Окосмяване по време на бременност

  • 4 446
  • 59
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 104
Като бях бременна и при мен имаше повече косми по корема и малко след раждането опадаха.От хормоните е!

# 31
  • София
  • Мнения: 1 249
И при мен имаше окосмяване, особено по тъмната линия на корема.Като родиш всичко ще се оправи.
Simple Smile

# 32
  • Мнения: 875
Не съм забелязала такова нещо, по-скоро обратното - космите ми станаха много тънки и растат бавно.

и аз бях така   Peace

# 33
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
По корема нямах, а по краката определено намаляха и растяха по-бавно.

# 34
  • Мнения: 260
И при мен се появи окосмяване по корема, а се мажех с крем против стрии на Дева. Така че най-вероятно е от хормоните.

# 35
  • Русе
  • Мнения: 2 354
И при мен се появи окосмяване по корема. Така че най-вероятно е от хормоните.
Peace  Peace  Peace

# 36
  • Мнения: 5 391
И при мен явно имаше хормонален дисбаланс, щото на краката съвсем спряха да растат, а на корема ми се появи окосмяване, което след раждането изчезна.

# 37
  • Мнения: 683
Не е от крема   Wink
От хормоните е , после няма да е така.Но все пак , махай космите , не е нужно да ходиш космата на корема  Mr. Green
Peace

# 38
  • Мнения: 191
А след колко врмеме се махат съвсем? Забелязвам, че са по-малко, но кога ще изчезнат? Тъмната линия също. Предполагам, че е индивидуално, но все пак... При вас кога стана?

# 39
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 230
аз пък съветвам който ще е със секцио от корема да ги махне, иначе в болницата ще ги обръснат! Sick иначе на мен след раждането почти ми опадаха космите от ръцете Laughingкефф!!

# 40
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
От хормоните е. При мен се появиха косъмчета по корема, а окосмяването по краката намаля Sick Е, всичко се нормализира след раждането Peace
Така е.
А след колко врмеме се махат съвсем? Забелязвам, че са по-малко, но кога ще изчезнат? Тъмната линия също. Предполагам, че е индивидуално, но все пак... При вас кога стана?
След два-три месеца

# 41
  • Мнения: 2 159
ами аз бях като теб, все още съм си мата космата, но ужким щяли да изчезнат newsm78

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Тъкмо щях да пускам същатат тема.
Имах лек мъх по корема а сега се превърна в доста черни косми Sad

# 43
  • Мнения: 331
Здравейте и при мен се появи силно окосмяване по корема,хич не се чувствам добре с него,но за сметка на това по ръцете и краката наистина страшно намаляха,дайте съвет за обезкосмяване на триъгълника-винаги съм ползвала кола маска ,но от както съм бременна се бръсна защото ме е страх от инфекции(случвало ми се е ) но сега и бръсненето ми е почти невъзможно ,нищо не виждам от корема...

# 44
  • Мнения: 151
Аз бях от жените с слабо окосмяване но уви- само докато не абременях. Сега след като родих космите по корема са си пак там така че не вярвам много на приказките, че всичко щяло да се оправи Crossing Arms
Ама пък по-важното е детенцето. Както казва майка ми- майка не се става лесно. Искат се много жертви.... Wink

Общи условия

Активация на акаунт