Лидл 182 - Мартенска празнично-пролетна

  • 54 915
  • 640
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 39 762
Отивам да се образовам за тоя сос.

# 91
  • София
  • Мнения: 5 322
Айолито би трябвало да е класическа майонеза с чесън.
Нещо друго ли има в това от испанската седмица?

# 92
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 901
Да, в България се прави от едно време като чеснова майонеза, това по магазинете е много разреден вид и по-мек вкус, домашното е брутално 😁

# 93
  • София
  • Мнения: 23 121
Пробвах днес Марленките. Не са нещо Уау! За мен това е десерт, а не бонбони и то с доста висока цена. Няма да повторя! Sad

# 94
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 616
Живяла съм в Испания, виждала съм го този сос алиоли и никога не съм купувала. Сега ще взема да го пробвам Simple Smile

Пропуск!
Ами да, нормална чеснова майонеза е. Но нито правя майонеза вкъщи, нито купувам такава, така че алиолито( мисля, че във Франция е айоли) е чудесна алтернатива.
За бонбоните и аз се зачудих, на тази цена трябва да са супер луксозни някакви. По описание не ми се сториха чак такива, пък и да се запасявам. Ще ги потърся тук, не съм ги виждала.

# 95
  • Мнения: 5 644
Аз пък, макар че ненавиждам торта Медовик, все пак взех от тези Марленки да видя за какво е хайпа. За тая цена очаквах нещо специално, а то буквално трохи от меден блат с някакъв крем вътре... И дадох 10 лв за това нещо, абсолютно неоправдано е.

# 96
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 901
Ами ако ги харесваш са уау, ако не ги харесваш не са 😁На чешки медовик са базирани, който там се казва марленка, тия неща из Европа са скъпи. Фирмата продава и медовици и е хит по света.

# 97
  • Мнения: 3 764
Аз взех едни Троник и не се хващат в кутията за батерии на едни лампички, малко им е различен размера, мисля да не пробвам други.
Размера на батериите е стандартен. Не може да не станат, вероятно ще влязат по-трудно, но причината е в кутията на лампичките.

# 98
  • Мнения: 1 828
Подарявам:
Скрит текст:






Купони валидни за следните магазини Лидл в София и Бургас:





Купоните за мини багета за 1 ст. и за печено свинско филе са подарени.

Последна редакция: пт, 08 мар 2024, 07:42 от Viara T

# 99
  • Мнения: 3 764
Viara, печеното свинско филе го искам аз. Любимо ми е. Благодаря!

# 100
  • Мнения: 1 828
Viara, печеното свинско филе го искам аз. Любимо ми е. Благодаря!
Също ми е любимо. Изпратих на лично съобщение.

# 101
  • Мнения: 3 764
Viara, печеното свинско филе го искам аз. Любимо ми е. Благодаря!
Също ми е любимо. Изпратих на лично съобщение.
Получих го. Благодаря!

# 102
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 901
Размера на батериите е стандартен.
Тцъ, не е. Мери. Дори на око се вижда като сравниш с Дурасел и т.н. стандартни марки.

# 103
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 495
преминете на  зареждащи се батерии. сравнително бързо ще се изплатят.

# 104
  • Мнения: 27 947
Аз ли нещо не виждам добре...Къде да търся кремоветв за ръце в обновения Лидъл на Пещерско шосе?🤔🤔 За пореден път гледам до шампоани и не го откривам- лякочистители  шампоани  балсами, измивни гелове за лице и т.н. Но кремове за ръце не видях...

Общи условия

Активация на акаунт