Дяволското гърло Тема 6 "Три жертви и никаква следа!"

  • 26 684
  • 618
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 14 684
Интересно, откъде ще разберат за Лазар, никой не знае за него. В коя серия Диана сви часовниците, а още не са се появили. Може би Миа ще ги намери, сещайки се най-после, че има дъщеря и не я е виждала от доста време. 

# 46
  • Мнения: 48
сигурно, ако има карта и  се отбележат   местата, където  има символика някаква, скалата, езерото.... пещерата..

# 47
  • Мнения: 4 746
Гласуваме, за да ни д по-интересно и да видим всеобщите нагласи, а другото го правим от преди да е започнал сериала 😂😂

# 48
  • Мнения: 1 401
Ще видим дали не е изтекла информация, защото, ако се окаже, че е Краси...

Какво имате в предвид, не схванах - кой е издал, че е Краси?

# 49
  • Мнения: X
Жълтите медии пишат, че е Краси

# 50
  • Мнения: 2 364
Някой спомена озвучаването - о, тук е чудесно, едно време колко ужасно беше, даже забелязвам, че самите актьори тук се стараят да изговарят фразите по-бавно и по-ясно.
По повод озвучаването, нещо за развеселяване  Laughing
https://www.24chasa.bg/mnenia/article/7400326?fbclid=IwAR0Hm0Gqu … OqaMz1W57whUHHgns
 

# 51
  • Мнения: 422
Жълтите медии пишат, че е Краси
Те, жълтите медии, си пишат статиите, четейки тук. И моята Руфинка може да я прочетем някъде Joy

# 52
  • Мнения: 10 802
Някой спомена озвучаването - о, тук е чудесно, едно време колко ужасно беше, даже забелязвам, че самите актьори тук се стараят да изговарят фразите по-бавно и по-ясно.
По повод озвучаването, нещо за развеселяване  Laughing
https://www.24chasa.bg/mnenia/article/7400326?fbclid=IwAR0Hm0Gqu … OqaMz1W57whUHHgns
 

JoyJoyJoy
Попето ще да е този фъфлещия хахах
Абе важното Владо да пръска сексапил Joy

# 53
  • Мнения: X
Аз анализирам образа на Краси, Асен и Филип много внимателно. Когато Руфинка идва за пръв път в участъка, изпращат Славчо, после идват при нея Филип и Попето. Ако е някой от тях убиецът, Руфинка щеше да го посочи. Остават Краси и Донка. Краси беше този, който в разследването споменава, че убиецът може и да е "или полицай, пази Боже" цитирам. Донка се съмняваше в Славчо. Тука работи принципа "съмняваме се в другите за собствените си низости". И двамата ги следя изкъсо. Странно е, че Краси оповести на цялата полиция, че чака пакет. Интересно ще е, ако не получи зарядно.
Но аз продължавам да търся убиеца по думите на Руфинка "злото, което се крие в планината". Съмнителни са ми всички персонажи, които живеят в гората - Лазар, Асен, Пчеларя, жена му, семейство Чанови, без Филип

Това са моите предположения. Ще гласувам по-натам, когато разкрият и другите образи. Grinning

А кой може да е фанатик от тези? С тази Библия...

Последна редакция: нд, 14 апр 2019, 21:57 от Анонимен

# 54
  • Мнения: 9 619
Гласувах за Филип, защото много ми се иска да е той. Grinning
Убиецът трябва да почне да се гъбарка с полицията, като един познат похват. Сещам се за един сериен убиец в От местопрестъплението им пращаше точни макети на убийствата и почти уби един от тях.

От цялата статия разбрах, че Владо е секси(нищо чудно, жена е писала статията Grinning) и че Теодора говори ясно Joy

# 55
  • Мнения: 48
да ама тя каза на Филип нещо от  сорта, че е шейтан, ама дали  на  него или за човек от  планината......Това  е много неясно...........
Относно колата беше по- категорична. Тоя що е  горил колата, ще гори и  града

# 56
  • Мнения: X
Злати, с глас се смях на статията, съседите сигурно ме чуха Joy

# 57
  • Мнения: 549

Когато помюсюлманчвали района имало мома, която турски владетел поискал за жена. Тя помолила да се качи на скалата за да погледне родния край за последно. Качила се, скочила и загубила живота си, но вялата не.


Между другото, тази легенда я знам от години и е абсолютно реална! Много възрастни хора са ми я разказвали. Simple Smile

# 58
  • Мнения: 123
Връщам се да оправям за Св. Матей. Вече и ловците станаха овци с този филм 😁 Аз това, което прочетох е, че е смятан за митар (събирач на данъци). На кое последно е покровител?

# 59
  • Мнения: 6 939
Няма да гласувам, никого не подозирам вече 😁 тази статия даже не можах да я дочета 😂
Флора, не че искам да те обидя, но не разбрах защо преразказваш сериите?

Общи условия

Активация на акаунт