Боледуване на децата ни - тема 77

  • 22 153
  • 768
  •   2
Отговори
# 705
  • shumen
  • Мнения: 18 197
Красивост,да няма бактерия в гърлото детето и затова да прокашля с храчка.При моя беше точно така близо месец докато разберем,че от това кашля и ни изпишат правилните лекарства.

# 706
  • София
  • Мнения: 722
Добро утро момичета. 
От днес детето е на ДГ вече нямам как да я задържам вкъщи. Надявам се да изкара поне тази седмица плътно.
Да ви призная ми е притеснено какво ще ни донесе този път.

# 707
  • Мнения: 4 005
Пуфето и аз ..цяла нощ не съм спала от кашлица ..детето мина с един сопол аз си изкашлях вътрешностите ..и няма път в който да не се разболее и да не го лепна и аз ..но при мен се точи 2 седмици и винаги кашлицата ми е убийствена ...

# 708
  • Мнения: 7 250
Аз вече нз колко седмици стана е със задна хрема почти нищо не издухва ляга, сумти сто вида сменихме....кръв тече от едната страна  ...снощи баща й вика на секрет да ходим,на мен не ми се иска....иначе е само това алергия ли я вече нз ....какво мога да пръскам по-продължително

Трявна мн я харесвам да разбирам ли,че там децата са болни и на процедури(да стоим далеч от тях 😁)

# 709
  • Мнения: 4 503
Мими, какъв е проблема със секрета? Идете, защото ако има бактерия ще си решите проблема.
Пуфето и аз ..цяла нощ не съм спала от кашлица ..детето мина с един сопол аз си изкашлях вътрешностите ..и няма път в който да не се разболее и да не го лепна и аз ..но при мен се точи 2 седмици и винаги кашлицата ми е убийствена ...
Така бях и аз, при мен помагаше ксизал и таблетки синекод. Сега като има болни съм с маска и не се разболявам...затормозяващо е, ама помага.

# 710
  • shumen
  • Мнения: 18 197
Мими,аз бих пуснала секрет.
За Трявна те на физиотерапията така дават часовете,че да не се засичаме с други деца.Вие да не би да сте там или ще ходите?
Пуфето,дано изкарате здрави по дълго и на градина.

# 711
  • София
  • Мнения: 722
Ох, момичета те не я взеха в градината.  Само се издразних. Ходих и питах трябва ли да нося нещо  бележки или изследвания, че ще я дам. Нищо не трябвало. Днес я водим сутринта и сестрата решила иска паразити и бележка че е здрава . Сега е с мен на работа чакам да я вземе баща и като може.

# 712
  • Мнения: 3 288
Нашата мома продължава да е вкъщи, днес е 12-ти ден от сопола. Само издухва няколко пъти на ден. Пие витамини и противоалергично и чакаме. Ясно че с постоянното духане няма как сопола съвсем да спре, ама какво да се прави. Прекарва събота и неделя от 9 до 6 навън на слънце. Другите дни, излиза по 1-2 часа навън сутрин и поне 2 часа следобед. Разнообразна храна от частна кухня за 14 лв на ден (фуристо) и нищо, трябва си технологично време на глупавия сопол.

# 713
  • Мнения: 3 812
За мен 12 дни сополи са много. На 5-6 ден, ако не отшумява пускам секрет и лекувам по антибиограма. При моята и бистър секрет се е оказвало Мораксела, та цветът е без значение.

# 714
  • shumen
  • Мнения: 18 197
Мими,за мен 12 дни хрема са много.Ако до 7 дни капките не подействат пускам антибиограма и действам по нея.
Пуфето,имаше нещо,че ако не ходят повече от 2 месеца на градина трябва за паразити.

# 715
  • Враца
  • Мнения: 319
Аз пък не взимам секрети почти никога. 12 дни хрема са си нормално за мен. Ако е само хрема и детето си се чувства добре, не тръгва кашлица или нещо друго, то бих оставила без да давам нищо освен Вит ц и нещо противоалергично примерно. Не слагам всякакви капки или поне не при всеки сопол.

# 716
  • shumen
  • Мнения: 18 197
Анелия,и аз не слагам капки при всеки сопол.
Мими,ще ходите в Трявна ли?Аз съм много доволна от физиотерапията там.

# 717
  • Мнения: 7 250
Не просто ми е на сърце градчето и искам да си починем там

# 718
  • shumen
  • Мнения: 18 197
И аз много я харесвам Трявна.

# 719
  • Мнения: 4 503
Два дни в бациларника и днес повръща малката... и госпожата ще ми каже, че всички са здрави.

Общи условия

Активация на акаунт