Пазаруване от about you - тема 27 (март)

  • 58 441
  • 736
  •   1
Отговори
# 675
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
Здравейте, извинявам се за въпроса, който вероятно сте обсъждали много пъти, но в първа страница на темата не намерих инфо. Та, номерата на обувките в сайта по US или UK са? Трябва ми 43 номер. Благодаря 🌻🌻🌻

# 676
  • Мнения: 11 501
Направих поръчка в about you. След края ми даде да играя на ролетка. Спечелих -25 на марката Guess. Реших да си поръчам чанта, но не намирам как да приложа ваучера. Някакви съвети?

# 677
  • Мнения: 9 913
номера на ваучера запазихте ли? В полето за код се вписва.

# 678
  • Мнения: 11 501
Той не се ли запазва автоматично към профила?

# 679
  • Мнения: 5 142
Направих поръчка в about you. След края ми даде да играя на ролетка. Спечелих -25 на марката Guess. Реших да си поръчам чанта, но не намирам как да приложа ваучера. Някакви съвети?
В момента са спрени ваучери те. Предполагам от утре ще може.

# 680
  • Мнения: 9 913
Той не се ли запазва автоматично към профила?
Скоро не съм имала, но не. Пращах си ги на мейл или си ги копирах. Виж в раздел ваучари за всеки случай. [%] Ако е там, се активира изрично.

# 681
  • Мнения: 3 765
Здравейте, извинявам се за въпроса, който вероятно сте обсъждали много пъти, но в първа страница на темата не намерих инфо. Та, номерата на обувките в сайта по US или UK са? Трябва ми 43 номер. Благодаря 🌻🌻🌻
Малко странен е въпроса... За коя марка става дума..

# 682
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
Здравейте, извинявам се за въпроса, който вероятно сте обсъждали много пъти, но в първа страница на темата не намерих инфо. Та, номерата на обувките в сайта по US или UK са? Трябва ми 43 номер. Благодаря 🌻🌻🌻
Малко странен е въпроса... За коя марка става дума..
Jordan

# 683
  • Мнения: 69 325
Моля накой да ми припомни...ще връщам нещо от поръчка, от която вече връщах нещо с готовата товарителница от пратката.
Сега през сайта ако заявя, друг номер ли дава или същият, че ми се върти че от еконт ще ме върнат, ако е същата като номер товар. ?

# 684
  • София
  • Мнения: 13 290
Направих поръчка в about you. След края ми даде да играя на ролетка. Спечелих -25 на марката Guess. Реших да си поръчам чанта, но не намирам как да приложа ваучера. Някакви съвети?
Инфлуенсърските кодове също са по 25%. Ако не си го запазила, действай с някой такъв код (днес използвах GABIS25). Само имай предвид, че всички кодове отменят екстрата, която е в момента. Има смисъл само ако тя е по-малка от 25%.

# 685
  • Мнения: 69 325
За кода от рулетката - трябва да сте си го пратили на имейла. Ако сте пропуснали да чекнете това поле, изчезва...поне при мен така стана веднъж.

# 686
  • Мнения: 2 236
Нищо не ми изчезва на мен, всички кодове от рулетката се запазват автоматично. Такъв купон се активира преди да добавиш артикула в кошницата. В синьо поле е и стои по памет над полето за избор на размер и под снимката с артикула. Понякога там излиза повече от един код с различни % и си избираш кой да ползваш. В момента са спряни, но си стоят в профила. Няма код, който да въвеждате ръчно, те са индивидуални и се активират вече споменах как.
Аз не ги използвам, защото ползвам инлуенсърските /оф, оплетох клавиатурата 🤣/, но ако е за поръчки под 100лв има смисъл.
Днес бях на риъл шопинг и се прибрах с 5 тениски, но всичко ми се стори доста скъпо на фона на онлайн цените на които попадаме и пазаруваме. Може би е нормално, знам ли?! Наеми, персонал...

Последна редакция: нд, 31 мар 2024, 22:00 от •mimoza•

# 687
  • Мнения: 504
Моля накой да ми припомни...ще връщам нещо от поръчка, от която вече връщах нещо с готовата товарителница от пратката.
Сега през сайта ако заявя, друг номер ли дава или същият, че ми се върти че от еконт ще ме върнат, ако е същата като номер товар. ?

Генерира се нов нов номер на товарителница, изрично за този артикул. Не използвай старата, че ще береш ядове.

# 688
  • Мнения: 2 789
Аз бих се обадила, за да питам как да процедирам.
Утре пак ще им звъня по моя казус, не, че очаквам нещо да се случи.
Междувременно поръчах едни кецове на Тамарис, дано се окажат удобни.

# 689
  • София
  • Мнения: 13 290
Моля накой да ми припомни...ще връщам нещо от поръчка, от която вече връщах нещо с готовата товарителница от пратката.
Сега през сайта ако заявя, друг номер ли дава или същият, че ми се върти че от еконт ще ме върнат, ако е същата като номер товар. ?
Генерираната нова товарителница е с различен номер от тази, която вече си използвала. От опит го казвам.

Общи условия

Активация на акаунт