Ева в някоя тълпа, а втората че ще и размажа някой път глават с вратата на асансьора без да искам Crazy

Деси сега ще гледам снимки и ще си мечтая и аз за второ детенце  Whistling

# 248
  • София
  • Мнения: 1 402
Не ми остава време да пишаааааааааааааа ...имам си страхотна заместничка с която си предавам работата и нямам време да чета и пиша. Та .....

Дескащерките ти са страхотни   bouquet

Кате блаженно и аз като Мия ти завиждам ... но с добри чувства.

Ели за инцидента ви страшно съжалявам ...само да добавя, че детето на моя приятелка често посещаваше Пирогов по подобни причини + че на нея и се вадеше пъчичката от рамото ...и тогава и сега много ме плаши тази история.

Иначе и аз като MIA съм с фобии .....но да не занимавам аудиторията с моите лудости.

Ние сме добре, сънувам че раждам ..преживявам кошмарите и така ...

# 249
  • Мнения: 4 629
Деси, страхотни са новите снимки  Heart Eyes

Ели, не бях чувала за такова нещо  Shocked Представям си колко си се уплашила

Кате, ние вчера боядисвахме яйца с Алекс и имаме само 1 счупено. Нямам снимки обаче, защото бяхме само двамата и нямаше кой да снима  Crazy На него са му страшно интересни яйцата и само иска да ги яде. Та незнам как ще го удържа до неделя. Аз  утре ще меся козунаци и се надявам да се справя добре

# 250
  • Sofia
  • Мнения: 366
Христос воскресе!!!

Миа честито ви причастие! Ние след това кръщене ще чакаме поне година да позабрави какво е ставало и тогава ще опитаме с причастието.

То дето се уплаших ами сега не давам на никой да я пипа за ръчичките и съм в някакъв стрес.
Ние вчера бяхме на вилата с наши приятели и много добре си изкарахме. Предупредих ги за ръчичката на Тея и те бяха много внимателни. Времето е страхотно и сред природата е много приятно.

Milf само за инфо без да те плаша. Внимавай с яйцата че от повечко похапване аз съм се тровила. Бяха си пресни ама изядох повече от допустимото.

# 251
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ

Да ни е пролетно настроението, да ни е весело поведението и колкото черупки от яйцето, толкова парички в портмонето. Колкото усмивки на лицето, толкова положителни емоции в сърцето. И дано възкръснат всичките ни мечти, докато преброим до три.

# 252
  • София
  • Мнения: 1 402
Христос Воскресе!!!

Деска страхотно пожелание   bouquet

Кате колелото е класика  Laughing

Мойта щерка хич не се впечатли от яйцата, боядисването и чукането .....  Mr. Green

# 253
  • София
  • Мнения: 1 402

Гале - да не би детегледачката да си изяжда всичко бре?????? Mr. Green Mr. Green Mr. Green


Напиках се от смях като го четох .....както винаги си със страхотно чувство за хумор. Започвам да се замислям върху версията сериозно  Mr. Green

# 254
  • Sofia
  • Мнения: 366
Тея беше много впечатлена от шарените яйца и с удоволствие се чукаше с всички и докато не счупи всички яйца в полезрението си не се отказа. Аз като видях какво става бързо махнах панера за да имам и здрави.

Общи условия

Активация на акаунт