Кръводаряване - много сме, силни сме...

  • 16 873
  • 86
  •   1
Отговори
# 45
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 850
С кака ви Мяу отиваме да кръвоточим след 15-20 минути Simple Smile
Тъй получените кашончета с течен шоколад мислим да дадем на момичетата тук, които ходят по домовете - да занесат някъде, където има нужда. Найка, Ренци и който още - ако искате, присъединете се.

# 46
  • Мнения: 1 339
Мислех да пускам тема но гледам, че вече има такава.
Малко е старичка но нищо Wink

Искам да призова всички, които имат възможност да дарят кръв.
Аз утре или във вторник ще го направя. Мисля, че ако повече хоря го правят няма да има пазар за кръв на черно и циганите да си правят бизнеса както на тях им е кеф.

Надявам се повече хора да направят като мен. Би било хубаво да знаем, че с нашата кръв сме спасили нечий живот... Не мислите ли  Thinking

# 47
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 850
Е...отпреди месец е, не е толкова старичко Simple Smile
Ние с Мяу дадохме, края на лятото - пак Simple Smile

# 48
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Ще правят операция на баща ми в София в началото на другия месец (6-7 август), ще му трябват 3 кръводарители, има ли желаещи?

Последна редакция: чт, 12 юли 2007, 15:15 от Миленика

# 49
  • Мнения: 4 195
Ще правят операция на баща ми в София в началото на другия месец (6-7 август), ще му трябват 3 кръводарители, има ли желаещи?
аз, аз - А+ ми е групата, ставам ли newsm78

# 50
  • София
  • Мнения: 545
Аз съм 0+ и съм на линия  Hug

# 51
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Ще правят операция на баща ми в София в началото на другия месец (6-7 август), ще му трябват 3 кръводарители, има ли желаещи?
аз, аз - А+ ми е групата, ставам ли newsm78

Аз съм 0+ и съм на линия  Hug

Баща ми е В+, но доктора казал, че кръводарителя може да не е от същата кръвна група.
Ако, сте съгласни пишете ми на лични, да се уговорим.

Не съм наясно дали се дават бележки от кръвния център на името на пациента или доктора трябва даде някакъв лист от болницата, където да се впишат кръводарителите. newsm78

# 52
  • Мнения: X
Миленика ,виждам ,че си от Бургас.Та, питанката ми е, в Бургас ли трябва да се даде кръвта или в София.Ако трябва да е в Бургас-брой ме.

# 53
  • Мнения: 178
Голяма тъпотия е, че кръв може да се дари само на едно място в София. Sad Аз съм В+, така че мисля да се присъединя към желаещите да помогнат на таткото на Миленика. Simple Smile

И още нещо: какво пречи, ако жената е в цикъл, когато дарява кръв? Качеството на кръвта ли се влошава? newsm78 И двата пъти, когато съм дарявала, ми беше малко ниско кръвното; слъгах, че не съм неразположена и въпреки това, нищо ми нямаше после. Peace

# 54
 Браво за прекрасната инициатива.  bouquet  bouquet На мен са ми преливали кръв и знам за какво става въпрос, но от другата страна. Преди това, обаче, бях давала два пъти. Ако можех и сега бих се включила Cry

# 55
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Миленика ,виждам ,че си от Бургас.Та, питанката ми е, в Бургас ли трябва да се даде кръвта или в София.Ако трябва да е в Бургас-брой ме.

Благодаря ти, но става дума за София, там ще му правят операцията и доктора изрично каза, че трябва да се даде кръв в Сф.

# 56
  • Мнения: X

Благодаря ти, но става дума за София, там ще му правят операцията и доктора изрично каза, че трябва да се даде кръв в Сф.


Мамка му!!

# 57
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Голяма тъпотия е, че кръв може да се дари само на едно място в София. Sad Аз съм В+, така че мисля да се присъединя към желаещите да помогнат на таткото на Миленика. Simple Smile


Преди малко ходих до "Кръвен център" - Бургас, там ми обясниха, че няма значение каква кръв се дава освен, ако пациента не е с "-" резус, дават талон  с бар код и името на пациента, за който се дарява кръвта.

Предварително Ви благодаря момичета  bouquet, другата седмица ще се чуем с доктора и ще ви пиша да се уговорим.

# 58
  • Мнения: 4 195
ок Миленика, чакаме. и после талона на баркода на теб ли трябва да го дадем newsm78

# 59
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Момичета, желаещите да дарят кръв за баща ми, пишете ми на лични или тук да се уговорим.

Трябват трима кръводарители, кръвта се дава в Кръвен център София.
Доктора, каза че на дарителя дават талонче с бар код и името на пациента, може да се пише и името на болницата.

Общи условия

Активация на акаунт