Гледате ли ТВ докато се храните?

  • 4 395
  • 142
  •   1
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 2 381
Гледаме, дори това си ни е обичай. Но ние нямаме деца.  Wink

# 121
  • Мнения: 505
при нас всички гледаме, а няма как защото телевизора е точно срещу масата на която се храним... hahaha

# 122
  • Мнения: 1 877
И ние гледаме,но аз съм против!

# 123
# 124
  • Мнения: 2 274
Понякога гледаме ТВ, но по-често телевизорът си работи за фон, а ние си говорим как ни е протекъл денят!

# 125
  • Мнения: 1 069
 Изключваме го, поне докато се молим преди храненето. Често пъти си остава изключен докрая, защото използваме времето за вечеря, за да споделим кой как е прекарал деня. А и децата имат навик, ако гледат ТВ и ядат, скоро само да гледат без да ядат.

# 126
  • Мнения: 164
Винаги.Щом вляза в къщи първата ми работа е  да пусна телевизора.

# 127
  • Мнения: 1 546
Гледаме.Е, не се втренчваме без да си обелим и дума...коментираме си, бъбрим си...

# 128
  • Мнения: 255
Не , докато се храним мъжа ми обича да ме наблюдава , а също и сина ни, изпитва удоволствие оттова, че семейството му е на масата Sunglasses и говорим де , не се гледаме само ха-ха!

# 129
  • Мнения: 1 612
И двамата гледаме.

# 130
  • Мнения: 1 120
Понякога гледаме ТВ, но по-често телевизорът си работи за фон, а ние си говорим как ни е протекъл денят!
често по това време гледаме новините и коментираме,засегнатите теми

# 131
  • Мнения: 180
Понякога гледаме но по скоро е за фон, на вечеря си говорим обсъждаме разни неща

# 132
  • Мнения: 1 999
Всички гледаме.

# 133
  • Мнения: 1 881
Телевизорът работи през цялото време и ние гледаме,говорим,храним се.

И ние така. Честно казано, не знам защо го правим, винаги съм смятала това за много погрешно, ама ooooh!

# 134
  • Мнения: 1 817
По някога гледаме, друг път искаме тишина и спокойствие и си говорим.

Общи условия

Активация на акаунт