Сполучливи имитации на маркови парфюми - 55

  • 41 311
  • 737
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 2 013
....Намазах си сгъвката на лакътя с маслото Guidance Amouage. На първо четене е страхоооотен. .....

И аз си ги взех днес Simple Smile И веднага се омазах
Ухание е страхотно....другите за сега не ме грабват.Тепърва ще ги тествам.

Последна редакция: сб, 20 апр 2024, 14:25 от Ре

# 451
  • Мнения: 1 936
Може ли някой да ми прати списъците на Зак Зодиак на Иво?
И ако може негов номер за връзка.
Цените какви са при него?
Скоро не съм си купувала от него.
И ако някой знае дали в Ямбол имат Зак Зодиак ,ще съм изключително благодарна! ☺️
https://m.bazar.bg/obiava-14346275/nalivni-parfyumi-zag-zodiak-z … ezplatna-dostavka
Това е профила на Иво,той ще ти прати списъци. Ще пробвам и аз на лично да ти пратя

P.S. Пратих ти😁

Последна редакция: сб, 20 апр 2024, 15:06 от the_demon

# 452
  • Мнения: 878
the_demon ,благодарности!
Харесала съм си няколко ,ще поръчам.
Благодаря за съдействието на хората ,които се отзоваха! ☺️

# 453
  • Мнения: 1 378
Гайдънс-а и аз го пробвах днес. И...останах замислена. Първоначално нанесох са блотер. Едно към едно с Олимпея Леджънт. Може би не се е настоял още, ще го изчакам преди да отиде в размените, де, от опит знам, че транформации се случват като постоят парфюмите /всички, не само тия на Гиза/...Час по - късно пръснах и на кожата си. Много по - различно е положението. Ярка ...синтетика, буквално както мирише новата пластмаса /така усещам тук въпросната круша и жасмина/...с първоначални нотки на ацетон...На моята кожа бързо стигат до базата си парфюмите...Та...половин час по - късно, някъде там, едва доловимо, "с натяжка", може да се каже, че вероятно има и нещо друго там. Може би. Frowning1 Положението е голям цирк, с две думи. Ще го поизчакам, както казах...Пък ще видим. В базата му все пак продължавам да усещам Олимпея Леджънт. ЗА СЕГА. Smiley

# 454
  • Мнения: 27
Здравейте! Някой има ли актуален списък на парфюмите на Рефан?

# 455
  • Deutschland
  • Мнения: 5 457
В кипърския им сайт вижте. От българска страна няма да получите никаква информация. Всичко е тайна при тях 😂

# 456
  • Мнения: 86
Здравейте, пиша с въпрос към тези от вас, които си поръчаха от Shobi.Как са като трайност парфюмите им и колко излезе доставката до БГ? През фейсбук ли поръчахте?
Набелязала съм си на Estee Lauder Bronze goddess много ми е любим;)

# 457
  • Мнения: 41
Broze Goddess имам на  bargello.
А от shobi поръчах от фейсбук страницата има и бг сайт. Казаха ми ,че при поръчка над 50лв доставката е безплатна. Аз не платих доставка , защото поръчката ми беше над 50лв. За трайност може да си добавите капки.

# 458
  • София
  • Мнения: 462
А все пак каква е трайността без добавени капки?

# 459
  • Мнения: 76
Трайността без капки не ми харесва. Следващите пъти ще слагам. А доставката ми излезе 9 евро, получих ги на следващия ден. Като изпълнение ми харесаха, но не съм правила паралелен тест.

# 460
  • Мнения: 136
Трайността без капки не ми харесва. Следващите пъти ще слагам. А доставката ми излезе 9 евро, получих ги на следващия ден. Като изпълнение ми харесаха, но не съм правила паралелен тест.
t=
Това е,  ако се поръча от гръцкото Шоби сигурно... Аз онзи ден платих 5 лв доставка (за поредната си доставка Grinning) ама беше от българския сайт.

# 461
  • София
  • Мнения: 462
Трайността без капки не ми харесва. Следващите пъти ще слагам. А доставката ми излезе 9 евро, получих ги на следващия ден. Като изпълнение ми харесаха, но не съм правила паралелен тест.

Колко часа издържат?

# 462
  • Мнения: 136
Трайността без капки не ми харесва. Следващите пъти ще слагам. А доставката ми излезе 9 евро, получих ги на следващия ден. Като изпълнение ми харесаха, но не съм правила паралелен тест.

Колко часа издържат?
Аз имам един Нишан без капки и го усещам половин ден някъде, но сега с мъжа ми си поръчахме Лейтън, Кокорико и Ботега Венета - Илюжън на макс капки и определено се усеща разликата, на другия ден още ги усещаме.

# 463
  • Мнения: 76
Трайността без капки е 2,3 часа на кожа и е силен само в първите 30 мин. С уговорката, че това се отнася до неотлежали свежаци. По-сладките издържат малко повече. Umbrella for two държа силно около 4.
За сега мнението ми е, че тези на Гиза са по-трайни.
 
Трайността без капки не ми харесва. Следващите пъти ще слагам. А доставката ми излезе 9 евро, получих ги на следващия ден. Като изпълнение ми харесаха, но не съм правила паралелен тест.

Колко часа издържат?

# 464
  • Мнения: 2 013
Добро утро Simple Smile Бързам да споделя за Плажът- новия ми фаворит ! Началото е много силно цитрусово от Юзуто.Първото ми помирисване беше мирис на  току що настърган морков Confounded и си казах НЕ,този няма да е моя. За щастие това отминава за минутка и този цитрус става толкова мек,гушлив и кремав.....започва да мирише като изпрана хавлиена кърпа с много скъп и луксозен омекотител.Пристрастена съм !!! Green Heart
Странен аромат е,не е за покупка на сляпо.

Последна редакция: нд, 21 апр 2024, 09:13 от Ре

Общи условия

Активация на акаунт