Въпрос за ритането на бебето

  • 13 005
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
При мен бебо започна да рита кам края на 4 мес,в 6 месец ясно се виждаше как се мърда бебчо.Сега съм в 8 мес. и корема ми направо се мести наляво,надясно  Simple Smileмного е шавливо,което много ме радва Simple Smile

# 16
  • Мнения: 6 442
При мен към средата на шестия месец вече можеше и татито да се радва на тези ритнци.По-рано трябваше да се въоръжи с много търпение,за да успее да го усети.Иначе сега -началото на 8 месец е толкова шавливо,че все едно си имам пришълец в стомаха. Joy hahaha

# 17
  • Мнения: 480
Около 6-я мес,особено когато лежах. Обаче и нашто тате като ми пипнеше кормчето или само като му кажех Виж! и мърдането спираше  Laughing

# 18
  • Мнения: 712
Това ще си остане най-прекрасното време за мен. Моето мъниче започна да рита около 4-я месец и то беше по-скоро като бълбукане. После чак към 6-7 я месец беше възможно да се види. Понякога коремът ми ставаше триъгълен и имах чувството че като в "Пришелецът" през пъпа ми ще изскочи нещо зверско. Тогава виждах очите на Александър, който изпадаше в недоумение всеки път и ме питаше дали не ме боли.

# 19
  • В сърцето на ММ
  • Мнения: 932
А аз си мислех,че само нашето го е срам от татко му. Joy

# 20
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Нашия татко я усети чак към края на 6-я месец Simple Smile

# 21
Усетих ритането в петият месец, а таткото 2 месеца след това. Дай малко време на бебчо да порастне, та да има сили  тогава ще усетиш за какъв купон става въпрос Grinning

# 22
  • bulgaria
  • Мнения: 309
 Еее да влизам по-скоро в 7-ия тогава Simple Smile. Впрочем и аз правя разни аналогии с пришълеца брррррр ooooh!. Нямам търпение вече newsm20

# 23
  • Мнения: 1 104
При мен стана видимо в края на 6 месец. Голям смях падаше като бебка  ми изкривеше корема, особено към края.

Общи условия

Активация на акаунт