Дяволското гърло Тема 6 "Три жертви и никаква следа!"

  • 26 651
  • 618
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
"Дяволското гърло" разказва историята на криминално разследване на ужасяващи убийства, които се случват. Владимир Карамазов е в ролята на разследващ полицай от Смолян, а Теодора Духовникова е следователят, изпратен от София, за да му помага.
Сериалът е заснет през м. Август и Септември 2017г. в Смолян, Пампорово и София.
Премиерата е на 28.02.2019, от 22:00 часа

Актьорски състав:
Владимир Карамазов - Филип Чанов
Теодора Духовникова - Мия Язова
Васил Банов - Димитър Чанов
Христо Петков - Асен Чанов
Валери Йорданов - Манол Попнеделчев - Попето
Стоян Радев - Красимир Каров
Лидия Инджова - Донка
Димитър Николов - Славчо
Диана Димитрова - Камелия
Участват и актьори от Смолян


Официална Фейсбук страница
https://facebook.com/diavolskotogurlo/

Промо клипове:
https://www.facebook.com/diavolskotogurlo/videos/441122049758823?sfns=mo
https://www.facebook.com/diavolskotogurlo/videos/1159709684191654?sfns=mo
https://www.facebook.com/diavolskotogurlo/videos/1212791912209231?sfns=mo
https://www.facebook.com/diavolskotogurlo/videos/253779648888645?sfns=mo

Тема 1 Тема 2 Тема 3

# 1
  • Мнения: 548
Благодаря за темата! Радвам се, че вече има и анкета! Simple Smile Гласувах за Краси тъй като още ми е подозрителен.

# 2
  • Мнения: 4 744
Благодаря за темата, гласувах за Филип, заради информацията, която дава Карамазов дава за героя си Филип, а на този етап друг не се сещам..който да е изненадващ убиец.

# 3
  • гр.София
  • Мнения: 4 151
Няма да гласувам,понеже все още не искам да знам ,кой е убиецът -)  Наслаждавам се на филма.
За Лазар ми е интересно- кой или какво ще ги насочи да го търсят именно него. Дотук разследващите дори не подозират за съществуването му.

# 4
  • Мнения: 123
Шофьора каза, че се е отказал именно, защото на детето не му е стигало въздух, а все пак и той е баща.

На иконите на Страхил е изобразена само майка му.

# 5
  • Кърджали
  • Мнения: 10 249
Тук съм. Гласувах за Асен (по навик вече)

# 6
  • Мнения: 48
Ами то и Лазар  е нечие дете с Диана си паснаха. При  всички положения не е убиец, но  може да е отишъл в Смолянско  да си търси корените............

# 7
  • Мнения: 4 181
Благодаря за новата тема 💖
Все още се чудя, по-късно ще гласувам.

# 8
  • Мнения: X
И аз по - късно ще гласувам. Единия глас ще е за Лазар.
Благодаря за темичката.
Чудя се и Миа, защо не показа снимка на Асен на онзи, който беше й казал, че 1та жертва е посещавана от занимаващ се с коне.

# 9
  • Мнения: 48
Дете е основен мотив.
Едно дете захвърлено в гората.-Наказание  за това  деяние.
Осиновено дете в семейство Чанови. Асен си  мисли, че  е той, но може и да не е. По- вероятно  да не е.
Дете  в  сянката  на бащата.Филип, не иска  да бъде мислен за слаб.
Син, чиято любима  е отнета от бащата.
Лазар- билейско име може  би  начий незаконен син, Филип  го дават  женкар.
Детето на шофьора  на  буса, наказано  за участие или  безучастиетието   ........
Диана- детето, с което  една психоложка не може   да  се  спарави...
Донка също дете носи.
Образ на баща.............

# 10
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Филип и  Краси са ми най-вероятни към момента, явно и други мислят така.
Иначе в анкетата само нероден Петко на Донка липсва май. Joy

# 11
  • Берлин
  • Мнения: 4 477
Дона,благодаря за труда.
На мен ми направи впечатление медальонът на Язова с дървото на живота.
Не съм гласувала още, не съм сигурна в предположенията си. Не виждам обаче като убийци най-спряганите Филип, Асвн и Лазар

# 12
  • Мнения: 4 550
Мерси за анкетата! Гласувах за Асен - има мотив, достатъчно хитър е, знае как разследва полицията, знае как да заблуди всички, а и това с оставения пакет, където не го е хванала камерата. Също така гласувах и за Лазар, въпреки че се надявам да не е той. Просто не разбирам защо толкова ни го набиват на очи този герой, а и неговата история е все още някаква загадка. Всички останали не са ми подозрителни.

# 13
  • Мнения: 123
Дете е основен мотив.
Осиновено дете в семейство Чанови. Асен си  мисли, че  е той, но може и да не е. По- вероятно  да не е.



За другите възможно е да. За това конкретно по-скоро не, защото жената от дома, където е бил Асен му е помогнала да намери майка си.

# 14
  • Мнения: 123
Качвам и по-интересното за мен от епизод 2!

1. Колата на Каракехайов е изгоряла. Руфинка е там и казва:
"Огъньо що е горил колата ще гори и града, и хората."
2. Флаш: мигаща лампа, ръка от, която тече кръв, буркан, къщата на пчеларя, лампа, трупа, жена със запушена уста е хваната и пищи, лампа
3. В колата намират златни монети. Смятат, че може да е местопрестъплението, защото всичко е изгоряло и няма следи.
4. Разпит на бежанеца:
Казва се Самид Хадад, от Сирия, Алеппо (северо-западна Сирия), там е роден и израснал, минал е границата сам (не в група), последен курс по медицина. Намерил овцата мъртва, без очи и я порил, защото бил гладен. Каракехайов му помогнал да мине границата като го качил в багажника на кола, пътували дълго, мислел, че ще се задуши. Колата била бял джип от руските. Спрели, К. го извадил от багажника, поискал му всичките пари, С. отказал, К. го ограбил, но бежанеца успял да избяга. Не знае нищо за трупа. Анализ показва, че С. е взел някакво психотропно вещество, което смятат, че може да е причина за убийството.
5. Миа се съмнява в показанията и изпраща аудио запис за да провери дали диалекта му е от Алеппо.
6. Донка прибира доказателствата по случая в сейфа в кабинета на Филип. Миа е там и вижда. Препоръчва на Филип да не казват нищо пред журналистите, защото според нея бежанеца е или много богат или потенциален терорист (за да е минал през този канал).
7. Чанов старши кара Самид да подпише самопризнание за убийството като в замяна му обещава минимална присъда. С. му стиска ръката и казва:
"Сега вие убихте човек."
8. Втория бежанец вече не бил на българска територия и шефа на Миа я кара да се върне в София. Тя отказва, но става ясно, че резултатите от последния психо тест показват, че тя не се справя с посттравматичния стрес. Трябва да излезе в отпуск, а после да я преместят. М. се съгласява. За бежанеца докладва, че няма нищо важно.
9. Чанов старши иска да обвинят бежанеца, а после да събират доказателства и да го осъдят по бързата процедура. Към Филип:
"Искаш да ни линчуват, защото си изпуснал изверга или искаш да влезеш в историята? Стегни се!"
10. Филип обявява пред журналистите, че тялото на П.К. е намерено обезобразено в Тъмното езеро. Бил е замесен в канал за трафик. За убийството ще бъде обвинен сирийски гражданин, който го е извършил в състояние на афект.

По-късно ще пусна още!

Общи условия

Активация на акаунт