Плам пламти! Котел бълбукай! Адска смес мехури пукай! Мартенска вещерска и спортна

  • 76 298
  • 2 147
  •   1
Отговори
# 1 995
  • Мнения: 6 311
Чудно временце,открих даже сезона на бирата 😎🥳!Любим сезон!Вчера около работа видях и цъфнал люляк 😳.Искам всичкото време на света,да го видя,в този пъстър момент!Но съдбата е на друго мнение 😁.Тря' се бачка чат-пат.
Много работа отметнах днес.Утре даже повече 😂.Доматите в оранжерията са засяти(не от мен де,и не сега 🤭),а тези за отвън ги уредих.Аз 😁.Любимите розова магия 🤤.И ще почакаме още два месеца,та да ги хапваме.Със сиренце!И краставички!И пей сърце!

# 1 996
  • Мнения: 12 066
Другарки, много мило ми става ❤️

Уинд, дълга, но още съм си същото кюфте 😉

И Мързелото липсва.

И понеже много нещо пропуснах, но това няма. Тринидаде, честита нова къщурка! Много ти се радвам! Още повече се радвам, че долу горе вече си ми наблизо, а и знам всяко камъче по тоя път. 🙂

Чудя се утре на къде да хванем. Към Устина за вино и сирене ли,  то сами двамцата... Накрая ще стане много исках, но нямах желание.

Скоро не сме готвилЕ, а и аз трябва, но не знам какво.

# 1 997
  • Мнения: 1 454
Дорчи,мила,благодаря, че ме мислиш,всичко е ок! Hug Нямам ищях за писане,а и какво да пиша,само мрънканици..

Търти,възхищавам ти се,много щастлива и спокойна да бъдеш в новата колибка!

На другите,които се тормозят поради една или друга причина, пращам прегръдки!

# 1 998
  • тук и там
  • Мнения: 11 613
Ходих на фризьор днес с каката и установих,че цените са същите като в Белгия, но в евро. За подстригване на къса коса и боя, и подстригване на дъщеря ми  ми взе 160лв, и това с 15 процента отстъпка,иначе беше повече. Много ми се видяха за прованса , в сравнение с миналото лято.
Още багажи имам  да събирам,дано се оправим,че ММ изнервен,не се трае.

# 1 999
  • Мнения: 10 909
Уинд, чакай, че не знам разбрах ли, двата предмета са английски Б2 и английски Б1, така ли? Някой сериозно се е постарал да го измисли...

Ренко, тъкмо вчера гледах люляка до нас, че е напъпил вече, а в парка се радвам на едни лалета, че тук за 2-3 дни се показаха и ще цъфнат скоро.

Сиросче, утре като станеш ще си покаже ходи ли ти се не ти ли се Simple Smile

За готвене събирам идеЙ и аз. Едно шкембе сварих, ама ме мързи и утре ще стане на чорба.

# 2 000
  • Мнения: 12 066
Ули, при мен люляците цъфнаха. Чакам липите.

# 2 001
  • Мнения: 10 909
Еха, Сиросче, вече е цъфнал.

Макар че аз едва от седмица съм в март, преди това всеки път бях изумена, че е март, защото за мен беше януари. И ги гледам тоя дръвчета и си викам, гледай колко рано са цъфнали, ще измръзнат... Кога минаха три месеца...

# 2 002
  • София
  • Мнения: 10 361
Кайс, аз ходя при кварталната фризьорка в южен софийски квартал. Лъскаво не е, обикновено към смотано като обстановка. Но боя и подстригване - 60 и нещо, подстригва вчера дъщеря ми, а та косище, за 20 лв. С нея съм доволна, чудеса не прави, но прави това, което кажа. Твоята ми се вижда малко много да взима, но може и да е така, не знам.

# 2 003
  • Мнения: 10 742
Даммм..... Като ви чета какви пари давате за фризьор и изтръпвам.

# 2 004
  • Мнения: 7 840

Като си бях в Сф преди седмица, прибирайки се една от вечерите, усетих аромата на липа. ❤❤❤
Иди, иде!

# 2 005
  • Мнения: 2 810
М даа, Ули, някой много се е постарал. В 12 клас задължителната матура е по БЕЛ, втората е по избор
по един от 4-те профилиращи предмета... Деца учили в 8 клас по 20 часа английски на седмица в 11 и 12 клас ще учат ниво В1 на всичко отгоре паралелно с В2!!! Няма да се ядосвамммм омммм.
Кайсия, много ми се вижда.

# 2 006
  • Мнения: 12 205
С моя боя, фризьорка на центъра ми взе 30 лЪва, заедно с подстригване. И на мен много ми се виждат 160 кинта. За две глави макар.
За утре ще правя леща, поне знам, че малката ще яде.
На липите ще им трябва още месец, за да цъфнат, сега се разлистват. От утре откривам сезона на късите ръкави. Днес само дето не пуснах от жега.

# 2 007
  • тук и там
  • Мнения: 11 613
Бър,Попи,  и на мен много ми се видя, за това и писах-да си сверя часовника. Не е лъскав салона, не е и "квартална" фризьорка. Аз рядко ходя, но миналата година примерно и кичури правих, та ако за боя на 2 косъма коса взема толкова, за кичурите не знам колко би взела тази година. Подозирам,че по тарифа като за "чужденки" ме таксува, но може и да греша.

# 2 008
  • Пловдив
  • Мнения: 40 839
Кайс, ма къде я намери тая кожодерка??? Как толко кинти ше и кихнеш? Тая те знае, че живееш у чужбинско и те скубе...м да...
Вчера за боя, измиване и сушене право, дадох 30 лъва Simple Smile

Уинд, дан отварям дума и аз, че...ОМГ! Е положенийто в школото и умните прОграми...
А и се записах да участвам кат представител в уч.съвет Simple Smile да се ядосвам още.
При нашите сме. Гаврътнах 2 ментички и към залегом е рабтата.

# 2 009
  • Мнения: 1 913
Ха привет! Липсвах ли ви? Stuck Out Tongue

Първо - честита нова колибка на Търти!!!
Второ - честито връщане на Сирос
Трето - много работа имам и за вкъщи си взимам... много нерви с малката, бяга ми по тъча и това е... то не ми се и пише само с оплаквания и мрънкания, чак аз не се себепонасям...
Беше ми на гости приятелка днес, наклюкарихме се на воля...
Сега ше се наспортувам на воля... дрехи подреждах, прибирах, вадих... топло, топло, ма на мене сутрин и вечер ми студенооо... ето и сега съм с блуза и потник отдолу, да мий огащен кръстът Smile
Утре сме на РД на свекървата, че и на заведение на тва отгоре... ся на село освен обичайния багаж ше мъкна и чанта с вариации на тоалети и обувки и гримове и..и..и.. аааааа що не ни събра у тях си като друг път!!!!!че и шофьор ше съм на сичкуту му отгоре!!!

Общи условия

Активация на акаунт