Болки в гърба при бременност

  • 9 451
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 87
Благодаря на всички за отговорите  Simple Smile
ще пробвам да ги преборя - я с гимнастика, я с масаж от таткото (това по ми допада Simple Smile)

# 16
  • Мнения: 2 952
Ами , ами!! Ако знаете на какъв матрак спим.Специален , ортопедичен  с незнам си какви  екстри , незнам дали има по-добър, наистина, та даже на ръка има разни изработки по него , абе ....По цял ден съм си вкъщи , лежа си когато ми се лежи.Нищо не помага , особено накрая.Йога е утопия за мен  hahaha Ако  е  започната  от рано - добре, ако  мама е 50 кила - още по-добре.В моя  случай - чакане  му е майката и претъркулване от едно място на друго Rolling Eyes Simple Smile .

# 17
  • София
  • Мнения: 10 858
Аз съм нова, но бих искала да споделя и моя проблем. Аз съм едва в 15 г.с., но от близо месец имам много силни болки в основата на гръбнака, а от там и по целия ляв крак. Това стана причина и за безсънието ми. Опитахме и с масаж и с компреси, но ... боли. Не ми се помисля какво ще става по-нататък, когато бебо наистина почне да тежи. Ще съм ви много благодарна, ако изровите някоя вълшебна бабешка рецепта или от опит ме посъветвате Praynig

Вземи си таблетки калций.  Аз от форума разбрах, че тези болки са от бързото му издърпване от бебето, купих си и проблема изчезна.

Общи условия

Активация на акаунт