Кръводаряване - много сме, силни сме...

  • 16 865
  • 86
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 9 990
Анемични не пускат...нисък хемоглобин...... Tired
За бременни, да не говорим......
Готова съм веднага след като родя да давам пак! Grinning Hug

# 31
  • Мнения: X
Анемични не пускат...нисък хемоглобин...... Tired
За бременни, да не говорим......
Готова съм веднага след като родя да давам пак! Grinning Hug
Много искам да даря кръв, но май доживот няма да ми разрешат, тъй като хемоглобина ми е 90, кръвното едва го мерят, едва се докопвам до 50 кила,... Cry

# 32
  • Мнения: 872
Аз искам да даря. Но все  в главата са ми разни истории, където съм ги чувала за разни зарази и т.н. И нали е по желание, да не стане така ,че по желание си навличам беля на главата.
Свиркайте ми ще дойда, но предпочитам да не съм сама.

# 33
  • Мнения: 4 138
няма зарази/всичко би трябвало да е стерилно, не се шашкай. и аз искам да даря крьв, който ходи да свирка. живея в изток до интерпред. кво мамбо дават за награда Crazyне че ще го ям аз, обаче ако успея да вербувам още хора може после да го дам на някой който има нужда Mr. Green

# 34
  • София
  • Мнения: 3 164
няма зарази/всичко би трябвало да е стерилно, не се шашкай. и аз искам да даря крьв, който ходи да свирка. живея в изток до интерпред. кво мамбо дават за награда Crazyне че ще го ям аз, обаче ако успея да вербувам още хора може после да го дам на някой който има нужда Mr. Green
Ами хайде, аз уча там, може да се вдигнем някой хубав ден че и на мен ми трябва кураж....

# 35
  • Мнения: 410
 Кой от Варна утре идва с мен?

# 36
  • Мнения: 13 512
Ние,кръводарителките от Варна давахме последно кръв на 24 октомври  и по-рано от началото на март не можем да  даваме. аз много искам и ще отида в началото на март,надявам се да се организираме повечко  хора.

# 37
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
ОК, Бу,     Аз И  Жука.  Понеже сме от един град, хайде с нашата кола. Казвайте кога. 

Аз, таковата Blush изпаднах в деликатна женска ситуация и още няколко дена не съм годна за кръводаряване. Затова и си трая. Та към края на тази седмица съм налична.

# 38
  • Мнения: 4 195
и аз като Бу и за това си трая.
Но се обадих и проверих - на 6 месеца се кръводарява, моля ви не подвеждайте хората. В краен случай можете да дарите след 3 месеца, но това е в краен и сериозен случай. Не си правете експерименти с себе си - веднъж на 6 месеца но регулярно със сигурност ще сме по - полезни Peace

# 39
  • Мнения: 410
 Днес ходих в кръвния и то с детето. Връчих го на охраната. Така се хвърли милия на пастетчетета от кутийката с лакомства, пък те с изтекъл срок...
 И тези платени цигани- не мож се вреди...
 Но не съм се отчаяла де! Много са мили и внимателни всички от персонала!

# 40
  • Мнения: 13 512
и аз като Бу и за това си трая.
Но се обадих и проверих - на 6 месеца се кръводарява, моля ви не подвеждайте хората. В краен случай можете да дарите след 3 месеца, но това е в краен и сериозен случай. Не си правете експерименти с себе си - веднъж на 6 месеца но регулярно със сигурност ще сме по - полезни Peace
от центъра ми казах, ЧЕ  на 4 месеца  мога да дарявам.,досега съм дарявала на 6.

# 41
  • Мнения: 1 069
Tangerine, ако нямаш 50 кила хич не се пробвай, там имат кантар и задължително ще те мерят, ако им се сториш подозрителна. Поради тази причина не ми взеха миналата година, налагаше се за операция на баща ми. Освен това има и друг тест, една капка от кръвта ти я пускат в някакъв разтвор и ако не потъне, пак не ставаш. Това май е свързано с хемоглобина, но не съм сигурна как.
 И, момичета, да не забравите- полагат ви се 2 или3 дена платен отпуск, който обаче трябва да се ползва веднага!
 

# 42
  • Мнения: 377
Ами аз съм се пробвала преди 2 години на кампания в университета. Не са ме мерили, но като си казах колко тежа и ме върнаха.  Rolling Eyes
Малко се разболях и не успях да отида миналата седмица и май и тази няма да успея, но съм решила да се пробвам пак. С кръвното и хемоглобина никога не съм имала проблеми, но съм 43 кг. Смятам че това ограничение е леко тъпо, при положение, че съм 157 см. висока как да съм 50 кила.  Stop

# 43
  • Мнения: 1 069
 Съгласна съм. Аз също съм здрава, не пазя диета, за да съм слаба, ям си стабилно, но работниците там много, много не мислят, има изискване, спазват го. Предполагам, че ако нещо ти стане, недай Боже, те ще имат неприятности.

# 44
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
С кака ви Мяу отиваме да кръвоточим след 15-20 минути Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт