Бързо,лесно и трайно отслабване с мляко и лимони

  • 116 171
  • 466
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 524
Ще взема и аз да го пробвам , че тази неравна битка ме умаря вече...

# 16
  • Мнения: 7 263
Е,бравос,вече станахме двечки,ще се подкрепяме,разбирасе.Само този киселаш да не вземе да ни се отрази и на настроението,че много лошо.Прочетох пуснатият линк,значи тази тема се е обсъждала доста отдавна,но положителни отзиви за съжаление няма,аз си мисля,че хората са си яли лимончетата,ама никакви хранителни ограничения не са правили и за туй така се е получило.Аз ще бъда стриктна,пък и прочетох,че трябва да се спазва 2 седмици,значи първата по описания по-горе от мен начин,а втората в обратна последователност,т.е.
8-ми ден-1 коф.кисело мляко с 6 лимона
9-ти ден-1 коф.кисело мляко с 5 лимона
.................................................................
13-ден-1 коф.кисело мляко с 1 лимон

Аз реших така да я правя и се надявам на 20 февруари(тогава е краят за мен)да съм поне -5 кг.Успех на всички,който ще пробват

Бе ще взема и аз да пробвам, не звучи толкова зле, надявам се поне да не кача ще гледам да се придържам предимно към меса и салати и малко плодове сутрин.
Друго се сещам сега - може ли да се пие кафе, може ли кафе с мляко и дали трябва да е със захарин?

# 17
  • София
  • Мнения: 218
не мисля,че едно,две кафета ще окажат някакво негативно влияние върху диетата,така че пии си спокойно,за млякото и захарина е малко под въпросче,ама ако го пиеш сутрин,няма да има проблеми.Аз без кафе немога,изпивам минимум по 3 на ден,но го пия чисто,без захар,мляко или сметана Naughty

# 18
  • София
  • Мнения: 1 642
Ако може една рицарка да ви оспами малко темата, ще се изкажа.

Първо Мимитке ти одавна си разкрита, че се спотйаваш на нашето баконче, така че нищо не ти пречи да пишеш в рицарската тема.
Второ това с лимоните и свалените много кг на мен ми звучи като чист глад - а вярвам знаете лошото свойство на глада - йо-йо ефекта, тъй че ако наистина сте решили да пробвате диетата, не гладувайте.
Трето - проблем, с който се сблъсквам в момента нищо, че съм само три кила надолу - при рязко отслабване кожата провисва, а това се оправя по трудно и от кг сами по себе си, така че внимавайте.

Имаше и още ма го забравих. Успех на всички в начинанието!  Hug

# 19
  • Мнения: 1 540
Трябва да имаш здрав стомах за тази диета.

И да имаш здрав стомах, ще го развалиш.

# 20
  • София
  • Мнения: 218
Здравей,Попче.Ама вие рицарките сте много наблюдателни,бре.Не случайно сте ръкоположени вече GrinningОт отдавна мисля да вляза във вашите среди,много си ви обичкам,много сте ми интересни и забавни,имам чувството,че ви познавам,ама все не ми достига кураж.Вие вече сте си сформили една ударна група и на новаците им е малко трудно да пробият в рицарските укрепления.Е,някой ден и аз ще се престраша да се предложа за ръкополагане,ама много ме срам,да знеш.
Относно килограмите и бързото сваляне,аз въобще не препоръчвам да се гладува,а напротив.Предлагам схемата с млеката и лимоните,но освен тях се ядат и много други неща,но в разумни граници,както и вие рицарките правите,нали така.А за забранените храни като тесто и сладко и дума не може да става,както в тази диета така и при вашата. newsm78Така че няма проблем и вие да я пробвате,и без това сутрин си хапвате млекце,ама този път към млекцето и лимонче,нищо повече,а другите ви хранения за деня се запазват.Аиде,Попче,лека вечер па дано съм опровергала отговора си по най-добрият начин  bouquet

# 21
  • Мнения: 4 806
Mimitke, няма страшно при нас - а пък ти специално си поне 2 пъти официално канена Simple Smile

Все пак - умната с лимоните, нали? Препоръка - ако наистина очкаваш ефект - нека плодовете да не са много сутринта. Един, максимум два. По-добре едно яйчице да се хапне.

# 22
  • Мнения: 1 424
Здравейте,от доста време чета публикацийте в този форум,много са ми интересни и забавни всички теми тук.Пробвах известно време Японското чудо(без особено големи резултати)след това се прехвърлих на Рицарките,чийто режими са доста добри и аз ги изчитах всеки ден с огромно удоволствие,но вчера попаднах на нещо много интересно и съм решила да го пробвам.Една позната ми съобщи за тази диета и ме увери,че резултатите са зашеметяващи.В какво се състои диетата:
1-ви ден:Едно кисело мляко със сока на един лимон
2-ри ден:Едно кисело мляко със сока на два лимона
3-ти ден:Едно кисело мляко със сока на три лимона
...................................................................................
и така всичко се повтаря като всеки ден се увеличава бройката на лимоните
7-ми ден:Едно кисело мляко със сока на седем лимона Sick
Аз знам,че при тази диета се ядат само 1 кофичка мляко и лимоните,без нищо друго. Май так беше свалила момичето от Треска за злато, ако не се лъжа  newsm78
Не съм пробвала,много хард ми се вижда дори и за мен  Shocked  Но човек никога не знае.... може и до тази диета да стигна

# 23
  • София
  • Мнения: 218
Благодаря Асе за приветствието,тя и Танитка ме покани преди време,ама нещо аз се дърпам newsm78
Е,ще дойде и моят ред,обещавам.Аз най-вече не ви пиша,защото съм мнооого несериозна,днес ми се пише и пиша,а от утре може и цял месец нищо да не напиша,защото ме мързи,не друго.Та за да не ви разочаровам и просто да си побъбря само замалко с вас и после да изчезна,просто реших да не ви пиша,да бъда просто страничен наблюдател,засега.Иначе много се радвам на вашето приятелско отношение не само към вас самите,а и към новодошлите.
Ей,водчице,ти пък накъде си тръгнала да сваляш с тез смешни кила,я се освести малко,не ти трябват тежки режими на теб,да знаеш,а просто разумно хранене и всичко ще е в ред. Joy Joy Joy

# 24
  • Мнения: 56
Здравейте момичета,аз мисля че съм чувала нещо подобно но в тази смес се слагаше и овесени ядки и се,ядеше по 2с.л. преди ядене.

# 25
  • София
  • Мнения: 218
Добро утро,момиченца.Май тази диетка не намери привърженици,но както и да е.Аз няма да се откажа толкова лесно.Днес ми е втори ден и съответно два лимона с кисело мляко SickНаправих си го ама да ви кажа доста е киселичко,направо взе да ми се гади,незнам как ще понеса по-нататъшните дни,но ще положа максимални усилия,за да успея.Лек и успешен ден на всички диетуващи,независимо каква диетка са си избрали  bouquet

# 26
  • Мнения: 577
добро утро.
мимитка ние май само двете ще си диетуваме,ама лошо няма.
и аз сега си направих сутрешната доза.
аз обаче мисля да сьчетая диетата сьс някакьв по-сериозен режим на хранене,че да има по добьр резултат.ти иньче какво хапраш през деня?

# 27
  • Мнения: 4 171
Здравейте,от доста време чета публикацийте в този форум,много са ми интересни и забавни всички теми тук.Пробвах известно време Японското чудо(без особено големи резултати)след това се прехвърлих на Рицарките,чийто режими са доста добри и аз ги изчитах всеки ден с огромно удоволствие,но вчера попаднах на нещо много интересно и съм решила да го пробвам.Една позната ми съобщи за тази диета и ме увери,че резултатите са зашеметяващи.В какво се състои диетата:
1-ви ден:Едно кисело мляко със сока на един лимон
2-ри ден:Едно кисело мляко със сока на два лимона
3-ти ден:Едно кисело мляко със сока на три лимона
...................................................................................
и така всичко се повтаря като всеки ден се увеличава бройката на лимоните
7-ми ден:Едно кисело мляко със сока на седем лимона Sick
Иначе през деня се яде всичко което пожелаеш без сладко,тестено,газирано и алкохол.
Този режим се пази една седмица,след това се почива една седмица и пак се повтаря.А резултат бил 14 кг.за един месец,за което не гарантирам все още,но дано да е така baby_neutral
Знам че не е много здравословно да се отслабва с такова темпо,но вече от едим месец съм на диета и нямам кой знае какви резултати,такаче се наемам да я спазвам.
Та молбата ми е ако някой е чувал за тази диета,ако е постигал някакви резултати или е решил да я спазва нека пише Hug
Супер диета! newsm10

# 28
  • София
  • Мнения: 218
добро утро.
мимитка ние май само двете ще си диетуваме,ама лошо няма.
и аз сега си направих сутрешната доза.
аз обаче мисля да сьчетая диетата сьс някакьв по-сериозен режим на хранене,че да има по добьр резултат.ти иньче какво хапраш през деня?
Здарсти,Ани.какво хапвам ли?Ами предимно плодове.Сутрин си изпапквам млекцето с лимончетата,след това карам цял ден на плодове(ябълки)и вечер се поотпускам малко повече(точно когато не трябва,ама тогава ми е най-сладко)и си хапвам каквото ми се иска-месце,яйца,гъбки,салатка,само без сладкиши и тестени изделия,без да се тъпча ,докато ми е вкусно.А ти какво правиш,как я караш??? Rolling Eyes

# 29
  • Мнения: 577
и аз така наблягам на плод4ета,но на мен короният ми номер е да се натьпча както си знам преди лягане Embarassed Sickвечер имам апетит за трима.смятам да вечерям пилешки пьржолки в грил тигана и салатка.ти колко кг.имаш за сваляне?

Общи условия

Активация на акаунт