Странични ефекти на Дуфастон

  • 48 174
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 375
аз пих дуфастон 3 месецс,ка4их 3-4кг,бях много нервна и раздразнителна и многоооо пъпки Crazy

# 16
  • Мнения: 956
Аз също съм  много силно против каквито и да е било лекарства. Но в един момент при мен стана положението нетърпимо - след като пих специално масло от иглика, след 5 разли4ни хомеопатични, които трябваше да взимам на различни интервали, та се стресирах още толкова...хихихи.. Та най-накрая до традиционната медицина. Пък и бебето не идва, та това беше още една причина да не се офлянквам вече..
Пипилота, та само хоромоналните ли са причина за заболяването на жлъчката и черния дроб?
съжалявам много , че ти се е случило това..
Не ми се иска да ги пия, но вече не мога да измисля друго - аз се занимавам с йога, опитах и всички по-безвредни начини за справяне със ситуацията, но вече не ми останах аа
лтернативи..
Да кажа , че сега че чувствам по-добре, след като започнах Дуфастона
Прегръдки на всички!  Hug

# 17
  • Мнения: 1 233
 пилешка супа, от Дуфастона, да. Е, и самата бременност е оказала някакво влияние. За чения ми дроб бяха категорични, че е от хормоналната терапия. Но истината е, че ако не бяха тези хормонални препарати нямаше да я има принцеската ми. Така е, на едно помагат, на друго пречат.....

# 18
  • Мнения: 536
Не съм забелязала да ми повлияе по някакъв начин със странични ефекти даже съм убедена ,че ми помогна за забременяването ми и после за задържането на плода, но спазвах точно указанията на д-ра си . Peace

# 19
  • Мнения: 11 004
Излизаха ми пъпки и може би някое килце отгоре  Sad

# 20
  • Мнения: 1 209
Аз го пия в момента, но не съм забелязала някакви странични ефекти... А дори и да забележа веднага го отдавам на внушение, че е от Дуфастона...

# 21
  • Мнения: 956
Момичета, а корема беше ли ви необичайно подут, докато вземахте Дуфастона. Че на мен ми е така надут, сякаш съм глътнала топка...  Sad Правих си тест, бебето още не е на път. Та поду ли ви се корема от Дуфастона?

# 22
  • Мнения: 1 792
Момичета, а корема беше ли ви необичайно подут, докато вземахте Дуфастона. Че на мен ми е така надут, сякаш съм глътнала топка...  Sad Правих си тест, бебето още не е на път. Та поду ли ви се корема от Дуфастона?
направо балон не топка Tired

# 23
  • Мнения: 956
Няма как , мушмороче, каузата си струва..
Но си мисля, щом и при теб е така, значи не е признак за някакво скрит проблем. Аз съм на НВД и отслабвам, а корема ми си дебелее сам. Но ще търпим, това да е само проблема!

# 24
  • Мнения: 1 792
аз този месец си почивам от дуфастона защото всеки месец качвам по2-3 кг а коремами е като плондер и просто вече не се търпя.това за едно бебе колко жертви правим само Tired

# 25
  • Мнения: 956
Не се тревожи, всичко ще е наред и после ще ни се струва като дребно проблемче това подуване на корема..
Няма как, налага се, аз ги пия едва за втори месец, но се надявам да не ги поия прекалено дълго също...Ако искаш пробвай с диета - тази безвъглехидратната е много ефикасна и определено има ефект. Прегръдки и не се притеснявай от нищо!!!

# 26
  • София
  • Мнения: 1 524
Сега разбрах от къде са пъпките, килцата и подутият корем.
Седя в профил пред огледалото и се пуля  Shocked та аз съм във втория месец, а не мога да си закопчая панталоните - и корем вече имам.
За пъпките една завяхва, две се появяват, направо ужас, а имам по принцип хубава кожа без пъпки. Ех момичета, суетата ме е погнала и се надявам докторът да не ми предписва повече хормони. Ако така пълнея до края на 9-те месеца ще съм плондир.

# 27
  • Мнения: 1 792
Сега разбрах от къде са пъпките, килцата и подутият корем.
Седя в профил пред огледалото и се пуля  Shocked та аз съм във втория месец, а не мога да си закопчая панталоните - и корем вече имам.
За пъпките една завяхва, две се появяват, направо ужас, а имам по принцип хубава кожа без пъпки. Ех момичета, суетата ме е погнала и се надявам докторът да не ми предписва повече хормони. Ако така пълнея до края на 9-те месеца ще съм плондир.
миличка не се тревожи важното е че сега в теб расте нов живот.поне имаш оправдание за всичко лошо което се случва,а ние хем подути и дебели хем пъпчасали а бебета си нямаме.
Не се тревожи, всичко ще е наред и после ще ни се струва като дребно проблемче това подуване на корема..
Няма как, налага се, аз ги пия едва за втори месец, но се надявам да не ги поия прекалено дълго също...Ако искаш пробвай с диета - тази безвъглехидратната е много ефикасна и определено има ефект. Прегръдки и не се притеснявай от нищо!!!
благодаря ти скъпа за куража права си.всичко си струва в името на бебчето.мога ли да те помоля да ми пишеш на лични за тази диетка.много ще съм ти признателна

# 28
  • Мнения: 268
изписаха ми Дуфастон за задържане на бременност понеже имах зацапване. нямаше полза  Sad продължих да го пия още 2 месеца. и корема ми беше подут, и дебелеех и постоянно ми се спеше... в един момент реших че пак съм бременна (боже колко съм тъпа)! чак после разбрах, че това са все "екстри" които вървят с Дуфастона... Сега не го пия. От това което прочетох разбрах, че затормозява овулацията.

# 29
  • Мнения: 956
А някоя от вас случайно да е питала доФтора защо се случва това? Да ни успокои, де... Rolling Eyes
Мушмороче, диетата е ефективна и много вкусна - в Красива мама има отделна тема за нея ВМ НВД плюс някакво духовито продължение е темата. избягват се само въглехидрати - ориз, картофи, хляб, сладко и т.нат, не се броят калории и не се гладува  Naughty
Ти колко време го пиеш Дуфастона и  за какво?
Между другото моят тумбак днес мина всичките ми очаквания - много надут, бе..

Общи условия

Активация на акаунт