💙 Къванч Татлъту- минали и бъдещи проекти, партньори - тема 114

  • 29 389
  • 739
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 18 710

Честит нов месец!! Да е здрав и позитивен за всички!! Flowers Four Leaf Clover
Нека имаме хубави новини!

Благодаря за интересните коментари и превода- Нези, Фенче, Пепи, Дани, Диве, Ками!! Hug Hearts

за изборите в Турция -доста голяма победа на опозицията, за радост на всички, които не харесват политиката на Е. и които са Кемалисти!
И аз очаквах повече като видео и снимки с Киво и Башак, но нямаше....




успешна нова седмица!

Последна редакция: пн, 01 апр 2024, 14:59 от Airra

# 391
  • Мнения: 1 767
Съгласна съм с всичките ви доводи за отношенията им като братя, но въпреки това не мога да си го обясня LaughingLaughingLaughingLaughing
Уж Джихан му е бил герой, да кажем дори, че е взел образа на бащата, който винаги е липсвал и след смъртта му вече се натрупва тази неприязън и недоверие към него, но те после намериха пак път един към друг и да не можеш да приемеш, че брат ти просто е потърсил помощ, ми се струва адски егоистично!!!!!!!!!!!
Явно натрупванията са много, а и майка като Хюлия, която го беше обсебила и манипулираше отношенията им като братя.

За лъжата и премълчаването от Девин мога да приема да се ядоса, да й е сърдит, дори наранен, че не му е доверила, но другото ми е пресилено.

# 392
  • Мнения: 3 251
Дани, ако се погледне чисто хронологично как се развиваха отношенията Аслан -Джихан всичко ми изглежда напълно логично. Като малък за Аслан , Джихан е герой, после смъртта на Юсуф, става антигерой, после Джихан загуби Айсел и детето, Аслан застана до брат си, което е напълно естествено при тази трагедия. Дори и Хюлия беше с него в болницата. После Аслан разбра за осиновяването. Все факти, които накараха Аслан да забрави омразата. Някъде в тези случки Девин пропусна да му каже, според мен.
И когато Джихан тръгна на сеансите техните отношения не бяха добри, Аслан едва ли тогава е гледал на брат си като на болен, за да бъде егоистично.
А реакцията на Аслан аз поне я разглеждам на фона на думите, които той каза на Хюлия, че те с Девин отиват да живеят далеч от лъжата. Това, че прие отново Джихан, че Девин не му беше казала и думите на Хюлия събрано на куп предизвикаха съвсем логично неговата реакция. Девин, милата, и тя като че ли не очакваше тази реакция.

Последна редакция: пн, 01 апр 2024, 15:27 от pe04

# 393
  • Мнения: 18 624
Айре Heart Eyes благодаря! Kiss
И на мен ми липсваха вчера ей такива снимки, много интересно как не са го снимали повече хора, а Башак пък въобще не я видяхме Thinking


Сега ми попадна тази снимка на Киво от миналото лято, вярно е, че бях забравила как изглеждаше тогава Blush

Пепи, е този път съм напълно съгласна с всяка дума споделена от теб, а най-вече за реакцията на Аслан Hands Plus1
Колкото и пъти да гледам реакцията на Аслан, все по един начин я разбирам. Само с какъв невярващ поглед я гледаше ... Това не е ревност, съвсем не, друго е, той имаше доверие само на нея, а се оказа, че и тя го е лъгала като майка му. Казваше и, че тя е всичко за него, а какво разочарование изпита само ... А това, което Аслан искаше, беше просто семейство без лъжи. Но когато разбра, че на всичкото отгоре дори жена му го е лъгала, беше неизбежно да полудее.

Причината Аслан да е толкова ядосан на Джихан според мен са предишните му преживявания с Джихан, те го предизвикаха толкова много. Както беше казал той на Девин, карам по спомен, но мисля че беше следното: "Джихан мисли, че съм му взел всичко, майка му, къщата му, дори жените, които е харесвал", а това си беше истина, известна на всички. Аслан е толкова ядосан, че дори не погледна на ситуацията от гледна точка на връзката психолог - пациент, а че Джихан прави отново неща зад гърба му и то с жена му, лъгали са го и двамата месеци наред. За него това беше предателство от страна на брат му.
А Джихан беше в безтегловност, много гневен на целия свят, затова вярваше, че Аслан е знаел всичко, и това, че му даде бизнеса било едва ли не подаяние с кървави пари. Но, и него го разбирам, какво ли е чувството да разбере, че цял живот е обичал хората, които са убили родителите му, унищожили са детството му, живота му ? Thinking И понеже смяташе наистина, че Аслан е имал всичко това, за което той само мечтаеше, дори и дете, когато той загуби своето, заради това насочи и изля всичкия си гняв върху брат си.
Само да кажа, че нашия актьор Владо Зомбори е велик! Щом успя така да имитира тембъра на Майкъл Джексън, ще се справи с всеки друг. Евала!
Лека, дружки! Hug

# 394
  • Мнения: 18 710
Добро утро!! Hug


Благодаря ви за споделеното Flowers Hibiscus
Фенче Kissing Heart за Зомбори! Hands Clap




давам старт на 7 еп.

# 395
  • Мнения: 3 251
Привет, момичета 🤗🤗🤗

Кафенце и от мен 🤗



И аз вчера гледах капките, иначе все го пропускам. Откъде се появи това момче, голям талант наистина 👏

Вчера Озге е имала рожден ден



Излязоха доста снимки, но Къванч и Башак никъде ги няма 😪.

Айре, супер за 7 серия 👍 Довечера ще гледам и ще коментирам.

Хубав ден ви желая 🤗🤗🤗

# 396
  • Мнения: 18 624
Привет, дружки! Hug
И от мен кафенце, все пак е вторник Smile

И чайче с Кадир Адалъ Heart

Айре Heart Eyes благодаря! Kiss Тези гифки от новата реклама ли са?
Пепи, о, аз Капките ги чакам всяка година с нетърпение, не ги пропускам. Това момче го видях за първи път в сериала " Вина ", но изгледах 2, 3 серии, после пропуснах две серии и така и не го догледах, скоро чух, че е свършил и 2 сезон, много го хвалят. Там не ми направи особено впечатление, но сега в предаването го открих, невероятен талант е наистина. Такива имитации направи на Адел, Васил Найденов, Кейти Пери, страхотен е наистина. Но, когато му се падна Майкъл не мислех, че ще успее, а той направо ме отвя ... Най-добрата му имитация до момента.
Чак ми се прииска да му се падне Фреди Smile
Да е жива и здрава Йозге! Flowers Four Leaf Clover Чудя се да не се е разболял малкия сладур, щом не ги видяхме заедно и на гласуването ? Те не пропускат РД на Йозге Thinking
Значи започваме с 7 епизод, супер! Hands Clap И там имам много любими сцени.


Да ви припомня тази весела история за добро настроение Stuck Out Tongue Closed Eyes
https://vk.com/al_feed.php?z=video-59313557_456242178%2F2108c043 … _-42273871_188073
Имайте хубав ден, дружки Hug

Последна редакция: вт, 02 апр 2024, 11:42 от queen_fenka

# 397
  • Мнения: 3 251
Фени, благодаря за видеото 😍. И тази сутрин ме разсмя. 😂  Всеки път, когато слушам тази история се смея, но си и представям какъв ужас е изживяла майка му на Къванч. Щурчо 😂😂😂

# 398
  • Мнения: 18 710
Пепи Hug
Фенче Kissing Heart, не е от нова реклама, а го изрязах от клипче на Еле.
за РД на Йозге
снимка с Елчин


но какво е постнала  Kıvanç Tatlıtuğ Fans
открих Къванч и Башак
видео, почти нищо не се вижда
https://twitter.com/KT_Fans/status/1774909520428355979/video/1


нашите нещо се крият, не искат да се снимат Thinking

Зомбори съм го чувала като име,
Скрит текст:
не съм го гледала в роля, че не мога да гледам бг. сериали.
„На кафе" с Весела Бабинова и Владимир Зомбори (20.02.2024)- ако ви се гледа интервю'
https://www.youtube.com/watch?v=Xmnn_xCZyqg
още
https://www.youtube.com/watch?v=kRoRiG3zGNE

# 399
  • AMS
  • Мнения: 6 455



Привет, мили дружки!!!
Благодаря ви за споделеното и интересните постове по преговора!!!
Давам възможност вие да сложите гивчетата от еп. 7.





Резюме еп. 7 >>>

След спор на масата, бракът на Аслан и Девин попада в задънена улица.
Двойката стига до точката на развод. Девин събира нещата си и напуска къщата.
Аслан се отдава на работа и предприема действия за продажба на казината в чужбина.
Това обаче го изправя лице в лице с неговия бизнес партньор Серхат Корузаде.

Хюлия не подкрепя това решение на Аслан. Тя си сътрудничи с Ибо,
за да не се влошат отношенията с Корузаде.
Хюлия научава за връзката на Ямур със Серхат.
През този период Девин си почива и не работи в клиниката.
Тази ситуация засяга  най-много Джихан.
Джихан иска да продължи сеансите и опитва по всякакъв начин това да стане.
Въпреки че Аслан и Девин се срещат седмици по-късно поради неочаквано събитие,
те не предприемат никакви стъпки за помирение.
Връзката им отново ще бъде подложена на изпитание,
въпреки чувствата им един към друг.

Серхат започва да следи Ямур, която е единственият очевидец на убийството,
извършено от него в Измир. С помощта на Ати той намира домашния адрес на Ямур.
Сега Ямур я очаква голяма битка.
Хюлия достига до доказателствата, които разкриват, че Ямур е била компаньонка в миналото си.
Разкритието за Ямур поставя цялото семейство, особено Аслан и Девин, в нова опасност.



Приятни занимания, дружки!!!

# 400
  • Мнения: 3 251
Диве, благодаря 🤗 Надявам се при теб да е спокойно до колкото е възможно 😍

Айре, и аз съм с това чувство, че в момента не искат да се показват.
Но влязох за друго. Моля те, кажи ми да не сме в някаква ретроградна планета, че от сутринта чистя и всичките ми уреди нещо дадоха фира 😪


# 401
  • Мнения: 18 624
Айре Heart Eyes благодаря! Kiss
О, аз си гледам бг. сериали, вече имаме някои, които са много добри: "Под прикритие", "Откраднат живот", " Братя ", "Дяволското гърло", сега 2 -я му сезон " Есента на демона" гледам, сюжетите са интересни и актьорите ни все по-добре се справят. Ами така се прави - трябва да снимат повече, за да достигнат нивото на чуждите.
Ами може и да не искат да се показват КБТ, знам ли ? Thinking Значи все пак са били на РД на Йозге ?
Пепи, аз ще ти отговоря - от днес мисля, че пак започна ретроградния Меркурий, до 25. 04. чух, че ще продължи. Съжалявам за твоите уреди, които са се повредили Hug
Ами майка му на Киво като му е обещала е трябвало да си изпълни обещанието, право си е било детето, само се чудя от къде му е хрумнало така да я накаже ? Чудя се дали не е изял някой шамар?  Smile
Диве, благодаря за резюмето и споделеното! Kiss С удоволствие ще използвам и твоите прекрасни кивчета, и на другите дружки, обичам да ги споделям! Аз за съжаление така и не се научих да ги правя, така, че огромно благодаря за вашите! Heart Eyes


Все още не съм започнала да гледам 7 серия, но ще го започна.

Последна редакция: вт, 02 апр 2024, 17:41 от queen_fenka

# 402
  • Мнения: 3 251
Фени, благодаря 😍😍😍 Реших, че трябва да има някакво обяснение, дори ирационално, на това, което се случва 😛

Ох, вярно, че като се обещае трябва да се изпълнява, но и ние сме имали подобен случай с дъщеря ми. Беше много малка и тя не помни, но бяхме на пазар и без никаква причина почна да пищи неистово. Хората решиха, че я отвличаме.... беше ужасно.

А аз така и не знам как да изтеглям гифчета от бг мама, не съм и питала, та сега питам😀

В седмия епизод за пръв път се разделиха АсДев 😪



# 403
  • Мнения: 18 624
Изгледах началото на 7 серия. Много ме изкефи Аслан как затапи майка си, показа и ясно, че знае много добре как е подлудила Девин с нейните машинации, Хюлия гледаше като изтървана, като и каза, че тя няма нищо общо с това, което се е случило долу на масата и да не се "притеснява", те сами ще се оправят с Девин, много ми хареса тази сцена.
Но, когато видя, че Девин си събира куфара, отново полудя. Да ви кажа, Девин с този куфар на моменти ми напомняше на Гюмюш, дето сто пъти напускаше къщата на Шадоулу и след това винаги се връщаше Smile И все пак беше доволна Хюлия, когато видя , че Девин си тръгна ...
Девин повдигна темата за развода, Аслан нямаше нищо такова предвид, само я предупреди, че ако напусне тази вечер, той няма да направи крачка към нея и наистина го направи, голям инат! Не, че Девин нямаше право, но все пак можеха да се разберат и без да си тръгва, знае в какъв труден период се намираше Аслан, малко беше крайна с него. Пък после реве ... Може би заради баща си винаги е готова да си тръгне първа, за да не я изостави преди нея този, когото обича Thinking

Мъчно ми стана и за двамата, де! Толкова се обичат, но не могат да се разберат. И на фона на тази песен ... ох, много ми харесва, особено в дует!


Слагам и превода и, както е в серията, не зная дали е съвсем точен, Нези да каже Two Hearts :
Цитат
Всъщност залезът на това слънце
вселява в нас вяра
Сега си спомням онази вечер,
но едно време раните ни не бяха тежки.
Отново пожертвах всичко.
И теб, и себе си.
Вече не остана нищо.
Двама непознати.
Двама непознати
Заедно, но сами.
Чужди сме един за друг.
Двама непознати.
Двама непознати.
Заедно, но сами.
Чужди сме един за друг.
От последния ден на лятото.
Или от филма " Пустинен поток"
И аз си спомням сцени,
но не тези, в които си ти.
Моля те, не се заблуждавай.
Нямаш равен в това.
Да правиш красивото ужасно.
Да хвърляш вината върху целия свят.
Цената, която определи.
Ще научиш ли моята ?
С това разбира се,
ще унищожиш всичко.
Двама непознати.
Двама непознати.
Заедно, но сами.
Чужди сме един за друг.
Двама непознати.
Двама непознати.
Заедно, но сами.
Чужди сме един за друг.
И след 2 седмици пак така ме издразни този Илкер ... този не можех да го дишам ви казвам! Stuck Out Tongue Closed Eyes не понасям хора, които хем знаят, че нямат никакъв шанс, хем се натискат и настояват да са с този, в който са влюбени, е, не мога да ги разбера такива малоумници.
Е, това е засега, утре повече.
Лека, дружки! Hug

Последна редакция: ср, 03 апр 2024, 00:26 от queen_fenka

# 404
  • Мнения: 3 251
Привет, момичета 🤗🤗🤗



И аз изгледах серията. Ще отбележа само няколко момента.

На масата, Девин,като че ли не вярваше, че Аслан може да и говори по този начин, така го гледаше. Добре, че стана кризата със Сахер, защото щеше да стане по лошо.
Не знам дали беше правилно Девин да си събере багажа и да си тръгне при първата кавга, но със сигурност аз щях да постъпя като нея.😛


Фени, благодаря за песента. Предполагам, че всички сме съгласни, че винаги са на място и много подходящи.


Джихан... още когато дадоха миналата година фрага ми беше много неприятен момента от съня му. Този сън обаче показа, че на подсъзнателно ниво той все пак беше привлечен от Девин и по друг начин. Така че имаше защо Аслан да бъде нащрек. И думите му за Аслан, хич не го харесах в тази серия. И той се възползва от видяното на масата и се опита да я манипулира.

Лейла сега вече я харесах. И не защото даде тласък на Девин да потърси Аслан, а защото разбра и изрече на глас това, което нея я спираше да промени живота си. "Вие сте си най-големите врагове" Това в пълна сила важи за нея. Тя сама си беше враг на себе си и нито Хюлия, нито проклятието на Сойкан, нито нещастната любов и попречиха да се бори, когато се осъзна. Както в края на сериала Девин каза, не можем да излекуваме другите ако първо не излекуваме себе си.

И разбира се, не мога да не отбележа тяхното сдобряване. Качествено се караха, но и качествено се сдобряваха.😍😅





Хубав ден, момичета 🤗🤗🤗



Една снимка от времето на Кузей Гюней, която виждам за пръв път.

Общи условия

Активация на акаунт