КАУФЛАНД - МАРТ 2024 - тема 70

  • 55 638
  • 781
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 23 019
Печивата винаги избирам и взимам с ръкавица.

# 91
  • Мнения: 54 819
Ръкавици има под витрините. Във всеки магазин са все там.

# 92
  • Мнения: 2 974
При нас ги закачат на високо и видно място!

# 93
# 94
  • Пловдив
  • Мнения: 100
Здравейте, какво Ви е мнението за прахосмукачките следващата седмица? Керхера силен ли е как се справя и най-вече перящата Crown ме интересува дали някой е ползвал същата и тя как се справя? Марката никак не ми звучи качествена,но знае ли човек. Все пак едно е да се развали и да се върне,друго е да не върши никаква работа-гаранцията няма как да оправдае този недостатък ако е слаба Simple Smile

# 95
  • Мнения: 3 154
Здравейте, мнение за епилатлора на Ровента тази седмица, някой купил ли си го е? Около 40 лв мисля беше
Точно този -не.Аз ползвам пак на Ровента https://www.emag.bg/epilator-rowenta-easy-touch-24-pinseti-kompa … f1/pd/DBJ40KMBM/? Като гледам е почти същия и съм си доволна.Зависи и какво се търси Simple Smile /Но аз специално предпочитам Ровента пред Браун или Филипс. Взех си без екстри и ми върши работа.

Последна редакция: сб, 09 мар 2024, 15:57 от reninel

# 96
  • Мнения: 37
Моля за отзиви за чугунената тенджера (тази от 49.99лв). Хубава ли е, емайлирана ли е?

Благодаря.

# 97
  • Мнения: 2 200
И аз днес по поръчка на майка ми ходих да видя за този бретер..но не очаквах и да го има де.... Беше ми поръчала още от сряда да ходя, но не успях и разбираемо днес вече нямаше
Дали някакви минуси да не ми кажете, та да й кажа, че не си е струвал 🙄🤣🤭

Другата седмица за кафенце ще ходя май по навреме... ☕

# 98
  • Мнения: 211
Рома доматите са хубави ,сиренето родопско чудо от овче мляко е трошливо  като тебешир.

# 99
  • София
  • Мнения: 11 532
Току що полчих имейл за продукти на стойност 1 стотинка. Били в купоните, със син текст - Специално за теб. Но аз не виждам нито 1 купон със син текст. Къде да ги търся?

Едит - да не би в мобилното приложение? В момента гледам на компютър.

Благодаря Flowers Hibiscus

# 100
  • Мнения: 19 054
Е не пише ли в мейла, аз нямам такъв

# 101
  • София
  • Мнения: 11 532
В мейла имаше линк, който не работи.
Открих ги в мобилното приложение.
Някакви газирани напитки и протеинови барчета.

# 102
  • Мнения: 246
Ако купувате овче кисело мляко на Маджаров, имайте едно на ум, че е смесено с краве. Взех от кауфланд, че ми трябваше за детето. Голяма грешка, тя е с алергия към краве мляко. Сутринта беше на петна и с оттоци.

# 103
  • Мнения: 3 755
Имам някакъв спомен, че се коментираше преди месеци. Потърсих да проверя и се оказва, че не само Маджаров смесват с краве мляко. Проверявали са сирене, но все тая.
https://www.mediapool.bg/kzk-proveryava-ovche-sirene-dimitar-mad … o-news351790.html
За съжаление, и на етикети не можем да вярваме, остава ни само на принципа проба-грешка да отсеем читавите производители.

# 104
  • Мнения: 1 896
Маджаров са си кофти марка.

Общи условия

Активация на акаунт