💙 Къванч Татлъту- минали и бъдещи проекти, партньори - тема 114

  • 29 166
  • 739
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 18 588
Дружки, да ви почерпя виртуално днес и за РД на голямата ми племенница Heart
Скрит текст:


Благодаря ви за споделеното по 6 серия- Пепи, Дани, Нези, Айре Heart Eyes
Пепи, и как щеше да стане това ? И то с жена като Хюлия ? Thinking
Цитат
На Девин и се ядосах точно за това, че толкова лесно се поддаде. Тя можеше да си прави каквото иска без да влиза в тона на Хюлия.
Трябваше с усмивка и любезно да лицемерничи с Хюлия ли? Няма начин, Девин именно заради това ми харесваше толкова много, защото беше много пряма с всички и на никого, дори на Аслан не разрешаваше да решава вместо нея какво иска да прави или да каже. Много ясно и дори възпитано, въпреки, че  вътрешно трепереше от яд каза на Хюлия, че уважава правилата им в къщата, но когато те нарушават нейната свобода и личните и граници няма как да ги приеме. Тя онази се чудеше по какъв начин да я засегне и направи каквито се сети гаднярски неща, как да не се побърка който и да е на нейно място?  
Както сподели Дани Kiss :
Цитат
Девин не беше жена за подчинение, а дръзка и независима
Цитат
Човек е хубаво да се съобразява къде, как и пред кого да каже, но когато имаш Хюлия е пред себе си, едва ли ще прояви търпение.
Аслан се влюби в нея именно защото беше такава бойна и независима жена, но  с добро и открито сърце. Вярно е, никой човек няма да приеме да говорят лошо за родителите му. И Аслан, въпреки, че се държа отвратително с Девин на масата заради това, което чу в кухнята,  после каза на майка си да не го мисли за глупак, че много добре знае, че тя е тази, която непрекъснато влудява Девин и че, жена му е тази, която прави компромиси да живее с всичките луди в тази къща. Да, жалкото е, че Девин никога не чу тези негови разговори с майка му и се чувстваше пренебрегната и незащитена от него в много случаи.
Айре Heart Eyes точно! Kiss
Цитат
И двамата бяха засегнати по най-болните им места.
при Девин е въпрос на характер, не можеш да я промениш-импулсивна, държи на достойнството си и личната си свобода, с изострено чувство за справедливост, има и още положителните качества като Човек.
И Аслан не е идеален, напротив, абе и двамата са 2 остри камъка.
Скрит текст:
Не успях да гледам моите възпитаници, мислех, че днес ще се боксират, но сега ще ги гледам!
Нези, благодаря! Kiss
Цитат
Според мен на Девин и стана интересно да лекува Джихан, от една страна го прие като професионално предизвикателство, от друга страна според мен все пак и е любопитно и се възползва от това,за да научи повече за семейството.
И това го имаше, разбира се, но според мен Девин се реши да наруши принципите си защото усети колко отчаян беше Джихан и просто искаше да му помогне, за да не се повтори историята на Юсуф и особено, когато сподели с нея, че за пръв път от толкова години е спал за първи път, как да го върне ? Thinking Грешката и беше единствено, че не каза веднага на Аслан, но може би се страхуваше, че няма да и позволи да му помогне, знам ли и аз ? Ами, че тя и Хюлия не трябваше да лекува, ама го направи и за нея, нали? Такъв човек беше Девин, не можеше да не помогне на човек в нужда, прекрасен образ с всичките и недостатъци Heart
Огън, истински огън бяха нашите АсДев! Heart

Благодаря ти за гласуващата Серенай! Heart Eyes
Терзи, благодаря ти, ловиш ги във въздуха новините! Kiss И нашия ашкъм гласува винаги! Heart Eyes

Последна редакция: нд, 31 мар 2024, 18:37 от queen_fenka

# 376
  • Мнения: 6 883
Опитах се да преведа разговора.
Серенай беше в добро настроение и доста словоохотлива.Wink
Гласувахте, дано е за добро!
 Изпълнихме гражданския си дълг .
Надявам се, че е  за добро!
Вие сте с униформата на  Адана.
Да, това е специален подарък. С него съм за първи път.
Как си, какво правиш навън?
Слава Богу, в добро настроение съм .
Чувствам се комфортно, имам малко тичане напоследък.
Не работя, но мисля да започна отново през  лятото.
 Каква работа ще бъде? Всички  чакаме да разберем.
 Ще продължим нашия сезон, ще започнем да го снимаме.
Освен това в момента няма нищо ново.  Сезонът на Шахмаран излиза.
 Каква роля играеш там? В каква роля ще те видим?
 В ролята на адвокат Лейля.
Но какво ще се случи,този път, кълна се, и аз не знам. Ще видим.
 Вълнувам се, екипът е много сладък.
Вашите партньори известни ли са?
 Кои са те?
„Кой дойде, кой мина“,вече заснехме първия сезон, може би вече сте чували за него.
Актьорите са Метин Акдюлгер ,Хакан Курташ от Медцезир (изрежда още имена,но аз  не ги знам )
Всички с изключение на Чаатай бей! Grinning
Смеят се, а Серенай му размахва шеговито пръст.
Мисля, че наскоро бяхте на почивка в Токио.
Видяхме хубав спомен в таксито, имахте ли проблем с навигацията с таксиметровия шофьор?
Не, малко беше трудно,но преводаческите  програми са много полезни .
Това ли е мястото , където беше най-интересно?
Кое е мястото, което не можете да забравите?
Истанбул ,Истанбул, не бих променила нищо.Истанбул е толкова лудо място.
Където и да отида, когато се върна тук
си казвам, че няма  толкова красиво място, колкото това.
И винаги има още какво да видите.
Естествено, че местата  извън Истанбул, наистина са различни от Истанбул.
Но, ако става въпрос за живот, единственото място  е Истанбул .
 Харесах всичко-храната,големите градове,които посетих.
Въпреки,че е хубаво да ги видиш веднъж, да ти се случи,но предполагам, че ако трябва да избирам, бих отишла в Европа .
Говорите сякаш мечтаете за малки села и  градове?
  Малко село ,крайградска къща, такива неща ме правят  щастлива, малки населени места.
Но има още много време до пенсия.
Добре тогава, накрая, г-жо Серенай, нека да попитаме как върви връзката?
Не питайте как върви.
Когато това се случва, ние сме щастливи, има някой, който те кара да се усмихваш.
 Благодаря ви много!
Как минава почивката ви?
Ще имате ли почивка или нещо заедно?
Няма да казвам, благодаря много!
Къде сте през ваканцията?
Мисля, че отново ще отсъствам заради работа през ваканцията.
Ще бъда навън.
 Ще бъдеш ли сама? Ще има ли господин с теб?
Това е твоя работа. 😄
Това е приятно сътрудничество.😉 Благодаря ви!
Добре, благодаря ви много!

# 377
  • Мнения: 3 209
Нези, благодаря 😍

И аз намерих малко  информация от рускините



От Къванч този път много малко видяхме.

Фени, извинявай, но малко си противоречиш. От една страна Девин е пряма и независима и не разрешава на никой, дори на Аслан да и казва какво да прави, от друга се страхува да му каже да не и забрани.
А единственото нещо, което казвам, че не е редно да лекуваш роднина, същото се отнася и в случая с Хюлия. Още по нередно за мен е да криеш такава тайна от човека, който обичаш и то при положение, че тя беше предупредена.

Последна редакция: нд, 31 мар 2024, 20:10 от pe04

# 378
  • Мнения: 18 588
Нези, благодаря! Kiss Чух, че нещо и за Къванч я питаха Thinking
Пепи, не мисля, че си противореча, просто и аз нямах обяснение сутринта защо го отложи този разговор с Аслан Девин? Thinking. Сега обаче си мисля, че не беше от страх Аслан да не и забрани, Девин не беше от тези, на които някой може да им забрани нещо, а по - скоро защото и тя самата добре съзнаваше, че нарушава професионалната етика и не е редно това, което прави. Аслан наистина я беше предупредил и въпреки това реши да помогне на Джихан, като му каза, че тя ще се оправи с Аслан, от това съдя, че не беше от страх какво ще каже Аслан. А Девин наистина имаше намерение да му каже, ако си спомняш, но той тогава не и даде възможност, а тя го отложи временно. Пък и не подозираше тогава, че Хюлия е изпратила Джихан нарочно при нея, когато го разбра, беше взела решение  да му каже веднага след годежа на Ямур, но Хюлия я изпревари и стана тя каквато стана ... Направи голяма грешка, вярно е, ама чак пък да ме ядоса не е, той щото пък Аслан малко я лъжеше. Жалкото е, че ако тя му беше обяснила защо го прави, мисля, че Аслан щеше да я разбере и нямаше да се стигне до там да ходи да се разправя с брат си, той го обичаше. Но, Хюлия така представи нещата, че нямаше как да не се вбеси, доверието му в Девин беше разклатено, не можеше да повярва, че е могла да го лъже толкова време. А и Джихан в същото време беше полудял от истината, която беше научил и се държа гадно с Аслан, намеквайки разни неща. А бе сценарий, така трябваше да стане Smile
Наистина днес не видяхме почти нищо от гласуването на Киво Thinking Ама пак е нещо Smile
Лекинка, дружки Hug

# 379
  • AMS
  • Мнения: 6 442

Привет, мили дружки!!!
Благодаря ви за новости, преводи,
коментари и реакции!!!
Следя ви и така се поддържам във форма.
Иначе пиша "на коляно", но се надявам
скоро да оборудвам офиса си и с кафемашина.
Желая ви весел!!! и приятен ден, дружки!!!

# 380
  • Мнения: 6 883
Добро утро! Coffee
Фенче, да ,това съм го пропуснала.Въпроса беше дали е с тази тениска,защото Къванч е от Адана. Тя каза, че не, просто са им подарили по една с техните имена и тя за първи път я облича.
Колкото до това, защо Девин не каза на Аслан,че Джихан ходи при нея, мисля, че имаше по малко от всичко. И страх от това, как ще реагира той, и премълчаването на нещо нередно, в очакване на подходящият момент, който обикновено никога не идва.
Хубав ден и прекрасна нова седмица ви желая!

Последна редакция: пн, 01 апр 2024, 09:10 от NeZ_9

# 381
  • Мнения: 18 588
Привет, дружки! Hug
Честит ни нов месец, моя месец Heart



Сутринта не можете да си представите кой ми писа в ИГ! Ами Къванч! Дори ми изпрати снимка!
Честит 1 април, ден на хумора и шегата! Smile
Нези, благодаря, джанъм! Kiss
Възможно е и така да е Thinking
Цитат
Колкото до това, защо Девин не каза на Аслан,че Джихан ходи при нея, мисля, че имаше по малко от всичко. И страх от това, как ще реагира той, и премълчаването на нещо нередно, в очакване на подходящият момент, който обикновено никога не идва.
Диве, благодаря! Kiss Радвам се, че те поддържаме във форма, само така! Hands Plus1
Пожелавам ви прекрасен ден и хубава седмица с едно фенско клипче, което много харесвам Hug

# 382
  • Мнения: 3 209
Добро утро, момичета 🤗🤗🤗



Настъпва месец април, много специален за Къванч и неговото семейство ❤️

Надявам се да видим повече отколкото вчера. Как пък само едно кратко видео и две снимки имаше с Къванч 🤔 Това синьото около врата му... първото, което си помислих, дали и той не е със същата блуза като Серенай 😂


И Башак нямаше никаква активност, но преди малко пусна поздрав към жените, които са избрани за кметове.



Нези, съгласна съм с теб, че може би имаше от всичко споменато по- малко, плюс това, което и Дани спомена от разговора с Илкай, че всеки натиск кара Девин да му се противопоставя. В третата серия, след като обявиха, че ще се женят, Хюлия посети Девин в кабинета й и тогава имаше разговор за Джихан и Хюлия я "посъветва " ако той се появи да и каже на нея.Това също според мен оказа някакво влияние.

И друг момент от епизода искам да отбележа и невероятното умение на Хакан Бономо. Как властта по принцип може да окаже влияние и върху добрите хора без да се усетят. В миналия епизод видяхме доволната усмивка на Девин, когато се разреши проблема с къщата на майка й. Сега видяхме как Лейла се опита да получи преглед без да изчака, като използва името Сойкан.  Докъде ще стигне това зависи от човека, но ми допадна много как сценариста ни показа колко лесно човек може да се възползва дори за такова нещо като обикновен преглед.

Хубав ден ви желая 🤗🤗🤗



Фени, застъпихме се, та се редактирам😛
Видеото е страхотно 👏👏👏

# 383
  • Мнения: 1 754
Относно Джихан и посещенията му, не мисля, че Девин съзнателно или умишлено скри от Аслан. Тя беше готова да му каже още при първата й възможност, но се случиха други стечения на обстоятелствата - ту се разделяха, ту се караха, събираха, после се ожениха от раз.............
 А пред Хюлия директно й заяви, че това е нейна грижа и тя знае как да се оправи с Аслан.
Джихан и беше предизвикателство от лекарска гледна точка, тя си гледаше на него като на клиент и много искаше да му помогне.
А после с всички струпали им се проблеми на главата, едва ли й е било до това.

Аз още не мога да си обясня отношението на Аслан към Джихан спрямо Девин и последвалите действия в края на първи сезон............
Това че бил пияница, женкар или черна овца, та то Хюлия е в пъти над него по лошотия и всичко каквото забърка.....

# 384
  • Мнения: 18 588
Пепи, Дани, благодаря ви за споделеното! Kiss
Пепи, аз не се надявам на повече снимки от вчерашното гласуване.
Hands Plus1
Цитат
И друг момент от епизода искам да отбележа и невероятното умение на Хакан Бономо. Как властта по принцип може да окаже влияние и върху добрите хора без да се усетят. В миналия епизод видяхме доволната усмивка на Девин, когато се разреши проблема с къщата на майка й. Сега видяхме как Лейла се опита да получи преглед без да изчака, като използва името Сойкан.  Докъде ще стигне това зависи от човека, но ми допадна много как сценариста ни показа колко лесно човек може да се възползва дори за такова нещо като обикновен преглед.
Дани, така стана и според мен Hands Plus1 Единствено с това, че гледаше на Джихан само като на клиент не съм съгласна. Все пак той беше брат на човека, когото обичаше, имаше го и състраданието към него, имаше го и любопитството и към семейството на любимия, който не се откриваше особено много пред нея Thinking
Цитат
Относно Джихан и посещенията му, не мисля, че Девин съзнателно или умишлено скри от Аслан. Тя беше готова да му каже още при първата й възможност, но се случиха други стечения на обстоятелствата - ту се разделяха, ту се караха, събираха, после се ожениха от раз.............
 А пред Хюлия директно й заяви, че това е нейна грижа и тя знае как да се оправи с Аслан.
Джихан и беше предизвикателство от лекарска гледна точка, тя си гледаше на него като на клиент и много искаше да му помогне.
А после с всички струпали им се проблеми на главата, едва ли й е било до това.
Цитат
Аз още не мога да си обясня отношението на Аслан към Джихан спрямо Девин и последвалите действия в края на първи сезон...
Ами аз си го обяснявам с това, че Джихан винаги е проявявал интерес към бившите на Аслан, дори дете чакаше от Айсел, но да проявява интерес и към жена му вече му дойде в повече. И като се замисля, имаше основание да полудее,  добре си спомням сънят на Джихан с Девин и какви думи и каза тогава. Спомням си и усмивката му, когато чу Девин като каза на Аслан "Няма ние" след първата им раздяла, не ми хареса. Затова казах, че е жалко, дето Девин не му разказа за какво всъщност става дума, Аслан не подозираше в какъв ад е живял Джихан и че наистина има нужда от помощ.
Ама този Бономо е наистина невероятен сценарист, не забрави нищо, ама нищо от това, което ни е споделял през цялото време, та до самия финал, което се среща много рядко в днешните сериали! Попадна ми сега тази снимка от сватбата на АсДев и едва сега си дадох сметка, че той още от самото начало ни е давал толкова подсказки за развитието на историята ... Не зная така ли е, но усещането ми е такова Thinking

Последна редакция: пн, 01 апр 2024, 12:50 от queen_fenka

# 385
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 301
Аз все се притеснявах Джихан да не вземе да обърне наистина внимание на Девин. Майката точно с тази цел го прати при нея всъщност.
Джихан и да е имал такива намерения според мен в нея видя първо човек, който би могъл да му помогне и се е отказал.

Кървавото петно на бялата рокля наистина си беше подсказка. Както и пистолета в ръцете на Девин. Още тогава казах, че сезона ще завърши със стрелба от страна на Девин.

# 386
  • Мнения: 1 754
Ами добре де, ама това е Девин!!!!!! - ще тръгне да му изневерява с Джихан ли?????? или пък брат му да я спечели - изобщо не мога да си го представя........
А Джихан и той като Аслан не беше срещал такава жена в живота си, която беше смела, независима и си бранеше територията. По-скоро смятам, че имаше възхищение от негова страна, че успява да се справи със СОЙКАН, да подходи правилно към тях и да ги спечели на своя страна и най-вече да му помогне да се справи с демоните си.
А и Девин никога не е искала нищо от тях, за разлика от другите жени - облаги, било то материални или други.


Фени, да имаше любопитство, но за мен то се прояви като допълнение. Първоначално беше желанието да му помогне.

# 387
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 301
Както се видя Аслан наистина се ядоса като разбра, че брат му е бил около Девин, значи има какво да се направи.

За Девин не съм се съмнявала, но винаги можеше да създадат разни неприятности и недоразумения. Достатъчно би било някой момент на прегръдка, целувка по бузата, погалване по гърба, ръката и Аслан да ги види и щеше да откачи 🤣🤣🤣 върви му обяснявай 🤣 много мразя такива моменти в сериалите🫣

Както казах Джихан отиде да разузнае и промени плановете си. Хареса Девин наистина и вероятно усети и че за Аслан тя означава повече от другите.

Последна редакция: пн, 01 апр 2024, 12:59 от La Libellule

# 388
  • Мнения: 18 588
Дани, Аслан нямаше доверие на брат си, не на Девин, той знаеше, че тя няма как да го замени с Джихан, заболя го, че не му е казала за сеансите. Но го подлуди постъпката на брат му, когото обичаше, но и когото не познаваше особено много. За него това си беше предателство, а и Джихан не му помогна особено, спомнете си какво му каза в 13 серия.
Ками Hands Plus1
Цитат
Както казах Джихан отиде да разузнае и промени плановете си. Хареса Девин наистина и вероятно усети и че за Аслан тя означава повече от другите.

# 389
  • Мнения: 3 209
Дани, не съм съгласна, че Девин съзнателно и умишлено не скри от Аслан, защото когато искаш, намираш начин, когато не искаш си намираш причини. Аслан разбра чак в 13 епизод и ако Девин в началото не познаваше добре техните отношения, то след това вече беше наясно. Мисля, че изпускаме момента на малко и манипулация, която правеше Джихан при неговите посещения. Винаги вмъкваше името на Аслан, по някакъв начин това неминуемо предизвикваше любопитство на Девин. Същото се получи и когато Хюлия отиде за пръв път при Девин на сеанс. Тя започна с думите, че в Адана е известна не като Хюлия Сойкан, а като убийца на баща си.
За отношенията между Аслан и Джихан, мисля че до голяма степен това се дължеше на отношенията на Юсуф и Хюлия към братята. Джихан страдаше от липсата на любов от Хюлия, а Аслан от такава от Юсуф.
Самоубийството на Юсуф, бившите на Аслан, отношението на Хюлия към Джихан, всичко това на куп според мен е изградило отношението на Аслан към Джихан. Не че Джихан в началото, а и по после не говореше и действаше срещу Аслан.

Общи условия

Активация на акаунт