Плам пламти! Котел бълбукай! Адска смес мехури пукай! Мартенска вещерска и спортна

  • 76 565
  • 2 147
  •   1
Отговори
# 2 010
  • Мнения: 18 611
Кайсия, аз не съм се изказвала за фризьора, ама на мен не ми се вижда скъпо. Моята квартална фризьорка миналата година за подстригване, балеаж и сешоар ми взе 120. Ама ходя при нея от 20г. и е мнооого добра. Лошото е, че е продала салона, освободила персонала и е решила да си почине. Та сега не знам при кого да ходя.

В момента се чудим хвърлила ли съм днес погрешка с останалия боклук и една торба с кърпи и професионален уред за миене на прозорци или съм зарязала плика. Ако видите някое меме на жена с къса пола и токчета, която рови в кофите, да знаете, че съм аз Joy

# 2 011
  • София
  • Мнения: 13 974
Аз един много скъп нож затрих някъде. Утре пак ще ровя.
Загледах някакъв Полски крими сериал. Не е лош.

# 2 012
  • Мнения: 12 089
Попи, тая картинка не е за изпускане 😀

Рен, аз се мотая с моя Матео ту в Ханя, ти в Кипър.
О*Рахал твърди, че иде реч за баня и копъра.
Гърция ми се мотае тия дни в главата. Липсва ми безвремието.

# 2 013
  • София
  • Мнения: 5 852
Ако видите някое меме на жена с къса пола и токчета, която рови в кофите, да знаете, че съм аз Joy

Сега ми е смешно, ама аз бях така една сутрин. Излизам и нося торбата с боклука, както и торбичка с храна за работа. В полусънно състояние изхвърлям едната в кофата за боклук и се запътвам към колата. Та ме усетих, че мъкна боклука с мен. Laughing

# 2 014
  • Мнения: 18 611
Откри се, размина ми се ровенето в боклука.

Сирос, и аз съм на гръцка вълна. Сърбят ме ръцете да букна, чудна вила харесах, обаче още не съм уточнила ни отпуска, ни билети за връщането към Белгия, та поне второто трябва да уточня, преди да се метна. Че и за капак, понеже ще минем през турско, искали на границата изследване на кучето, което струва 400 кинта. Засега всички казват, че само на теория го искат, ма да видим.

# 2 015
  • Fairbanks, Alaska
  • Мнения: 1 798
На липите ще им трябва още месец, за да цъфнат, сега се разлистват. От утре откривам сезона на късите ръкави. Днес само дето не пуснах от жега.
След месец не е ли прекалено рано? Аз помня, че цъфтят в началото на юни. Ароматът на цъфналата липа не може да се сбърка.

Последна редакция: сб, 30 мар 2024, 12:13 от Natael-1485

# 2 016
  • Мнения: 12 089
Рано е за липите. Още не са се разлистили даже.

Попи, аз къдря Великден. Ама все казват всичко затворено, остана и да няма на Великден къде да ям. Домашните ще ме линчуват, но ровя нещо. Категорично гости, на гости, роднини, не ща да виждам.та поне на морето да се порадвам.

# 2 017
  • София
  • Мнения: 13 974
Липите са през юни. Обожавам аромата им.

# 2 018
  • Мнения: 18 611
Сирос, ако запазите в някое хотелче, вероятно ще има нещо организирано. Ние един Великден бяхме на Тасос - и организация за църква имаше, и традиционната супа след това и чевермета за обяд. Е, аз бях бременна и прокървих, та чеверметата ги пропуснахме и великденски обяд ни бяха сандвичи за бензиностанцията, ама това е друг въпрос.

# 2 019
  • Мнения: 12 089
Сирос, ако запазите в някое хотелче, вероятно ще има нещо организирано. Ние един Великден бяхме на Тасос - и организация за църква имаше, и традиционната супа след това и чевермета за обяд. Е, аз бях бременна и прокървих, та чеверметата ги пропуснахме и великденски обяд ни бяха сандвичи за бензиностанцията, ама това е друг въпрос.
е, баш теб ще те изтормозя с въпроси, защото баш Тасос гледам, но да не разводнявам тук, утре ще питам на лс. Инак, хотелите в Гърция не са ни опция. Бягаме с 200 от хотелската ужасия. Тук я търпя по спа хотелите, но за ден.

# 2 020
  • София
  • Мнения: 5 852
Ох, дано е хубаво времето, защото аз мечтая да си отида на вилата.
От известно време съм попаднала в някаква дупка и не ми се чете. А преди 2-3 години поне 15 книги заминаваха за месец. Сега установих, че съм вечно уморена и кисела. И не ми се чете. А когато отида на вилата, интернет, филми и телевизия не поглеждам, само чета.
Да знаете, че депресията се влияе много от въздуха.

# 2 021
  • Варна
  • Мнения: 2 759
Ох, много ми е яко, че Лейлито, Сирито и Мързито се разписаха, мляс Two Hearts

Споменах, че ми няма очилата. Абеее грешката е в оператора, както винаги. Паднали от раницата ми зад един фотьойл и кафяво-кафяво, кутийката хич не се види. Добре, че тази сутрин напънах пъпеша и бях категорична, че съм ги докарала дОма. И, намериха се. Simple Smile 300 пари, хич да не е. Не ми се дават наново в тоя момент.

А за подстрижа, и 30 не давам - не ме бийте Simple Smile Самичка се кълцам по-добре от фЛизьорка Simple Smile

Абе, много ви обичам, общество. Такова ми е хубаво тука, всеки ден надзъртам и ако не съм писала за някого конкретно, то не е от лиспа на интререс!!! Да си знаете!

# 2 022
  • Мнения: 7 910
А да сте си хвърляли връзката с ключовете заедно с торбата с боклук?

Привърших поредната книга днес. Този година съм решила да си ги записвам.
Харесах си следващата и след малко я отпочвам.

Последна редакция: пт, 29 мар 2024, 22:50 от TuЛи

# 2 023
  • София
  • Мнения: 5 852
Аз пък си намерих флашката. С рецептата за мехлеми при псориазис, розацея и купероза. Simple Smile
Много съм щастлива. Доста труд положих, а бях я запазила само на едно място.

Последна редакция: сб, 30 мар 2024, 16:12 от АРТЕМИС

# 2 024
  • София
  • Мнения: 13 974
Ключовете от колата в кашон от вино натъпкан с найлони от стекове минерална вода. Добре че съм леко еко ориентирана и разделям боклуците и разгъвам кашоните. Иначе, едно 700 кинта ни чакаха.

Артемис, дай я тази рецепта.

Общи условия

Активация на акаунт