Билки за отслабване

  • 40 236
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Здравейте момичета!

Искам да ви споделя една билка за отслабване, която дава зашеметяващи резултати! Препоръча ми я инструктора ми по фитнес преди време, защото след определено ниво много трудно започнах да свалям килограми.
Билката многократно ускори процеса и бях много приятно изненадана.

Казва се Sida Cordifolia, ето тук е оригиналната статия от Wikipedia:

http://en.wikipedia.org/wiki/Sida_cordifolia

http://medpedia.framar.bg/%D0%B1%D0%BE%D1%82%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D … D0%BB%D0%B8%D1%8F


Купих си 800 хапчета, хапчетата са ИЗЦЯЛО на билкова основа и се приемат като хранителна добавка.

Пишете ми на ЛС ако сте заинтересувани, готова съм да отговарям на всякакви въпроси.  Simple Smile

Последна редакция: пт, 20 юли 2012, 00:34 от Боровинчица

# 1
  • София
  • Мнения: 4
Защо на ЛС, пиши тук за да видим всички. Аз се интересувам от билки.

# 2
  • Мнения: 21
и на мен ми стана интересно,чакам да пишеш

# 3
  • Мнения: 0
Задавайте ми въпроси, какво искате да знаете?  newsm78

В България я търсих тази билка и ми беше много скъпа, затова казах на един приятел от Англия да ми я прати.

Ако искате я потърсете в билковите аптеки и магазините за хранителни добавки.

Пие се 3-4 седмици по 2-3 капсули на ден в зависимост от концентрацията и качеството на екстракта.
Аз имам останал, ако някой иска да ми пише.  Sunglasses

Аз отслабнах 8,5 кг за 3 седмици. Тренирах 3-4 пъти седмично и се ограничавах в яденето само откъм сладко, въпреки че се случваше и да ям шоколад без захар.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 462
Здравей,

Билката е ясно, а как се казва самия продукт? По същия начили или има търговско наименование?

# 5
  • Мнения: 0
Казва се Sida Cordifolia. Това пише и на етикета.

# 6
  • в колонките
  • Мнения: 510
      Здравей, БоровинчицаHug
   Значи ти пускаш темата Билки за отслабване за 0.40лв, нали? След това ти ли измени заглавието на темата ?
   Искам да споделиш /ако желаеш,разбира се/ как точно ТИ  отслабна с тези билки - диета ли някаква спазва,спорт ли ...или нещо друго. За какво време колко отслабна ?
   Тези капсули,които предлагаш по колко ги продаваш ?
    Ще се радвам,ако ми отговориш.  bouquet

# 7
  • Мнения: 0
1. Смених заглавието, защото приличаше на реклама.

2. Ако някой въобще си ПРАВИ ТРУДА да прочете по-горните ми постове, относно темата, ще си набави ЦЯЛАТА необходима информация !!!

Едно и също ме питате, вече написах по-горе повечето. Лично съм пила билката, изпитала съм ефекта.

Питайте ме нещо, за което вече не съм писала.  Peace

Ако някой иска, остана ми доста от нея.Може и на други да помогне. 0,40 лв. е капсулата 350 мг 100% Sida Cordifolia, минимум 10% ефедрин.

Това е от мен.

# 8
  • в колонките
  • Мнения: 510
1. Смених заглавието, защото приличаше на реклама.

2. Ако някой въобще си ПРАВИ ТРУДА да прочете по-горните ми постове, относно темата, ще си набави ЦЯЛАТА необходима информация !!!

Едно и също ме питате, вече написах по-горе повечето. Лично съм пила билката, изпитала съм ефекта.

Питайте ме нещо, за което вече не съм писала.  Peace

Ако някой иска, остана ми доста от нея.Може и на други да помогне. 0,40 лв. е капсулата 350 мг 100% Sida Cordifolia, минимум 10% ефедрин.

Това е от мен.
         
           Доооооообре, нИща повече нищо да те питам. Успех с пазарЯ

# 9
  • Мнения: 3
za kurma4ki stavat li?

# 10
  • Мнения: 6 365
Ефедрин?

Това, дето убива хора?

Дето е забранено?

Knock yourselves out, както се казва...

Ефедринът е натурален амфетамин. Ще има чуден ефект, ако не ви убие. Но ние сме умнички,няма да се предозираме, нали? И не ни пука, че ще ни окапе косата...

# 11
  • Мнения: 0
Ефедрин?

Това, дето убива хора?

Дето е забранено?

Knock yourselves out, както се казва...

Ефедринът е натурален амфетамин. Ще има чуден ефект, ако не ви убие. Но ние сме умнички,няма да се предозираме, нали? И не ни пука, че ще ни окапе косата...
newsm10

# 12
  • Мнения: 6 365

Как ти се струва кърмачка на амфетамини?

Давай, ако искаш да опържиш и своя мозък, и този на кърмачето. По принцип ефедринът има по-слаб ефект от амфетамина и метамфетамина, но си е нещо. Действа директно на мозъка.

Първият цикъл ще сте пушка, ще горите мазнини, след това тялото ще затвори всички станции и вече ще сте развалина, загубили ценни минерали и резерви и още по-трудно отслабващи.

Ето и леко четиво:
http://en.wikipedia.org/wiki/Ephedrine

Ей, идиотите няма да се свършат! Че и такива, дето се опитват да продават. С ръка на сърцето- в тази тема тъпотата е на много високо ниво, така че заключвайте и да е за назидание.

# 13
  • Мнения: 3
uzhas! pada mi se kato 4eta izbiratelno "zeshemetjavast efekt", " 8,5 kg za tri sedmizi" i tn.  Shocked
i vse pak: ne vsi4ki sme bilkari ili sme se zanimavali s podobni temi. edno lakoni4no "ne" steshe susto da svurshi rabota...mnogo patost, mnogo emozija

Последна редакция: нд, 02 сеп 2012, 19:23 от gofretka

# 14
  • Мнения: 6 365
Ама щяхте да питате- ама защо не, кои сте вие да кажете, откъде знаете...щото в този форум неразбирането на дадена тема не пречи на хората да имат много категорично мнение.

Като се каже "зашеметяващ ефект", на мен първата ми мисъл е- пълна лъжа. Ама за доста хора си е чиста истина.

Казах- ще работят, може да има и страхотен ефект. Не е гаранция, че ще се отразят негативно. Но трябва да си много луд, за да ги пробваш.

По отношение на кърмачките- ами предполагам, че в 21 век и при толкова инфо за кърменето все някъде се е завъртяло из главите на бг-мамите да не прекаляват с диетични ексцесии точно в този момент...

Общи условия

Активация на акаунт