Предложения за GSM

  • 3 708
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 389
Имам Сони Ериксон Z550i (горе, първия) в мъжкия сив вариант. Сребристо алуминиево тяло, радио, mp3. Камерата му е зле, но аз не държа на камера. Батерията е много добра, литиево-полимерна и забравям кога за последно съм го зареждала. Разбира се, има и по-добри телефони, по-висок клас. Въпрос на избор и възможности.

# 16
  • София
  • Мнения: 3 160
Още един глас за Нокиа 7373. Отскоро съм с нея, но е мноооого умна и страшно си допадаме.

# 17
  • Мнения: 2 926
Мъжа ми ми подари този за рожденния ден.Много си го харесвам.Свикнах малко трудно, защото този модел на Нокия е малко по-спортен, но сега го обожавам.Всички екстри!
Моят обаче е червен.
http://www.novgsm.com/a2/offers.asp?tm=2&mo=8720&parent=3118&m=10

# 18
  • Мнения: 3 569
В момента съм с N 70  и там е работата, че хем искам по-малък и по-женствен...хем да си е пак умничък като Nokia. То такъв вариант май все още няма... Blush

Nokia E50

или

7370

Последна редакция: пт, 09 фев 2007, 23:35 от deja pere

# 19
  • Русе
  • Мнения: 511
Благодаря за предложенията!

Аз преди имах Samsung Е630 и много си го харесвах!!! 900 изглежда подобно - готин е! Nokia 7373 също ми харесва много! Имам един въпрос към тези, които имат такав. Маже ли да чете word-ови файлове? На мен много ми трябва тази функция! За това и стоя с N70, че си има Quick Word! Много харесвам и 7380! Страхотен дизайн, ама май от към меню е тъпичък....ако някои знае нещо да казва, че не остана време! Благодара пак!   bouquet

# 20
  • Мнения: 2 180

Това е моето бебче! Много съм доволна, а и не е масов модел като повечето.  Peace Хем не е много голям , хем има голям екран, което за мен беше от първостепенно значение. От съвременните модели Nokia той е съчетал най-много екстри. Има и 512 МВ памет.

# 21
  • Мнения: 27 524
Да използвам темата и да попитам - не мога да намеря сайт на Моторола, където да видя моделите им. попадам все на радиостанции или просто дълги статии, къде са тези телефони  Close Някой да ме насочи?

Какви са по народност?

# 22
  • Русе
  • Мнения: 511

Това е моето бебче! Много съм доволна, а и не е масов модел като повечето.  Peace Хем не е много голям , хем има голям екран, което за мен беше от първостепенно значение. От съвременните модели Nokia той е съчетал най-много екстри. Има и 512 МВ памет.
Извинявай, но не разбрах за кой модел говориш  newsm78

# 23
  • Мнения: 27 524
Никой не разбра  Grinning

Приличаш на Бритни   bouquet

# 24
  • Русе
  • Мнения: 511
Никой не разбра  Grinning

Приличаш на Бритни   bouquet
Никой не разбра  Grinning

Приличаш на Бритни   bouquet

 tooth Благодаря, ако е комплимент де! Защото някой хора не я харесват много!

# 25
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
И моето предложение е за samsung D 900 това е телефона с главно Т - идеален е . Всичко което ти трябва го има. Освен това е много компактен и се побира и в най малката ми чанта. Grinning

# 26
  • Мнения: 2 550
Да използвам темата и да попитам - не мога да намеря сайт на Моторола, където да видя моделите им. попадам все на радиостанции или просто дълги статии, къде са тези телефони  Close Някой да ме насочи?

Какви са по народност?

http://mobilebulgaria.com/mobiles/index.php?producer_id=6  Flutter

# 27
# 28
  • Мнения: 677
Този да ти вземе,на промоция е!

# 29

Общи условия

Активация на акаунт