Отговори
# 75
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 896
Софи, права си, никой не мисли в това дизи... За съжаление...

# 76
  • Мнения: 708
Благодаря за новата тема, за фрага и за споделените мнения.
Не сте ли отчаяни вече от тази цикличност във филма..Това влюбване на всички във всеки, все едно са животни. Видяла Невра Ферит и айде, ще го имам. Акън веднъж видя Сейран и се вманиачи в нея...абе вярно са ни хубави Феро и Сейро, ама чак пък толкоз. Едно е да харесяш някой, да го обикнеш, ама по тях всеки се вманячава, ми не го разбирам и двамата имат не трески- клони за рязане, обаче всичи людо влюбени в тях.
И Кязъм като бездомно куче ръфаше кокали в Антеп, дъщерите му дояждаха огризките сега къщи- мъщи, охрана, саратници в отмъщението. ...
В реалния живот няма такава песен, сценаристите съвсем забравиха от къде тръгнаха....
Честно казано нищо не ме радва във фрага и със сетните си сили само защото съм загубила почти 2 години във филма, продължавам да гледам на мишка.
Пожелавам на Мерт и Афра в най скоро време нови интригуващи проекти !

# 77
  • Мнения: 2 307
Скрит текст:
Пишат,че Ферит ,ще отиде в къщата на Кязъм ,по време на вечеря с Акън и чичо му .Кязъм ,ще го удари(паралел от 27 ) ,Ферит ще подаде ръка ,на Сейран и тя пак ,няма да е хване и ще каже ,че с Акън ще се женят ,за да убеди чичото .Ферит ще се направи ,че си тръгва ,но ще скрие и ще чака всички да заспят ,за да влезе в стаята на Сейран.Това ще е краят на епизода .
Или Едже ,Кязъм ,може и Есме ще да каже на Ферит ,защо Сейран иска ,да се омъжи в 61 .
В 61 ще има паралел с 13 (Сейран /Ферит летището )епизод ,но  сега за Суна и Кая .Кая ще тръгне за Лондон и Суна ще тръгне след него ,да го спре и целувка на летището .

Този, първият паралел в спойлера е нещо, което не исках никога отново да виждам.

# 78
  • Мнения: 149
Крепи ме надеждата за трети сезон. Гюнгер да разполага с лятото и да го сътвори поне равностоен на първи сезон.
В момента е напън да се доизкара някак този сезон с наличното. Да, върнаха Гюнгер / не помня кога есента/ и трябваше веднага да се включи, без да оставя "Съседната стая"  и личи.... Но кой знае кога ще можем да гледаме Мерт и Афра заедно, така че чакам петъците и ще се старая да не мрънкам много. Simple Smile

# 79
  • Мнения: 116
Тук май ще стане "играчка-плачка"!
https://www.instagram.com/reel/C32AuFEgnRY/?igsh=MWMyejJtdHA1Y2l1MA==

# 80
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 896
Дано ме изненадат приятно и Акън, и Ферит…

# 81
# 82
  • Мнения: 975
Много тихо днес! 😀

# 83
  • София
  • Мнения: 1 930
От днешния сет



Скрит текст:
Имаше спойлер, че ще пие с Animal Horse кафе. Пишат пак за целувки, ама Сейран като я докоснат по рамото откача. А ако тази вярно пак го целува, значи сценаристите грам мозък нямат.

# 84
# 85
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 896
Скрит текст:
Имаше спойлер, че ще пие с Animal Horse кафе. Пишат пак за целувки, ама Сейран като я докоснат по рамото откача. А ако тази вярно пак го целува, значи сценаристите грам мозък нямат.
Аз не се съмнявам, че сценаристите нямат грам мозък Joy

# 86
  • София
  • Мнения: 1 930
Този спойлер е от онзи от бъдещето, дето си беше спрял акаунта, защото бебето излезе от Сертер. Сега нали падна рейтингър и пак се появи. За него се говори, че е от конкуренцията и нарочно всява смут, но пък и познава разни работи...

Скрит текст:
Писаха, че и Таро бил на сета там, та да видим.

# 87
  • Мнения: 975
Афито пак е първа! ❤

# 88
  • Мнения: 54
Тази Невра започна много да си позволява, постоянно целува Ферит, а той седи и се усмихва, но твърди че обича Сейран и се дразни когато някой я докосне, сценаристите явно не си взеха поука от падналите рейтинги, но щом са толкова инатливи нека гледат как падат още повече. На хората вече им писна от едни и същи неща, въртим се в един омагьосан кръг.

# 89
  • Мнения: 975
Този доста преувеличава на моменти, има и спойлери , които излизат! Дано и сега да е преувеличил! И аз четох , че Таро бил на тези снимки , дали ще може направо травеститът на него да се залепи! Много добре ще се получи! 😂
Този спойлер е от онзи от бъдещето, дето си беше спрял акаунта, защото бебето излезе от Сертер. Сега нали падна рейтингър и пак се появи. За него се говори, че е от конкуренцията и нарочно всява смут, но пък и познава разни работи...

Скрит текст:
Писаха, че и Таро бил на сета там, та да видим.

Общи условия

Активация на акаунт