“Дяволското гърло 2“ - “Есента на демона“ - нов сезон по НОВА ТВ - Тема№2

  • 34 272
  • 742
  •   2
Отговори
  • Другата България
  • Мнения: 37 306
Вторият сезон на криминалната драма – „Есента на демона“, ще прикове вниманието на зрителите с нови мистични загадки и най-високо продукционно качество
Стартира дългоочакваното продължение на един от най-успешните български сериали – „Дяволското гърло“. Новата история носи името „Есента на демона“ и е първата телевизионна поредица, спечелила престижното отличие „Златна роза“. Тя ще впечатли публиката с интригуващ сюжет и най-високо продукционно качество. Вторият сезон на криминалната драма ще постави героите пред серия мистериозни криминални случаи и тежки престъпления, разиграващи се на фона на величествения и мистичен град Велико Търново. Предстоящият сезон на филмовата продукция затвърждава стратегическия ангажимент на Нова Броудкастинг Груп да подкрепя развитието на българското филмопроизводство и да го представя на международния пазар.

„Есента на демона“ ще събере отново любимите герои Мия Язова и Филип Чанов, в чиито роли влизат изключителните актьори Теодора Духовникова и Владимир Карамазов. Този път двамата полицаи ще трябва да разплетат сложна мистерия, която се крие зад редица убийства в един от най-красивите български градове. В продължението на криминалната драма зрителите ще могат да проследят разследване, изпълнено с много мистика от езотериката и българската история, постоянно напрежение, провокации и изненадващи разкрития.  
В новия сезон на сериала участие взимат едни от най-обичаните и талантливи български актьори. Към главните герои ще се присъединят Димо Алексиев, Мариан Вълев, Ирмена Чичикова, Асен Блатечки, Рая Пеева, Христина Апостолова, Веселин Петров, Александър Тонев, Тони Наумовски и други.
Завладяващият сценарий е дело на Иван Спасов, а режисьор на „Есента на демона“ е Павел Веснаков. Продуцент и на втория сезон на сериала е Евтим Милошев и продуцентска компания Dream Team Group.



Стари теми

# 1
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 289
Благодаря за темата! Сезон 1 ме грабна от епизод 2. Сега се надявам да е от 3 епизод, че снощи по едно време даже чаках да свърши

# 2
  • Галифрей
  • Мнения: 4 129
Благодаря за новата тема!! ❤❤


Smartfietka_ Продължавай да гледаш. Няма да ти спойвам

# 3
  • Мнения: 4 746
И аз идвам в новата тема. Благодаря за труда на Мери.
Относно кой е убиецът смятам след малко да си пусна епизода , за да прегледам изпуснатите от снощи детайли. Толкова се бях пренавила, че разочарованието така ме удари. По подобен начин се чувствах и след като играх играта на Криминист за уж най-трудния им случай. Чаках я с такова желание да пристигне. Мислех, че ще видя голям зор, а  още на 5 мин хванах кой е убиецът. Не знам дали сте играли от техните случаи. Аз бях взела този на Петър Костов. Уж екстра хард ниво. И голямо разочарование...

# 4
  • Мнения: 31 190
Надявам се следващите епизоди да са по- добри и интересни. Със сигурност ще го гледам до края.
Благодаря за темата!

# 5
  • София
  • Мнения: 5 757
Благодаря за новата тема! И аз ще гледам до края. Не ми е чак толкова непоносимо за гледане. Мия ме дразнеше и в първия сезон.

# 6
  • Melmak
  • Мнения: 2 991
Благодаря за темата! В предишната спрях да ви следя, че много пишете и не смогвах.

Има ли вече ентусиасти, които са разгадали нещо повече? В предишния сезон бързо разбрах кой е убиеца, но въпреки това ми харесваше да го гледам.

Тук знае ли се вече?
Мисля, че още не са ни представили всички герои.

# 7
  • София
  • Мнения: 38 499
Ох, познавам тази русата актриса лично и ми стана гадно снощи. После се сетих, че раните на коленете не отговарят на описаните наранявания.
И аз мисля, че не са показали всички герои.

# 8
  • Мнения: 2 107
На мен все още ми е интересно, така че не мога да кажа, че съм разочарована.
И аз мисля, че тепърва ще се заплита. Куката какво ли прикрива?

# 9
  • Мнения: 9 439
И на мен ми е интересно. Все повече започвам да си мисля, че убиецът е библиотекаря в инвалидна количка.

# 10
  • USA
  • Мнения: 7 298
Куката какво ли прикрива?

Некадърност, при това много неуспешно.

# 11
  • Мнения: 10 807
Само да вметна, че онаниращ полицай в обществена тоалетна и в Родопите няма да е много мистична и красива гледка Joy

Втори сезон няма общо с първия. Въобще не си спомням да е имало така негативни коментари и то от епизод едно. Ще кажете, че съм збаравила.. не съм. Ако първи сезон беше такава боза както тези два епизода, нямаше толкова хора да го чакат сериала и да се вълнуват. С този сценарий, режисура и игра и Родопите нямаше да замажат положението...

# 12
  • София
  • Мнения: 2 306
Благодаря за новата тема! 😘
На мен все още ми е интересно, така че не мога да кажа, че съм разочарована.
И аз мисля, че тепърва ще се заплита. Куката какво ли прикрива?
На първо място връзката си със съдийката.  После - разкриването на корупционни схеми със силните в града. За него ще е по-добре да обвинят мъжа й или някой “луд” , по възможност  скитник, преминаващ през града. Всяко усложнение го плаши 😉.

# 13
  • Мнения: 10 807
Май не видях да се коментира как Куката смачка заповедта за проверка/ обиск, дето неговоте хора искаха да разследват. Определено е замесен в големи схеми и го е страх да не го разкрият. Сигурна съм, че в един момент полицията ще си мисли, че той я убиеца като разберат, че е имал отношения с убитата. А тази жената на продуцента е като някаква кръпка в сериала. Нищо не говори, само се разхожда и отчита присъствие...

# 14
  • Мнения: 45
Освен онаниращият полицай, култова е и репликата на адвоката, черпещ с кафе - "направи добро, изяж л@йно Grinning

Общи условия

Активация на акаунт