Кралски работи и клюки - март 2024

  • 136 970
  • 1 193
  •   1
Отговори
# 1 005
  • на пистата
  • Мнения: 5 874
Кейт ще се оправи,трябва да се оправи Sad надявам се от сърце.Толкова ми е симпатична тази жена.Надявам се да си отгледа децата и да живее до дълбоки старини като покойната Кралица.Двамата с Уилям са гордост за двореца.Такава двойка като тях май не е имало.Толкова ще и отива да е Кралица.

# 1 006
  • София
  • Мнения: 3 106
Първите страници днес:



Затова искаха да предпазят децата. Хубаво е, че са във ваканция.

# 1 007
  • Down south
  • Мнения: 7 800
За съжаление такова нещо като превантивна химиотерапия няма...
В случая е казано, за да се смекчи новината, но е факт, че на химиотерапия ще я подложат само и единствено след задълбочени изследвания.
Това не е витамин С при настинка. Sad
Разбира се, че има превантивна химиотерапия/протонотерапия и пр.
За бога, малко информация няма да навреди!

Принцеса Катрин е в мислите на повече от половината свят, всички и желаем възсатновяване.
Мисля, че тя единодушно е една от най-популярните и харесвани личностни на тази планета.
Факт.

# 1 008
  • Мнения: 2 013
За много хора са странни и остарели тези неща с монархия и др.подобни,но хората си имат  норми и традиции. Ние какво имаме -политици, които се плюят и не могат да вземат адекватно решение. Добре,че имаме история и исторически личности,че да имаме на какво да се опрем.

# 1 009
  • Мнения: 2 442
Пожелавам на Катрин да се възстанови напълно и да остави това изпитание зад гърба си възможно най-бързо. Преди няколко дни, преди тази новина, написах пост, в който излагах мнението си, че без да иска Катрин се е превърнала в инфлуенсър номер едно на планетата. Постът ми беше изтрит. Нека този пост да остане!

# 1 010
  • Мнения: 1 103
За много хора са странни и остарели тези неща с монархия и др.подобни,но хората си имат  норми и традиции. Ние какво имаме -политици, които се плюят и не могат да вземат адекватно решение. Добре,че имаме история и исторически личности,че да имаме на какво да се опрем.

Живяла съм 4г в Лондон. Simple Smile Наясно съм с техните традиции.,така да кажа. Почитат си ги,и повечето си харесват Монархията. Има и такива,който са ми казвали,че искат Англия да е република😉.  Че за тях, живеели на гърба на данъкоплатци и тн...
Макар че ,ще се изгуби чара на Обединеното кралство, ако няма Монархия..Според мен.
За мен след Елизабет,монархията не  е същата.  Чарлз и Камила  ,не притежават това величие,което излъчваше Елизабет.Светла и памет..
Може би,Кейт и Уилям биха били ,прекрасни крал и кралица! Пожелавам им го!
А малката им щерка,на моменти ми е цяла баба Бети, а понякога все едно Даяна виждам .. Не знам,но Шарлот ,има някаква харзима,която притежаваше и Елизабет 2-ра.

# 1 011
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 965
Двете сестри заедно

# 1 012
  • Мнения: 2 442
Лошото е и че след като папараци и клюкари се окопитят от шока, ще връхлетят Кейт с нова сила, този път с настояване за диагнозата, кои са лекарите и и прочие.
Мисля, че в този случай Катрин ще им "хлопне кепенците" с финес.

# 1 013
  • Мнения: 1 466
Даяна не е антимонархистка, а антиЧарлз. Даже е изказала мнение, че Чарлз не ставал за крал и директно короната трябвало да отиде при Уилям.
При малкия й син и жена му нещата поне на мен не са ми много ясни, защото хем заклеймиха монархията, хем с гордост си носят титлите, че и на децата си ги обявиха преди Двореца да го направи.

# 1 014
  • Мнения: 2 442
Мисля, че Катрин вече се учи.
Лично аз мисля, че чертите на лицето й по време на изявлението са опънати от неосъзнат гняв.
Предстои да се рационализира това чувство и Катрин ще превключи на следващо ниво в  общуването с медиите.
Същевременно това означава, че Катрин излиза от шока и ще се вземе в ръце след първоначалния етап на възстановяването си.
А това вече е добро начало!

# 1 015
  • Мнения: 3 021
Пак да кажа, медиите в UK не са лошите в случая. Не вярвам и да я дебнат по терапии и т.н. Но естествено, че няма да спрат да пишат за нея -това им е работата. Има професионален, уважителен и коректен начин това да се прави, има и лешоядски, гнусен. Вярвам, че няма да е второто.
Когато се жениш в това семейство, няма как личните ти драми и радости да не са публични - тя според мен го разбира много добре и го знае отдавна. Пълно privacy няма как да има.

# 1 016
  • Мнения: 385
Дворецът Кенсингтън публикува изявление, в което се казва: „Принцът и принцесата са изключително трогнати от милите съобщения от хора тук в Обединено кралство, в Британската общност и по света в отговор на съобщението на Нейно кралско височество.
„Те са изключително развълнувани от топлината и подкрепата на публиката и са благодарни за разбирането на молбата им за поверителност в този момент.“

Политици и знаменитости се присъединиха към членовете на обществеността в изпращането на съобщения за подкрепа, докато експерти по рак казаха, че мощното послание на Кейт ще помогне на други семейства, борещи се с болестта.
Хаштагове, „WeLoveYouCatherine“ и „GetWellSoonCatherine“, бяха популярни в сайта на социалните медии X цял ден вчера.
За някои вече се писа и няма да ги повтарям.
Ърл Спенсър, братът на принцеса Даяна, каза, че Кейт е показала "невероятна сила и уравновесеност" във видео обръщението.
Ирландската гвардия, на която Кейт стана полковник през 2022 г., каза: „Пожелаваме ѝ пълно възстановяване и всички мисли и молитви са с нея и семейството ѝ.“
Външният министър лорд Камерън написа на X: „Силата на принцесата – говорейки толкова откровено, с целия натиск на публичността и отглеждането на младо семейство – е забележителна и с право ѝ се възхищават по целия свят.“
 Брус Спрингстийн помоли публиката си да изпрати своите молитви към принцесата на концерт в Лас Вегас в петък, докато носителката на Оскар Катрин Зита-Джоунс написа в Instagram: „Уелс и светът е с вас, Н. Пр. принцесо на Уелс.  Любов към теб винаги.
На страницата на принцесата в Instagram, Гуинет Полтроу я нарече „стълб на благодат и сила“.
Тази вечер беше разкрито също как принцесата и крал Чарлз са обядвали заедно в замъка Уиндзор ден преди Кейт да направи съобщението си пред света.
Те имат много за обсъждане и споделяне, защото само седмици по-рано кралят започна своя курс на лечение и се занимаваше с обявяването на диагнозата си.Кралят напусна обяда много емоционален,те са много близки и той смята Катрин за своя дъщеря.
„Няма съмнение, че те могат да споделят много и да се използват взаимно за подкрепа по време на собствените си дълбоко лични битки с рака.“
Запознати със семейството казаха, че несгодите, пред които са изправени и двамата висши кралски особи, са засилили връзката им.
  Те са много близки, още повече в момента.“друг източник казва„Кралят винаги е имал близки, топли и уникални отношения с принцесата.
 „Тя изпитва голяма любов и уважение към него и позицията му.
„Когато бяха в болница заедно, имаше много тътрене по коридора, за да прекарва времето си с нея.  Той я насърчаваше и подкрепяше през цялото време."

# 1 017
  • Мнения: 16 876
В Америка са обсебени от Катрин - Баскетболни мачове са били прекъсвани, за да бъде излъчено видеосъобщението на й. А знаем, че за тях НБА е свещен. Били са прекъснати програмите на телевизионните канали из всички щати, за да излъчат видеосъобщението.
Президент, първа дама, лично и чрез Белият дом изразиха подкрепа......

# 1 018
  • Down south
  • Мнения: 7 800
Така е, изявлението на Принцеса Катрин беше излъчено масово. Факт!
Тук Принцесата е много уважавана, също факт.

# 1 019
  • Мнения: 33 429
Скорошно оздравяване на Принцесата 😔💗

Общи условия

Активация на акаунт