КАУФЛАНД - МАРТ 2024 - тема 70

  • 55 553
  • 781
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 1 579
Мислех си, че коледната опаковъчна хартия, която взех днес за 50ст ролката и 3 бодита за детето за 5лв са ми добрите промоции днес, които уцелих, но после видях това и купих и двата налични при нас

# 331
  • Мнения: 5 808
Мислех си, че коледната опаковъчна хартия, която взех днес за 50ст ролката и 3 бодита за детето за 5лв са ми добрите промоции днес, които уцелих, но после видях това и купих и двата налични при нас


Супер оферта!
И аз бих взела...

# 332
  • Мнения: 27 753
Вчера си взех от кокосовия чипс с купон, хареса ми. Нависоко стои и едва го видях. На по-ниско стои друг кокосов чипс, който е карамелизиран и не е намален с купон.

# 333
  • Пловдив
  • Мнения: 1 111
Момичета, как става маркирането на касите за самообслужване на един стек газирана вода (примерно) без да се налага да маркирам всяка бутилка?
1.избираш бутон брой артикули
2.избираш от менюто колко броя желаеш
3.натискаш готово
4.маркираш един баркод на желания артикул
5.поставяш на везната

# 334
  • Мнения: 1 061
Въх... къде са тия телевизори, това е ненормално, даже са и смарт. Grinning

# 335
  • Мнения: 792
Това къде седи Hushed

Мислех си, че коледната опаковъчна хартия, която взех днес за 50ст ролката и 3 бодита за детето за 5лв са ми добрите промоции днес, които уцелих, но после видях това и купих и двата налични при нас


# 336
  • Мнения: 3 151
Мин.година тези козунаци бяха супер.Взех днес дано не са ги развалики

# 337
  • Мнения: 473
Скрит текст:
Мислех си, че коледната опаковъчна хартия, която взех днес за 50ст ролката и 3 бодита за детето за 5лв са ми добрите промоции днес, които уцелих, но после видях това и купих и двата налични при нас


Супер,пишете дали работи без проблеми,че винаги са ми съмнителни такива намаления Grinning

# 338
  • София
  • Мнения: 11 532
Извинете за тъпия въпрос, но в кауфланд има ли сухо мляко?
В друга тема се зачетох за течен шоколад от едно време и не ми излиза от ума, трябва да го направя Grinning

# 339
  • Мнения: 27 753
Има. В пакет (мисля, че е 500 грама) за 9,99 лв. Имаше преди и кутии Нестле Нидо, но не съм поглеждала скоро дали още го има и на каква цена.

# 340
  • Мнения: 54 793
Има. Стои при прясното мляко.

# 341
  • Мнения: 1 579
Скрит текст:
Мислех си, че коледната опаковъчна хартия, която взех днес за 50ст ролката и 3 бодита за детето за 5лв са ми добрите промоции днес, които уцелих, но после видях това и купих и двата налични при нас


Супер,пишете дали работи без проблеми,че винаги са ми съмнителни такива намаления Grinning
Ще кажа, но нищо не е разпечатвано по кутиите.
Ако не работи, поне Кауфланд дават правото на гаранция и връщане.
Днес купих биричка и сурови бадени и лешници, намалени и с дълъг срок на годност - бадеми и лешници по 17 лв /кг.
Биричка по 1,20 лв/, л.
Изпекох ядките във фраера и почерпих, който ми помогна вчера да си пренеса телевизорите.
Не че не можех и сама... Не че и комшиите не можеха без ядки и бира в петък вечер. Просто жест. А за самотна майка тези жестове означават много...

# 342
  • София
  • Мнения: 9 959
Дали продават такива, с жичка? Поне 40W, no name марка, т.е.да не е 5лв.

# 343
  • София
  • Мнения: 16 159
Май няма такива крушки.
По Коледа купих подобни от Бриколаж.
Но си носих изгорялата за мостра. Май около 2 лв. струваха.

# 344
  • Мнения: 6 843
Вие можете ли да деактивирате купони?
Да не са махнали тази опция?
Артикулът не е наличен вече цяла седмица. Искам да деактивирам купона, но не може.

Общи условия

Активация на акаунт