Сполучливи имитации на маркови парфюми - 55

  • 42 751
  • 737
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 2 277
Аз точно на сляпо го поръчах😂,като няма как да се тестват:).Също Ухание,Омайна тубероза,Сицилия.
Кой Шанел ще ми препоръчате от Гиза?

# 466
  • Мнения: 2 027
Аз точно на сляпо го поръчах😂,като няма как да се тестват:).Също Ухание,Омайна тубероза,Сицилия.
И аз на сляпо всички поръчах,но има и греди Nerd

# 467
  • Мнения: 2 277
Ooo греди има,като няма опция за тест…

# 468
  • Мнения: 216
Момичета, а някоя от Вас да е пробвала случайно Black Opium на Гиза?

# 469
  • Мнения: 887
Някой може ли да ми каже какви са цените за наливен парфюм Заг Зодиак?
Гледам ,че Иво е сложил цени ,но ми идват високи и плюс доставка ,по-добре да си взема от Мартинез.
Може ли някой да ми каже цените в София?
Или някъде магазин на Заг Зодиак близо до Студентски град.
Големият ми е студент и когато се прибира ,ще ми носи.
Въпросът е на каква цена са 10 мл.?

# 470
  • Мнения: 86
Може ли номера на
Broze Goddess от bargello?
Благодаря за споделеното мнение.

# 471
  • Мнения: 50
Bargello- Este lauder bronze goddess- N 334

# 472
  • Deutschland
  • Мнения: 5 558
Мавина, мерна ми се някъде, че 8 мл е 10.50, което е безбожно.
50 мл. 26 лева, 100 мл е 40 лева.
А тези са някакви специални ли, та 50 мл са с 10 левчета плюс?

# 473
  • Пловдив
  • Мнения: 13 604
При Иво цените са по-ниски с по 0.90лв на пластмасовите флакони, от тези, които поръчваме от официалният сайт на Заг.

# 474
  • Мнения: 887
Благодаря ,момичета!
Поръчах си 3 парфюма на Мартинез за по 10 лв. бройката.

10 мл. на Рефан са 1,50 лв. ,което е супер и ме устройва идеално ,само че когато съм нон - стоп на работа няма да се грабна и да отида до пазара заради парфюми.
Та ,ще ползвам Мартинез ,когато нямам никакво време за излизане и ще се зареждам с Рефан ,когато имам време за ходене.
До нас в квартала има Рефан и то богато заредено ,но обслужването и качеството на парфюмите не ми харесва.
Ла Рив също имам съвсем наблизо.
Днес ходих да пробвам на Ла Рив - One million (Cash ) и дамският Lady Million ,но изобщо не ми харесаха как са направени. На Рефан си напълних ,но на Заг Зодиак ми хареса най-много.
Макар ,че когато постоят известно време им се променя мирисът ,та ще изчакам да отлежат малко.

# 475
  • Мнения: 169
Продължавам да тествам Гиза:
Днес се намазах едната ръка с маслото -  UNS 97 Амбер Хром Ambre Chromatique Maison Crivelli. Това е тежка артилерия за мен. Усещам пушек, сладост, амбра и стафиди. За мен е повече мъжки аромат. Не съм сигурна, че ще го използвам.

На другата ръка намазах UNS 100 Метеор Meteor Louis Vuitton. Tова е цитрусова свежест. Не мога да различа никакви други съставки. Но не е нещо кой знае колко впечатлително. Сигурно ще го използвам, но можех да мина и без него... Без да искам съм поръчала 2 броя вместо един.
Така се получава, когато купувам на сляпо, но аз обичам да експериментирам Simple Smile))

Следва продължение, но ще е в следващите дни.

# 476
  • Мнения: 66
Здравейте!
Утре си чакам поръчката от Divain. Поръчала съм:
Portrait of a Lady by Frederic Malle
Devotion by D&G
Amour by Kenzo.
Случайно някой да е поръчвал от този сайт и какви са впечатленията?
https://parfumi.mall24.bg/?product_cat=%d0%bd%d0%b0%d0%bb%d0%b8% … d1%81%d0%ba%d0%b8
Здравейте, за колко време идава поръчката от Divain и с кой куриер?

# 477
  • Мнения: 41
Хайде и аз с поръчка-  D323 Ухание, UNS97 Амбер Хром, UNS96 Сицилия,  UNS98 Плажът,  UNS91, Бриз от Хималая и  D267 Магма Ексклузив.
Само Магма си я знам от край време и си ми е в постоянен резерв Simple Smile С гругите ще се изненадвам Laughing надявам се приятно Innocent

Чудесен  избор. Purple HeartАз  ходих на място и помирисах  и това UNS102 Божествен Огън. За лятото е  уникално и него поръчах + ухание+плажът, като свежи попълнения за идните топли дни.Flowers Hibiscus
         
Привет само  минавам да кажа , че очаквано  Уханието много ми хареса. Но и Божественият огън е уникален , свеж и прекрасен точно за топлите дни. Много траен и днес ще съм си с него. Целувки

# 478
  • Мнения: 2 027
..Новата ми любов е новата им имитация на Paragon Initio - Lataffa Al Nashama. ...
https://www.fragrantica.com/perfume/Lattafa-Perfumes/Al-Nashama-89762.html
След това мнение му погледнах пирамидата и без много много да му мисля го поръчах Innocent Наистина е страхотен,плътен,наситен и изключително траен.При мен започва много сладко със слива и велур и под тях сладоста се разрежда с цитруси.За мен носи вайб на Уомо Валентино, като този е пъти по-унисекс и по-сладичък,без да лепне ,без да ти става лошо.
Поръчах и аз от Нотино,в момента е още по-намален дори.Един приятел работи в Парадайс и вчера ми го донесе във фитнеса. Нетърпеливо го отворих и се напръсках - 4 от 4 човека казаха че е страхотен, а двама от тях ме накараха още там да им го поръчам и за тях Laughing
jarkira Green Heart

# 479
  • Sofia
  • Мнения: 1 716
Здравейте!
Утре си чакам поръчката от Divain. Поръчала съм:
Portrait of a Lady by Frederic Malle
Devotion by D&G
Amour by Kenzo.
Случайно някой да е поръчвал от този сайт и какви са впечатленията?
https://parfumi.mall24.bg/?product_cat=%d0%bd%d0%b0%d0%bb%d0%b8% … d1%81%d0%ba%d0%b8
Здравейте, за колко време идава поръчката от Divain и с кой куриер?

Поръчката от Дивайн идва за около 2-3 седмици, с Интерлогистика.

И да споделя, че Portrait of a Lady by Frederic Malle мноооого взе да ми харесва. Simple Smile Явно е трябвало време да свикна се него. И също така е доста траен.

Общи условия

Активация на акаунт