Отговори
# 60
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 852
Кате, аз мисля, че Суна го направи по заръка на Сейран. Но иначе си права, това само ще амбицира Феро… Ако Суна наистина иска Ферит за себе си, това не е правилната тактика. Изобщо не го е опознала.

Скрит текст:
В един от спойлерите пишеше, че до 1-2 серии ще се разбере, че Ифакат е поръчала Суна на гадателката. Ще е интересно кой ще разбере за това - самата Суна или някой друг… Но кой друг? 🤔

# 61
  • Мнения: 1 741
Кате, аз мисля, че Суна го направи по заръка на Сейран. Но иначе си права, това само ще амбицира Феро… Ако Суна наистина иска Ферит за себе си, това не е правилната тактика. Изобщо не го е опознала.

Скрит текст:
В един от спойлерите пишеше, че до 1-2 серии ще се разбере, че Ифакат е поръчала Суна на гадателката. Ще е интересно кой ще разбере за това - самата Суна или някой друг… Но кой друг? 🤔

Ще е интересно , ако разбере Кая.Тя му каза какви ли не думи , отричаше постоянно , че се интересува от Ферит.Поне Кая да разбере колко е изперкала и да я остави.

# 62
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 852


🧿🧿🧿🧿🧿

Каква разлика от злополучния репортаж от партито за РД… Както казва Онур Акай - видяхме, че на Афра не ѝ се отдава да лъже…

Последна редакция: вт, 27 фев 2024, 10:23 от Reni 🧿

# 63
  • Мнения: 4 616
Добро утро!

Скрит текст:
Ако правилно съм разбрала от спойлерите, че не всичко ми става ясно от автоматичния преводач, Суна ги разказва тези неща на Феро бей, по искане на Сейран.

.

Кирилова 🙂

# 64
  • Пловдив
  • Мнения: 191


Много си права , Рени. Тя на тези снимки просто сияе.

🧿🧿🧿🧿🧿

Каква разлика от злополучния репортаж от партито за РД… Както казва Онур Окай - видяхме, че на Афра не й се отдава да лъже…

# 65
  • Мнения: 887
Добро утро ! 🫶
Афра и кьопечето, много са сладички! ❤

# 66
  • Мнения: 4 369
Каква е вероятността двете сестри да са изготвили план и да действат заедно?
Иска ми се Суна да не е това, което виждаме в последните епизоди.

# 67
  • Мнения: 360
Момичета,нов спойлер.Май ще освестят Суна.Да видим.
Скрит текст:
Суна тръгва пак към гадалката.Асуман я среща и я пита къде отива.Тя и казва.В това време Кая я вижда и също пита Асуман.Асуман му казва и му дава адреса на гадателката.Кая тръгва след Суна и я измъква от там.Води я на крайбрежната алея и и казва,че е чул разговора и с Ферит,съжалява за разговора си с Нюкет и си тръгва за Лондон.Кая отива да се сбогува с майка си.Тя не го пуска,но Шахмуз и казва,че трябва да остане сам за малко.Кая тръгва,а Суна не прави нищо за да го спре.Кая отива на летището,а Суна изпада в нервна криза защото разбира,че остава сама и няма кой повече да я защитава,хваща такси и спира Кая.Да видим.Също чух,че Таро няма да подписва за 3-ти сезон,а Неврата щяла да бъде.Дано не е вярно и са само слухове,защото ми се иска да гледам Таро,а травестити не.

# 68
  • Мнения: 2 264
Абе гледам някакви откъси от Шахраман в тик-ток ми излизат..
Гледам играта на Мерт.. според мен той може да изиграе всичко, което му кажат 😁
Но най-много му се отдава драмата и комедията.. импровизациите също са му топ 😂
Талантливо е момчето 😍

# 69
  • Мнения: 22 105
Кирилова, всичко може да играе Рамо, много ни е талантливо момчето Heart

Афо и Сейро Heart Eyes



Сладурана Kissing Heart

# 70
  • Мнения: 48
Добро утро !
Да сложа и аз едно клипче на красотичката от снощи 🍀🍀🍀🍀🍀

https://www.instagram.com/reel/C30uewUAjm8/?igsh=MTh3MnQ5cmE3dmU1Ng==

Много ,много красива 😍😍😍,като бебе е 🥰
Пу-пу 🍀🍀🍀
Казват ,че и бившият бил там и е получил награда 😐
Скрит текст:
Пишат,че Ферит ,ще отиде в къщата на Кязъм ,по време на вечеря с Акън и чичо му .Кязъм ,ще го удари(паралел от 27 ) ,Ферит ще подаде ръка ,на Сейран и тя пак ,няма да е хване и ще каже ,че с Акън ще се женят ,за да убеди чичото .Ферит ще се направи ,че си тръгва ,но ще скрие и ще чака всички да заспят ,за да влезе в стаята на Сейран.Това ще е краят на епизода .
Или Едже ,Кязъм ,може и Есме ще да каже на Ферит ,защо Сейран иска ,да се омъжи в 61 .
В 61 ще има паралел с 13 (Сейран /Ферит летището )епизод ,но  сега за Суна и Кая .Кая ще тръгне за Лондон и Суна ще тръгне след него ,да го спре и целувка на летището .

# 71
  • Мнения: 346
Благодаря за спойлерите, момичета ❤️
Дано потече скоро хубавата енергия за СейФер, удоволствие е да се гледат заедно 😍

# 72
  • Мнения: 360
Не знам дали Ферит ще влезе при Кязъм на вечерята,но съм убедена,че ще влезе в стаята на Сейран.Нали си е чапкънче,знае как да ги прави тези работи.Той при Пипилотка влезе,че един балкон ли ще му е проблем за да влезе при Сейран?Ако спойлерите се окажат верни и за Суна,ще е много готино.Много ще сгрешат ако изгубят актриса като Берил Позам,а остане траверса/труднодостъпното Нерве/,даже и името и /му не помня на това нещо.

# 73
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 852


Мисли, Феро, мисли как ще оправиш кашите, които забърка… 🙄😂

# 74
  • Мнения: 5 723


Мисли, Феро, мисли как ще оправиш кашите, които забърка… 🙄😂

Не го мисли ,той е ТОП управител на БоКлУкА на Истанбул ......100% е от него ....ама кой да се замисли ,че и СЦ-та не помага .И той като Феро само "трупа  имидж ".......Повредата е у тях...доказано !!!!
Ако и Суна целува на летището !?!?!

Общи условия

Активация на акаунт