КАУФЛАНД - МАРТ 2024 - тема 70

  • 57 595
  • 781
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 39 804
Аз преди 2 седмици в Кауфланд Младост 3, купих 3 вида бисквити на промоция. И вече платила видях, че не са на промоция и отидох на информация да ги върна, питаха ме защо у аз казах. Казаха,че от 6-ти февруари не връщат пари, само ако е тяхна грешка с етикета. Заведоха ме и видяхме, че съм гледала на горният рафт етикетите и бисквитите си останаха мои.
Много странно. Това някой друг може ли да го потвърди? Дори и моя да е грешката защо да не може да се върне? Говоря за пакетирани продукти, а не месо от витрината.

# 166
  • Мнения: 3 992
Аз преди 2 седмици в Кауфланд Младост 3, купих 3 вида бисквити на промоция. И вече платила видях, че не са на промоция и отидох на информация да ги върна, питаха ме защо у аз казах. Казаха,че от 6-ти февруари не връщат пари, само ако е тяхна грешка с етикета. Заведоха ме и видяхме, че съм гледала на горният рафт етикетите и бисквитите си останаха мои.
Много странно. Това някой друг може ли да го потвърди? Дори и моя да е грешката защо да не може да се върне? Говоря за пакетирани продукти, а не месо от витрината.

Така е, сложила съм инфо за това на 1-ва страница.

# 167
  • Мнения: 5 167
Сега прочетох на първа страница какво е написано относно връщанията. За нехранителни брои ли се тоалетна хартия, защото имах следния казус миналата седмица. В петък сутрин преди работа минахме да купим от големият пакет тоалетна хартия Фамилия 48бр за 19,99. Имаше останала само от ароматизираната, попитах дали ще има доставка на бялата, не знаеха и грабнах 1 пакет. В обедната влизам да си взема нещо за обяд (работя наблизо)  и гледам заредили от бялата хартия. Звъннах да попитам на националния телефон, дали мога да я сменя с бялата или да я върна, а да си купя от другия модел. Отговориха ми, че нямат твърдо правило, по преценка на управителя било. Та попитах, върнаха ми парите и си купих от неароматизираната, но дуднеха доста за връщането.

# 168
  • Мнения: 3 992
Проблемът е с продукти, които имат срок на годност.

# 169
  • Мнения: 19 065
Вода Бачково излиза по- евтино в бутилка по 1,5 литра

# 170
  • Мнения: 1 173
Не е вярно. 11л са 1,81 лв (1л=0,17ст), а 1,5л са 0,48 ст (1л=0,33ст).

# 171
  • Мнения: 19 065
Видях само 7  при нас и излизаше по-скъпо.  Може и така да е ..

# 172
  • Мнения: 3 992
В Кауфланд май няма Бачково 11л.

# 173
  • Мнения: 1 173
На моето приложение излиза 11л

# 174
  • Мнения: 19 065
В приложението не са винаги коректни за подобни оферти, веднъж така излизаше Лаваца пакет 4 броя, каквато не зареждаха.

# 175
  • Мнения: 3 992
А може и да зареждат различно в магазините. При нас съм виждала 7литра и 1.5 литра. Ама аз не я харесвам водата Бачково, та може и да съм се заблудила.

# 176
  • Мнения: 6 954
А може и да зареждат различно в магазините. При нас съм виждала 7литра и 1.5 литра. Ама аз не я харесвам водата Бачково, та може и да съм се заблудила.

София, Кюстендил, Перник и Ботевград са с една брошура.
Останалата част от страната е с друга брошура - понякога и цели страници са различни, та явно наистина както Хриси казва зареждат различно в магазините.

# 177
  • Мнения: 1 090
Само аз ли не си намирам дигиталните бележки в приложението?

# 178
  • Мнения: 3 992
Сега са ги нарекли "Информация относно покупки". Намира се най-отгоре на началния екран. Или отдолу, когато е отворен QR кодът.

# 179
  • Мнения: 1 090
Нямаше шанс да ги намеря там , благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт