Свети Трифон или Валентин?

  • 1 406
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 239
Изключително неуместен въпрос. Вярвам, че се шегуваш защото имаш репутацията на една от най-интелигентните потребителки тук и не допускам, че въпросът е сериозно поставен все пак ако се сещаш за какво говорим все пак.

Винаги е било СВЕТИ ТРИФОН. Става дума за патриотизъм, ракия, салата, бой по жената, но и трифон от националния.

Чуйте само как звучи 'свети валентин'... като гей сериал ми звучи на мен, като гей сериал ви звучи и на вас.

Гейовете са лукави същества. Много добре знаят, че жените не са равнопоставени с мъжете и много добре знаят, че далаверата им е от измами с жени тъй като слабия пол си е антитарикат движение ако разбирате за какво говоря. Направиха си гей празник, продават гей артикули на жените, лъжейки ги, че цялата работа била хетеро.   

# 16
  • Мнения: 834
Ще празнувам три празника.
1. Рожденият ми ден ставам на 30
2. Денят на влюбените
3. Ще си пийна порядъчно.

# 17
  • Мнения: 560
Като едно женско подобие на Лимонадения Джон не се интересувам от никакъв алкохол освен боза.Остава Св.Валентин.Това ще ми е първия с половинката. Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 5 877
Млада двойка вечеря в ресторант на въпросната дата.
Мъжът: "Келнер!!! Още една ракия"
Жената (пърхайки с мигли): "Ама милооо, днес има и друг празник...."
Мъжът: "А! И едни сърчица, моля!"

# 19
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Естествено, че Трифон Зарезан;
много ми е лигав на мен този Св. Валентин;
което не означава напиване до забрава.
А иначе цветя получавам и без повод Grinning

# 20
  • MUC
  • Мнения: 297
И двата, и двата... Празници да има!  Crazy

А, да, и с плавен преход към рождения ден на половинката, който е на 15-ти.

Пожеланията не ги помня, щото обикновено Трифон надделява над Валентин  Mr. Green, за подарък също още не знам. При мен с подаръците е сложно, щото както казах, имам рожденник на следващия ден, а освен това се наблюдава и годишнина десетина дни по-късно...  ooooh!

# 21
  • София
  • Мнения: 830
Ех девойки не очаквах такива пиянице дас е извъдите.  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 5 877
Иначе по темата:
не харесвам ни един от празниците.
Трифон Зарезан не е за мен, той си е за лозарите - виж, баща ми има лозе, има защо да го празнува.
Аз с моите две чаши седмично де да се вра.
Свети Валентин ме хвърля в естетически шок. Няма такъв кич. И дядоколедовците с въртящи се дупета бледнеят пред плюшените сърчица-възглавнички с ръчички и крачета.
Не ща подарък, в краен случай букетче кокичета.

# 23
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Ех девойки не очаквах такива пиянице дас е извъдите.  Mr. Green
ее, ти пък сега, пияници Grinning
уважаваме българските традиции - погледни го от тази страна Wink

# 24
  • Мнения: 490
Трифон Зарезан -защото е български.
А това за Валентин ми е много лигаво, трябва ли всичко да вземем на тия американци  Mr. Green
Наздраве!

# 25
  • София
  • Мнения: 1 244
Нищо. Никога не съм ги празнувала. Поводи за напиване не ми трябват  Mr. Green Нито за любоФ. А изнасилени букети... ич не ми трябват. Аз и 8 март го мразя, ама и по други причини.

# 26
  • София
  • Мнения: 2 884
Св. Валентин с Червено вино Peace

# 27
  • София
  • Мнения: 3 421
 Разбира се, че Трифон Зарезан Heart Eyes
 Преди години като ходехме на вилата, какъв купон беше - татко ни правеше венци от лозовите пръчки, пържолите в камината и вино Heart Eyes.
 Сега ще сме сами, но пак ще пием вино по случая.

 Мъжът ми е Валентин и никога не празнува на Св.Валентин(било католически празник), но пък за сметка на това му се обажда"половината телефонна книжка" и вече се примири. Благодари,  без да обяснява, че не празнува и реално са пропуснали именният му ден...

 Св.Валентина е на 10.02.

# 28
  • Мнения: 1 495
Аз ще празнувам Св.Валентин. Освен това не пия и не признавам празници като трифон зарезан. Да не говорим пък, че той беше вече на първи февруари.  Mr. Green

# 29
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 186
... Св.Валентина е на 10.02.
Това и аз щях да напиша.
На 14-ти е Трифон, ама по стар стил.
Ние празнуваме на 20-ти годишнина. Подаръците ги купихме вече Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт