КАУФЛАНД - МАРТ 2024 - тема 70

  • 55 285
  • 781
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 27 736
В Кауфланд дали има оцветители за сладкарска сметана?
Виждала съм оцветители при добавките за печене. Не знам дали са конкретно за оцветяване на сметана, но предполагам, че стават и за това.

# 196
  • Варна
  • Мнения: 400
Относно поскъпването на зехтина и на промоционална цена....
Студено пресованият, който тази седмица е на промоция 17,99, е с малък срок на годност до 10-11 април,
поне в Кауфланд-Бриз
Предполагам за това е и на тази цена.

Зехтина е в графата на нещата от които не разбирам.
Чудя се по турските магазини защо има толкова евтин зехтин, на който пише студено пресован.
Дали може да им се вярва....

# 197
  • Мнения: 54 740
Едва ли е от срока. Тази седмица и в Т маркет има по 18 лв.
Но 27, на промоция, е прекалено!
Миналата седмица в най-обикновен магазин във Велинград имаше зехтин по 16 лв., екстра върджин. Допускам, че може и да е стара доставка, но дори и така да е пак е супер висока цена 35 лв. в Кауфланд.

# 198
  • Мнения: 19 043
Колко евтин? Турските вериги имат сайтове, можеш да провериш там колко струва.
Т маркет си имат един гръцки в кутия, преди редовно го пъщускаха на 7-8 лв промо, сега на промо е 23.

# 199
  • Мнения: 4 804
DeVa , ако си от София  в магазини"Дар" в момента има промоция на "Costa d'Оro" екстра върджин на 22 лв/1 l.

# 200
  • Варна
  • Мнения: 400
Преди два месеца беше...
На мен лично нямаше да ми хрумне да вляза в турски магазин.
Член на семейството го купил.
Като не разбирам, нито да похваля, нито да критикувам.
Тогава бил 12,00 лева

Направи ми впечатление, че няма парлив вкус като примерно студено пресованият на Коста доро.
С това не съм наясно, този парлив вкус някакво доказателство ли е че е екстра вържин или не....
За който е от Варна, може да каже ако знае, турският магазин бил на Цар Освободител, на 2-3 минути нагоре от Младежкия дом качва се по стълби...дали може да им се вярва.
Отидох после да видя магазина, другите зехтини не бяха повече от 14 лева. за литър.
В големи опаковки май по 10 литра още по евтин...

# 201
  • Мнения: 54 740
DeVa , ако си от София  в магазини"Дар" в момента има промоция на "Costa d'Оro" екстра върджин на 22 лв/1 l.

Купих вече Еспаньола, 18 лв.

# 202
  • Мнения: 471
И аз се бях засилила да купувам зехтин, защото предпочитам да го използвам за салати, а вече им идва времето, обаче като видях срока на годност и се отказах. Сигурно ще си е добър за употреба и след това, но не си заслужава. Нямаше и от киселото мляко на Брей, което се пада с купоните. Взех само банани и бързо се изнесох от магазина Sad

# 203
  • Мнения: 6 815
И аз се бях засилила да купувам зехтин, защото предпочитам да го използвам за салати, а вече им идва времето, обаче като видях срока на годност и се отказах. Сигурно ще си е добър за употреба и след това, но не си заслужава. Нямаше и от киселото мляко на Брей, което се пада с купоните. Взех само банани и бързо се изнесох от магазина Sad

И при нас няма кисело мляко, вафлите с тахан също.
Те ще ми изтекат купоните, ама…
Започнаха и те с лидълските номера..

# 204
  • Мнения: 3 749
И аз ходих само за банани. Взех още преоценен кашкавал от витрината с изтичащ срок и едни маратонки на New Centennial за 20 лева. Някой може ли да даде отзиви за марката, издръжливи ли са или да ги връщам, докато е време?

# 205
  • София
  • Мнения: 1 577
Аз купих един зехтин от турски магазин преди няколко месеца. Не помня цената, но такъв неприятен зехтин не бях купувала. Хем в тенекиена опаковка. Ще ме е страх да повторя от такъв магазин.

# 206
  • Мнения: 9 230
Не харесвам турските зехтини- имат силно/тежък мазен вкус.
Спецификата на гръцкия зехтин ехтра вържин е вкуса на маслина -леко лют, много свеж!

# 207
  • Мнения: 19 043
Между другото в ОЛХ има турски 5 литра за около 30 лева ..интересна цена..

# 208
  • Сливен
  • Мнения: 4 065
Някой с отзиви за детския батут ако е пускан предни години.

# 209
  • Мнения: 468
Розовите домати при нас ,които са от днес-никакъв вкус и мирис,воднисти.Марулите повехнали все едно са преседели няколко дни,даже са почнали да им се излюпват бубите (листни въшки ли са,мухички,какво са Grinning ) После иди яж здравословно.

Общи условия

Активация на акаунт