Мнението ви за епидуралната

  • 2 031
  • 50
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 22 922
И двете си деца родих с епидурална.Идвата пъти беше голям купон по време на раждането.Шеги,вицове.Нямах никакви болки,чух си ги и двамата като изплакаха и си ги видях.Ако имам трето #Crazy пак ще е така.
И аз така,само дето съм с едно все още... Wink

# 46
  • Мнения: 161
на мен ми сложиха епидурална упойка,която така и не подейства.уверяваха ме и ми казваха изчакай още малко,още 2 контракции и така минаха 7 часа в зверски мъки,които никога няма да забравя.после 45 мин. напъвах и родих моето съкровище.за упойката ме боднаха 3 пъти и също толкова пъти ми слагаха допълнително обезболяващи.болката не намаляваше,а обратно,ставаше все по-нетърпима.по едно време направо се побърках и започнах да ги моля да ми дадат нещо за болката,направо като се сетя изтръпвам.като родих бебока,болката изведнъж спря,изпитах едно страхотно чувство на освобождаване.след раждането 9 часа краката ми бяха абсолютно безчувствени.още се чудя защо newsm78

# 47
  • Мнения: 22 922
на мен ми сложиха епидурална упойка,която така и не подейства.уверяваха ме и ми казваха изчакай още малко,още 2 контракции и така минаха 7 часа в зверски мъки,които никога няма да забравя.после 45 мин. напъвах и родих моето съкровище.за упойката ме боднаха 3 пъти и също толкова пъти ми слагаха допълнително обезболяващи.болката не намаляваше,а обратно,ставаше все по-нетърпима.по едно време направо се побърках и започнах да ги моля да ми дадат нещо за болката,направо като се сетя изтръпвам.като родих бебока,болката изведнъж спря,изпитах едно страхотно чувство на освобождаване.след раждането 9 часа краката ми бяха абсолютно безчувствени.още се чудя защо newsm78
Може би не са ти вляли достатъчно или не е било на вярното място.И моите крака бяха изтръпнали,но нямах увствителност и  към контракциите.

# 48
  • Мнения: 11 004
А какво е усещането след раждането, когато действието на упойката премине? Знам, че главоболието и болката в кръста не са задължителни, но има ли и други болки? Embarassed

# 49
  • Мнения: 22 922
А какво е усещането след раждането, когато действието на упойката премине? Знам, че главоболието и болката в кръста не са задължителни, но има ли и други болки? Embarassed
Мен ме боляха хемороидите ,които полчуих през бременността ,и които се възпалиха от раждането ,и епизиотомията.Друго нищо...

# 50
  • Мнения: 24 467
Аз раждах нормално без упойка и винаги ще помня нечовешката болка,напъните(имах тесен ханш и голямо бебе) Shocked..Казват,че се забравяло..да,но аз ще го помня винаги..това така се е запечатало в ума ми,че известно време имах кошмари Close Ако има следващ път,задължително ще е с епидурална упойка Peace
И аз смятам, че това не се забравя, вече седем години не съм забравила нищичко, затова когато втория път бях с упойка просто разликата беше толкова очевидна, в полза на второ раждане, разбира се, че я препоръчвам на всички мои познати.

Общи условия

Активация на акаунт