Бързо,лесно и трайно отслабване с мляко и лимони

  • 116 272
  • 466
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 306
Сисинче, благодаря ти много за съвета!!!!Аз преди няколко дни пак така попитах, ама никой нищо не каза по въпроса.Ще изпълня съвета Ти пък да видим.Мисля още,че лимоните са ми били малко,защото почнах до 4 на ден,пък като видях +резултат продължих няколко дни с 3, после2.Преди години хапвах повече и диетата имаше резултат,а сега май годинките си казват думата.....

# 391
  • София
  • Мнения: 218
Добро утро на всички лимонки HugВчера цял ден нямах нЕТ и затова не писах,беше ми мноооого мъчно за вас,но днес отново съм на линия.
DUNT почнахме ли грейпфрутите,аз вчера изпих 2 през деня,много хубав и приятен фреш се получи,а вечерта си хапнах още един.Храненето съм го намалила до минимум,но нещо кантарът е зациклил на едни и същи килограми и все си мисля,че всеки човек има един критичен праг на тегло,ние с теб може би сме точно на него,къде простп зацикля,но прекрачили този праг след това е лесно.Такаче продължаваме да се борим заедно,няма да се отказваме.Прегръщам те DUNT,за цялата упоритост която проявяваш,за стимула,който ми даваш,заедно ще успеем.Лек и успешен ден  bouquet

# 392
  • Мнения: 226
Момичета първо искам да ви поздравя за готината темичка   bouquet
Бих искала да ви питам едно въпросче  Blush Аз имам да свалям 5-6 кг и реших да пробвам с грейпфрутите, тъй като вие ме запалихте доста Hug Та искам да ви попитам дали ще стане ако ги изяждам, а не правя фреш?  newsm78
Благодаря ви предварително  Simple Smile

# 393
  • Мнения: 306
Здравей, МИМИ!!!!Много ми липсваше вчера!!!Аз вчера пих 3 грейпфрута, но днес съм +0.400кг. т.е. до тук - 0.200 и много ме е яд,затова продължавам докато не видя желания резултат.Пиши по-често,това ми действа много мотивиращо!!!!Мими, щом зацикляме, значи скоро ще почнем да сваляме,но трябва подкрепа,вяра и издръжливост - ние го имаме!!!!

# 394
  • Мнения: 306
Лори, добре дошла!!!!Попаднах на информация, че по-голям резултат има като се ядат, но аз не мога и затова ги пия.Успех и се отчитай редовно,за да се подкрепяме!!!!

# 395
  • София
  • Мнения: 218
Здрасти,DUNT-ито.Ще се подкрепяме,няма начин,щом сме се хванали на хорото,ще го играем до края.
Аз,да те питам нещо.От вчера см на грейпфрути и сутринта забелязах,че доста по-лесно ходя до тоалетна,дали е от тях.Имам чувство,че всичко ненужно изкарах SickДали не се дължи именно на чудотворните грейпфрутчета,те топят излишни мазнини и съм сигурна,че дори при нормален режим ще свалим някое и друго килце

# 396
  • Мнения: 306
Мими, май си права, защото от лимона нещо се запичах, а днес от11 дни насам -лесно и без усилие,даже газове имам за първи път живота си,което било хубаво!!!Като си пиша с теб добивам сила и енергия да продължа!!!

# 397
  • Мнения: 577
здравейте  Hug
аз свьрших лимоните,направих един ден почивка и от утре ще почвам греипфрутите.Дунт,ние двете маи само не слабеем Tiredаз вече започнах да се успокоявам ,че кантара ми не е наред Joy

# 398
  • Мнения: 306
Ани, няма страшно - ще смъкнем само трябва да вярваме и да продължаваме с голяма упоритост!!!!Ти къде се загуби????Не Ти трябва почивка -почвай от днес - грейпфрутите са супер!!!!

# 399
  • Мнения: 577
ама аз починах вече(един ден на ананаси).извинявам се ,че немога да пиша много често вьв форума,ама работа,работа и пак работа Tiredуспех на всички  Moneyи дунтче споко мила,гледаи само какви Фиданки щЪ сме лятоска Mr. Green hahaha

# 400
  • Мнения: 306
Ани, не се извинявай, ако има ефект от ананаса пиши!!!

# 401
  • Мнения: 721
Здравейте момичета, много се радвам дави пиша днес, защото вчера покрай бебето не ми остана време. Имам чувството, че навъртам 5 км/ден в апартамента.
Иначе, не съм се мерила и днес съм на 2 лимона, утре на 1 и после почивка малко и пак съм с вас. Ще се премеря в събота. За ходенето до тоалетната, нямах проблеми, което мноого ме учуди, но после се светнах защо е - купих си от пазара люти чушлета и направо съм огън Crazy Да не говорим, че в тях се съдържало най-голямо количество вит. С, нещо от рода  2-3 лимона=1 чушка.

Приветсвам новите мами с добре дошли Hug
Аничка, адаш, щото и аз съм Ани, пиши как си с ананасите. Да не забравя - правя упражнения от новогодишния брой на Космополитан. За дупе, бедра и корем са. Много са бавни, но определено имат ефект. Бременският ми корем се е посвил.

Цункам ви и не се отказвайте. Ще се справим Heart Eyes

# 402
  • София
  • Мнения: 218
Ех,аз преди малко писах,писах и скапаният сървър всичко ми изтри.Направо ми иде да го hit hit hitама какво да се прави.Ха сега отново......Ама момичета,няма да се отчайвате,че нищо не сваляте.Я си помислете само колко години ги качваме тези кила,я си помислете колко храна сме изяли,колко банички и шоколади.И сега за една седмица,фюююююююююю и ставаме манекенки,нестава.Ще продължаваме с борбата,а съм сигурна,че в сантиметрово отношение сме намалили доста обиколките си,то с тез лимони,няма начин.Я се съблечете и се погледнете пред огледалото,забелязвате ли разлики,не ви ли се струва че целулитата намалява.Аз такива наблюдения имам.
Та,момичета,продължаваме в борбата.Аз преди малко си сътворих едно фрешче от 4 лимони и един грейпфрут,нещо превъзходно се получи,опитайте,и гладът изчезва Joy Joy Joy

# 403
  • Мнения: 721
Здравейте момичета, много се радвам дави пиша днес, защото вчера покрай бебето не ми остана време. Имам чувството, че навъртам 5 км/ден в апартамента.
Иначе, не съм се мерила и днес съм на 2 лимона, утре на 1 и после почивка малко и пак съм с вас. Ще се премеря в събота. За ходенето до тоалетната, нямах проблеми, което мноого ме учуди, но после се светнах защо е - купих си от пазара люти чушлета и направо съм огън Crazy Да не говорим, че в тях се съдържало най-голямо количество вит. С, нещо от рода  2-3 лимона=1 чушка.

Приветсвам новите мами с добре дошли Hug
Аничка, адаш, щото и аз съм Ани, пиши как си с ананасите. Да не забравя - правя упражнения от новогодишния брой на Космополитан. За дупе, бедра и корем са. Много са бавни, но определено имат ефект. Бременският ми корем се е посвил.

Цункам ви и не се отказвайте. Ще се справим Heart Eyes

# 404
  • Мнения: 306
Браво Мъничка!!!Продължавай така.Мими и аз не сме правили почивка,така че действай още от днес, защото 2 лимона + до 3 грейпфрута няма проблем!!!
Мими, и аз това казвам - няма нищо лесно, а за резултатите - те ще дойдат скоро!!!!ВЯРВАЙТЕ В УСПЕХА!!!!!Мими, не пий повече от 3 лимона с 3 грейпфрута на ден да не стане проблем с цикъла като Авентура!!!!
Авентура , как си,че вчера много ме притесни ????

Общи условия

Активация на акаунт